1. Anasayfa
  2. Büyüler

At Nalı Büyüsü Nedir? 2023


1

At nalı büyüsü 2023; adın da anlaşılacağı üzere, at nalı kullanılarak yapılan bir büyü çeşididir. Diğer bir ismi; Ceban büyüsüdür. Bu büyü; genellikle ilişkileri onarmak, sevgi ve aşkı güçlendirmek için başvurulan büyülerdendir. Güçlü tesire sahiptir ve yapıldığı anda etkisini göstermeye başlar. At nalı büyüsü; çiftler arasındaki muhabbeti, sevgiyi, saygıyı, sadakati, ilgiyi artırmak için yapılan en güçlü büyülerden biridir. Bu büyüyü bozmak, ortadan kaldırmak çok zor ve tehlikelidir. Bu nedenle; kişi, büyü yaptırma konusunda kararlı olmalı, bu işlemin geri dönüşünün olmadığını bilmelidir.

At nalı (Ceban) büyüsü, çiftlerin arasını düzeltmek için yapılsa da başka amaçlar için de kullanılmaktadır. Kişiye pişmanlık yaşatmak, derde sokmak, dara sokmak, huzursuzluk yaratmak, çiftler arasında soğukluk yaratmak gibi çeşitli amaçlar için de başvurulan büyülerden biridir. Büyüde kullanılan dua ve tılsımlar, büyünün hangi amaç için kullanılacağına göre farklılık göstermektedir. Güçlü tesire sahip bu gibi büyülerde, mutlaka medyum desteği alınmalıdır aksi takdirde geri dönüşü olmayan, çok ciddi problemlere yol açılabilir.

At Nalı Büyüsü Nasıl Yapılır?

At nalı büyüsü; karşı tarafı kendine bağlamak için yapıldığı gibi karşı tarafa sıkıntılar vermek için de yapılan büyülerdendir. Bu sebeple, farklı amaçlar için farklı metotlar kullanılır. Büyü için gerekli malzemeler ve dualar, büyünün amacı doğrultusunda, medyum tarafından belirlenir. Büyüyü yapacak olan medyumun, ilmi yüksek ve bu işte kendisini ilerletmiş kişiler olması çok önemlidir. Yanlış uygulanan büyü; kişide ve karşı tarafta, düzeltilmesi mümkün olmayan, büyük sorunlara yol açabilir.

Bu büyü, farklı amaçlar için kullanıldığından dolayı yapılış şekli ve malzemeler değişiklik gösterebilir. Fakat at nalı büyüsünde olmazsa olmaz malzeme; adından da anlaşılacağı üzere at nalıdır. Gerek çiftler arası bağı güçlendirme gerekse çiftler arası bağı koparmada etkili olan bu büyüde ortak malzeme; atın nalıdır. Nalın nasıl ve ne şekilde kullanılacağı, yapılmasındaki amaca göre değişiklik göstermektedir.

Çiftleri Bağlamak İçin At Nalı Büyüsü

Çiftler arasındaki aşkı, sevgi bağını güçlendirmek için yapılan pek çok büyü çeşidi vardır. Büyülerin tesiri; büyüyü yapan medyumun profesyonelliğine, büyü çeşidine, uygulanan metoda göre değişmektedir. Aşk büyülerinde, en büyük etkiye sahip olan at nalı büyüsünden sonuç almamak mümkün değildir. Çiftler için yapılan at nalı büyüsünün çeşitleri vardır;

  • Çiftleri birbirine bağlamak, aşkı, sevgiyi, iletişimi artırmak ve güçlendirmek için yapılacak olan bu büyüde; at nalının üzerine çiftlerin ebced değerleri yazılır. Büyünün tutması için medyum, cinler ile iş birliği yapmalıdır. Ebced değerlerinin yazılı olduğu at nalına, belli dualar okunur ve büyü gerçekleştirilir.
  • İki kişiyi birleştirmek için de at nalı büyüsü yapılmaktadır. Bir araya gelmesi istenilen kişilerin ismi, eski bir at nalının üzerine yazılır. Yazıların üzerine, Ayetel Kürsi duası kapatılır. Daha sonra nal; gizli bir mekânda, küllü ateşin yanına yerleştirilir, büyü gerçekleştirilir.

Zarar Verme Amacı ile Yapılan At Nalı Büyüsü

Nal kullanılarak yapılan birçok büyü vardır. Nal büyüsü, çiftleri ayırmak, kişiye huzursuzluk vermek, maddi ve manevi büyük sıkıntılara sokmak amacı ile de yapılmaktadır. Zarar verme amaçlı gerçekleştirilecek bu büyünün yapımı vakit almaktadır. Büyünün tamamlanması 90 gün sürebilmektedir. Büyü yapımında; atın idrarında bekletilerek paslandırılmış çivi ve nal kullanılır. Büyüde kullanılacak tılsım, büyünün hangi amaçla yapıldığına göre değişiklik göstermektedir. Oldukça güçlü ve tehlikeli olan bu büyü, cinlerden yardım alınarak yapılır. Büyünün doğru tesir etmesi için işinde üstün bilgiye sahip, ilim sahibi, tecrübeli medyumlar tarafından yapılması gerekmektedir.

at nalı büyüsü
at nalı büyüsü

At Nalı (Ceban) Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Eşleri birbirinden ayırmak, soğutmak için Ceban büyüsü yapıldığında; çiftler arasında cinsel isteksizlik başlar. Bunun yanında büyünün diğer bir etkisi; şiddetli karın ağrısı, kasık ağrısı, baş ağrısı, karın şişliği şikayetleridir. Büyü yapılan çift, hızla birbirinden soğur ve aldatma durumları yaşanabilir. Evde temizlik yapma ihtiyacı duyulmaz, dağınık ve pis bir ev ortamı oluşur. Hane içi huzursuzluk, maddi sıkıntılar ortaya çıkar, eşlerden biri evi terk edebilir.

Eşlerin bağını güçlendirmek, aşkı artırmak için yapılan at nalı büyüsünde; çiftler arası anlaşmazlıklar ortadan kalkar, sevgi ve muhabbet güçlenir. Terk eden eş, terk ettiği eşine ve evine geri döner. Çift; herkesin imrendiği, örnek bir aile haline gelir.

Tüm büyüde olduğu gibi at nalı (Ceban) büyüsü de oldukça tehlikelidir. Cinler ile iş birliği gerektiren, güçlü tesire sahip bu büyüler; yapım esnası ve sonrasında koruma gerektirir. Büyülerin mutlaka işlerinde uzman medyumlar tarafından yapılması ve sabırlı olunması gerekmektedir. Güvenilir medyum Yasin hoca da amaca uygun metodu belirlemektedir. Büyü yapımında ve sonrasında, medyumun söyledikleri harfiyen uygulanmalıdır. Yanlış ya da eksik yapılan büyüler, istenmeyen sorunlara yol açabilmektedir.

Bazı büyülerin bozulması mümkün olmayıp bazı büyülerin ise bozulması zorlu olabilmektedir. Bu sebeple; kişi büyü yaptırmakta kararlı olmalı, çalıştığı medyumun işinde uzman olduğundan emin olmalı ve büyünün yol açabileceği durumları göz önünde bulundurmalıdır. Evde, bilinçsiz ve korunmasız bir şekilde yapılmaya çalışılan büyü ve tılsımlar; cinlerin musallat olması, büyünün terse dönmesi ve daha pek çok nedenlerden dolayı sakıncalıdır. Bilinçsizce yapılan ya da yapılmaya çalışılan büyüler, maddi ve manevi büyük sıkıntılara yol açabilmektedir. Bu zararların onarılması, bazı durumlarda mümkün olmayabilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. MERHABALAR ,HOCAYLA ASŞ VEFKİ ÇALIŞMASI İÇİN İLETİŞEME GECTİM ESKİ SEVGİLİM BANA DÖNMESİNİ İSTİYORDUM ONUN GİBİ KİMSEYİ SEVEMEDİM ONUNDA BENİ SEVDİĞNE EMİNİM GURURUNDAN DÖNMÜYOR ÇOK ÜZDÜM ONU ÇOK PİŞMAN OLDUM BU DERDİMİ HOCAMA AÇTIM BANA EN KISA ZAMANDA YARDIMCI OLMASINI İSTEDİM VEDE GERÇEKTEN İŞE YARADI KIZ ARKADAŞIM GÖRÜŞELİM DİYE ARADI HALA ATLATAMADIM NASIL OLUR DİYE SORGULAMIYORUM BİLE HOCAM ÇOK İYİSİNİZ İŞİNİZDE BÖYLE ETKİNİN KISA ZAMANADA OLMASINI ASLA BEKLEMİYORDUM BEN MÜKEMMEL BİR OLAY .SEVGİLİMLE GÖRÜŞÜNCE NEDEN BİLMİYORUM SENİ ÇOK ÖZLÜYORUM DEMESİ BENİ UNUTAMADIĞINDAN BAHSETMESİ ÇOK MUTLU OLDUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir