1. Anasayfa
  2. Fallar

Aşk Uyumu Falı


0

Aşk Uyumu Falı Nedir?

Aşk uyum falı son zamanlarda çokça merak edilen ve araştırılan fal çeşitlerinden biridir.

Mükemmel bir ilişkide cinsellik, ruhsal durum ve fiziksel uyum olmalıdır. Bu özelliklerin tamamı ise ten uyumunu oluşturmaktadır. Bu özelliklerden birisi eksik olursa ilişki uyumu tam olmaz ve ilişki topallama yaşar. Ten uyumu kişiler birbirlerine dokunmaya karşı koyamazlar ve partnerinin cinsel anlayışına hitap eden bir iletişim şeklidir.

Aşk Uyumu Falı
Aşk Uyumu Falı

Özellikle bazı erkekler ten uyumunu sadece cinsellik olarak nitelendirirler. Ten uyumu ilişki yaşayan kişilerin farklı öğelerinin bir araya gelmesiyle oluşan ve kişiler arasında etkileşim oluşturan bir durumudur. Aşk uyumu kişiler arasında çekicilik, büyülenme, hayal kurma, tutku, zevk almak ve vermek, gözlerdeki oluşan hayat ışığıdır.

Astroloji bilinçli ve doğru olarak uygulandığında aşk ve sevgi konusunda kişilerin ilişkilerini geliştirmesi ve uyumu konusunda, kişilerin kendilerine en uygun eşi seçmeleri konusunda en büyük yol gösterici ve yardımcı olabilir.

Aşk uyumu falı ilişkisi olmayan ve yalnız olan kişilerinde kalplerine en iyi hitap edecek ve kendilerine en uygun olan kişiyi seçmelerine yardımcı olur. İlişki yaşayan kişiler için ise aşk uyumu falı ilişkinizin gidişatında şefkat, güç, ilgi ve uyum gibi konularda sizlere sorular sorarak sizleri yönlendirerek ilişkinizin uyumu ve geleceği ile ilgili sizlere yol gösterir ve yardımcı olur.

İlişki yaşayan kişilerin aşk uyumları en iyi ve doğru olarak kişilerin doğum haritaları ile belirlenir. Kişilerin doğum haritaları yıldızların ve diğer gezegenlerin burçlar kuşağı üzerinde anlık olarak konumlarını gösteren sembolik şemalardır. Astrolojide aşk uyumuna kişinin doğum haritası yorumu ile kişinin kişisel özellikleri ve niteliklerine bakılarak partneriyle olan uyumu, partnerinin kişisel özellikleri ve niteliklerine bakılarak aşk uyumu olup olmadığı bulunur.

Aşk Uyumu Falı Nasıl Bakılır?

Astrolojide her kişi için doğduğu anda güneşin o andaki konumu ve diğer gezegenlerin konumları farklı sembollerle burçları ifade eder. Her burçta taşıdığı kişinin kişilik ve karakteristik özelliklerini belirler. Astrologlar tarafından kişilerin burçlarına ve doğum haritalarında gezegenlerin bulundukları konumlarına göre yorumlar yapılır.

Astrolojide her burcun uyum sağladığı, anlaştığı, uyum sağlayamadığı ve anlaşamadığı burçlar bulunmaktadır. Aşk uyumu falı ilişki yaşayan kişiler arasında bu uyum ve anlaşmanın olup olmadığına bakılarak kişilere yol gösterir ve yardımcı olur.

Aşk uyum falı test ile kişilerin aşkını ölçerek uyumlarını ortaya çıkartır. Aşk uyumu falı bakılırken kişilerin isimleri ay, gün ve yıl olarak doğum tarihleri yazılır. Bu bilgilerden faydalanılarak kişiler arasındaki aşk uyumları, mutlulukları, birbirlerine olan bağlılık ve sadakatları, ilişkilerinin uyumlarına bağlı olarak ne kadar sürebileceği konuları hakkında yol gösterir ve yardımcı olur.

Aşk uyumu falı astrologlar tarafından kişilerin birliktelik haritalarından bakılır. Birliktelik haritası ilişki yaşayan kişilerin ay gün ve yıl olarak doğum tarihleri ile bakılan aşk uyum falıdır. İlişki yaşayan kişilerin birliktelik haritalarına özel bir yöntem ile astrologlar tarafından karma veya kompozit haritanın tam olarak incelenmesi ile bakılarak kişilere ilişkileri hakkında yol gösteren ve yardımcı olan aşk uyum falıdır.

Aşk uyumu falı kişilerin ilişkilerini, çift olarak uyumlarını ve ilişkilerinde ki birçok konuyu açıklayarak kişilere ilişkileri hakkında bilgi verir ve yol gösterir. Aşk uyum falı gerçek olarak astrolojiden anlayan ve astroloji hakkında tam bilgiye ve donanıma sahip olan astrologlar tarafından bakılmaktadır. Aşk uyumu falı en doğru ve net olarak ilişkisi olan kişilerin doğum haritaları ve birliktelik haritaları ile ay, gün ve yıl olarak doğum tarihleri ile bakılmaktadır. Aşk uyumu falı kişilerin ilişkileri durumu hakkında yol göstericidir.

Benzer konu olan Şans Falı konusuna bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir