1

Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır – Sözleri

Aşk tılsımı için yapılacak olan uygulamaların iyi niyet çerçevesinde ve dahilinde yapılması önemlidir. Aksi durumlarda sorun yaşanabilmektedir.

Aşk Tılsımı
Aşk Tılsımı

Aşk tılsımı ve aşk duası karşıda bulunan kişinin bağlılığın artması, ilgisinin artması ve fark edilmek için yapılır. Aşk tılsımı çeşitleri içinde en etkili olanı kuru üzüm tılsımıdır. Kuru üzüm tılsımı nasıl yapılır,

3 adet kuru üzüm, 1 su bardağı dolusu su ve bir adet peçete gereklidir. Etkisi olması için niyet önem taşır. Ayrıca yapımı çok kolay ve tesiri oldukça büyüktür

resim-1389

Bu sözler şiirsel anlam taşı da aşk duaları içinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca söylemesi kolay ve etkilidir. Ne kadar şiirsel bir yapıya sahip tılsım sözleri olsa kelimelerin eksiksiz okunması çok önemlidir. Yukarıda bulunan işlemler yapıldıktan sonra 3 adet kuru üzüm bir bardak temiz suyun içine tek tek atılmalıdır. Üzümlerin atılması esnasında her bir üzümde aşağıda bulunan ifadeler tekrar edilmelidir.

“Aşk büyüsü nasıl ve neden yapılır? Bu şekilde yapılır! Üzümden çıkan kara su ile buluşsun, gönlümde bulunan yara da suya karışsın. Aşk talihimin karası da suya karışsın.”

Toplam 3 sefer yukarıda bulunan sözler söylenir. Üzümlerin bardak içine atılmasından sonra kısık bir ses tonu ile büyünün tutması için aşağıdaki tılsımlı sözler söylenir;

resim-1390

Bunların söylenmesinin ardından üzüm taneleri sıra ile çıkartılır. Çıkartma aşamasında mutla el kullanımı yapılmalıdır. Çıkartılan taneler kuru ve temiz bir peçete üstüne konulur ve kuruması beklenir.

Aşk Tılsımı İçin Son Aşama

Aşk için yapılacak olan tılsımın son aşamasında peçete üstündeki üzüm tanelerin kuruması beklenir. Kuruyan meyvelere yönelik yine kısık bir sen tonu ile aşağıda bulunan ifadeler söylenmelidir. Kısık sesle söylendiği için daha büyük bir etki yaratır.

resim-1391

Sözlerin söylenmesinin ardından tek tek ele alınmalı “Ya Mülaki” sözcüğü söylenerek kenara bırakılmalıdır. Bu uygulamada bittikten sonra tek tek yenmesi gerekir. Yendikten sonra etkinin devam için;

“Ben, aşkın en tatlı büyüsünü suyun en azizi ve nimetlerin en tatlısı ile uyguladım. Artık bu muazzam enerjinin hüddamı eminim ki bana bu konuda yardımcı olacak ve benim yarı yolda kalıp aşk acısı ile cebelleşmeme izin vermeyecek.”

Peçete ise sözlerin tekrarlanması bittikten sonra bir bardak temiz suyun içine atılır. Atılan peçetenin suyun içinde tamamen erimesi mutlaka gereklidir. Peçetenin tam anlamı ile erimesinden sonra 1 bardak su herhangi bir alana dökülmelidir. Bu şekilde aşk için yapılacak olan tılsımlı duada son bulmuş olur. Meyvelerin tılsımı yapan kişi tarafından yenmesi, su ile peçetenin de dökülmesi kavuşmanı ve aşkın en derinini simgelemektedir.

Büyülü Tılsım İle Alakalı Önemli Detaylar

Büyülü tılsımların iyi niyet çerçevesinde yapılması önemlidir. Kendi

Aşk Tılsımı
Aşk Tılsımı

nize güven duymuyorsanız kesinlikle konusunda iyi olan bir hocaya ya da medyuma yaptırmanız gerekir. Bazı tılsımlar ile kişilerin enerjileri uyuşmayabilir. Bundan kaynaklı olarak da kendinizin yapmaması daha doğru olacaktır. Aşamaların bilen bir kişi tarafından detaylı, atlamadan ve doğru şekilde yapılması en güzel sonuçları elde etmeye olanak sağlar.

Bunun içinde konusunda uzman olan medyumların ya da hocaların tercih edilmesi gerekmektedir. Bu konuda detaylı bir şekilde araştırma yapılmalıdır. Bu işi maddi çıkarlar için yapan kişilerden uzak durulması gerekir. Medyumun ya da hocanın maneviyat için bu uygulamaları yapması oldukça önemli bir noktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. 5 sene önce

    Mrb arkadaslar vefk veya harmura ask celbi tilsimlarini oneririm size ben yaptirdim 21 gunde etkisi oldu masallah cok iyiyiz nisanlimla:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir