7

Aşk Muskası

Aşk muskası
Aşk muskası

Aşk muskası yaparak sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz. Etkisi o kadar hızlı bir şekilde vuku bulur ki sevdiğiniz sizin aşkınızdan yanıp tutuşur.

Aşk muskası sevilen ve ilgi gösterilen kişinin de bu ilgi ve sevgiye karşılık vermesi için yapılan bir muskadır.

Oldukça etkili olmak ile birlikte yapıldığı andan itibaren değişikliklere siz bile inanamayabilirsiniz. Keskin ve hızlı etki göstermesi ise yaptığınız muskaya bağlıdır. Birbirinden farklı çeşitlerde aşk muskası bulunmaktadır. Elbette işinde uzman kişilerin yaptığı muska ile sizin kendi yapacağınız muska arasında bir takım farklılıklar olacaktır. Doğal olarak bu işte emek vermiş kişilerin, medyumların muskası daha hızlı tutacaktır.

Aşk muskası yapanlar

Aşk muskası yapmaya karar verdiğinizde öncelikli olarak iyi niyetli olmanız gerekmektedir. Tamamı ile saf duygularınız ve sevginiz ile birlikte yola çıkarak sevdiğiniz kişiyi elde etmek için iyi duygular ile bu dua ve muskaya yanaşırsanız işiniz çok daha kolay olacak ve hali ile pek sıkıntı çekmeden mutlu ve huzurlu bir yuvaya kavuşacaksınızdır.

Aşk Muskası Nasıl Yapılır

Aşk muskası erkeğe ve kadına yapılmak üzere farklılıklar göstermektedir. Yöntem açısından da birden fazla aşk muskası yapmak mümkündür.

Bir erkeğe yapılabilecek aşk muskasının tarifi aşağıda anlatışmıştır.

Etkili aşk muskası
Etkili aşk muskası

Yukarıdaki vefkin üzerine 61 defa aşağıdaki duayı okuduktan sonra bu vefki muşamba ile kaplayıp bez ile sarmanız gerekmektedir. Daha sonra muska yaptığınız kişinin evine bir şekilde yerleştirip sonucunu bekleyebilirsiniz.

Bir kıza yapılabilecek aşk muskası aşağıda belirtilmiştir.

Erkeğe yapılan muskadan farklı olarak günlük dua okumayı gerektirecek bu aşk tılsımında da size bağlanmasını istediğiniz kızı hedef alabilirsiniz. Toplamda 21 gün sürecek olan ve aşağıda belirtilmiş olan bu duayı gece geç saatlerde ve kendinizi zihninizin yorgunluktan arınmış olduğu bir anda yakalayarak okumanız gerekmektedir.

21 gün boyunca gece saatinde 87 defa okunacak dua aşağıdadır.

Aşk muskası

Bunun gibi uygulanması kolay olan birkaç aşk tılsımı da aşağıda belirtilmiştir.

 1. Sevdiğiniz kişiyi elde etmek amacı ile Arabi ayının 7. günü 100 defa ”Ya Velud, Ya Allah” söylenmelidir. Etkisi çok hızlı gerçekleşmekle birlikte bu işlemi gerçekleştirken saf duygular ile sevdiğiniz kişiyi düşünmeniz gerekmektedir.
 2. 3 tane pamuk çekirdeği bulduktan sonra her çekirdeğe birer Yasin okunmalı veher Yasin okunup üflendikten sonra sevilen kişinin adı ile annesinin adı anılıp, ”Ağzını, dilini bağladım” denmelidir. Bu muska sayesinde karşıdaki kişi size bağlanacak ve eli kolu bağlı bir şekilde gelecektir.
 3. Uzun bir mum elde ettikten sonra mumun üzerine Tebbet Suresi okunarak üflenir. Daha sonra mum yakılır. Mum yandığı sürece sevilen kişinin adı tekrarlanır ve O kişi de bu mum gibi yanıp erir.
 4. 1 Tane kırmızı bibere aşağıdaki duayı ard arda 7 kez okuduktan sonra kızgın ateşte yakınız. Sevdiğiniz kişi de sizin için böyle tutuşacaktır. Duayı ihlas içerisinde ve başka birşeyle ilgilenmeden okumaya dikkat ediniz.

”Ve lekad ateyna Musel Kitabu enzelnahu mübareketen ücüreha fil ardı fiha halidün.”

Aşk muskası Ne Kadar Sürede Etki Gösterir

Aşk muskası diğer muskaralara oranla çok kısa süre içerisinde etki göstermektedir ancak nadiren de olsa muskanın etki gösterme süresi uzayabilir. Bu tür durumlarda başka müdahale ve muskalara bulaşmadan sabırla beklemeniz gerekmektedir.

Karşınızdaki kişi muskanın etkisi ile bir anda size yanlış davranışlar da sergileyebilir ancak bu iyiye işarettir. Sabırla durumun tersine dönmesini beklemelisiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (7)

 1. Aşk muskası günah mı

  • Hayırlı cumalar, Muska çeşitleri arasında yer alan dualar ile yapılan iyi yönlü uygulamalarda bulunmaktadır. Dolayısı ile her muska günah veya büyü niteliği taşımaz.

 2. Bende sevdiğim kız için aşk muskasi yaptırdım işlemler devam ediyor Son olarak yakma işlemim kaldı ve rahatım etkilerini göstermesini sabırsızlıkla bekliyorum galiba yavaş yavaş ise yarıyor ben sabırla bekliyorum

 3. İnsan birine muska yaptırmaktan korkuyor ciddi araştırmalar şart ne oldugu belli olmayan muskalarla insanlar kötü etkilenebiliyo bende cok soruşturdum benm bir kaç arkadaşım farklı sebeplerle yasin beye muska vefk tarzı seyler yaptırmıslar ve cok da işe yaradıgını sonucları istedikleri gibi oldugunu söylediler bende hemen aradım tabi şuan sabırsızlkla bekliyorum bir gün oldu kargoya verileli yarın elime ulaşır sanırım

 4. muskam bi kaç günde hemen elime ulaştı krgo sağlamdu cokkk merak ediyorum bakalım etkisi göstrcekmi nasıl olck

 5. Hep merak ediyordum çok açıklayıcı güzel bir anlatım olmuş buda hocanın kalitesini gösteriyor

 6. Mrb .. Hocam bu muskayi yaptirali 15 gün oldu .
  Sonuclari inanilmaz hiç böyle beklemiyodum . En yakın arkadsim dahi çok oldu o da sizinle tanismak istiyor .
  Benim derdime derman oldunuz . Mutesekkirim size .
  Yanımda oturan çocuğun benimle konuşmaması kadar kötü bi durum olmaz heralde . Aşkından ölüyorum diyorum . Bakiyor du sadece . Muskami tasiyorum hiç cikartmicam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir