1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri

At Nalı Büyüsü


2

At Nalı Büyüsü

At Nalı Büyüsüne maruz kalıp elinizdeki her şeyden olabilirsiniz. Şüpheleriniz varsa bir an önce At Nalı büyüsünü iyi tanımanız ve önlem almanız gerekmektedir.

At Nalı Büyüsü Nedir?

At nalı Büyüsü
At nalı Büyüsü

İki insanı birleştirmek veya ayırmak, bir insanın hayatını alt üst etmek üzerine ortaya çıkmış bir büyü olma özelliği taşımaktadır.

At Nalı Büyüsü adından da anlaşılacağı üzere pek hayra alamet olmayan bir büyü olarak kendini anımsatmaktadır. Çok uzun zaman öncelere dayanan bu büyünün yapılması diğer büyülere oranla pek teferruatlı olmamak ile birlikte tam olarak gerçekleşmesi için bir zaman dilimine ihtiyaç vardır.

At nalı büyüsü genelde yüksek ihtimalle tutmaktadır. Bu da büyünün tekrar bozulmak istendiğinde bir çok sorunu ortaya çıkarmaktadır. Örneğin, büyüyü bozacak kişiyi bulamamak gibi.

Yapıldığı kişiye çeşitli sıkıntılar verdiğinden dolayı bir takım tehlikeleri de içerisinde barındırmaktadır. Pişman olup büyüyü bozdurmak istediğiniz de iş işten geçebilir. Böyle bir işe kalkışmadan önce sonucunu ve büyünün yapılış sürecini iyi analiz etmek gerekmektedir.

Karşınızdaki kişiye büyük sıkıntılar vermek için de bu büyüyü yapabileceğiniz ya da yaptırabileceğiniz gibi birleşmesini istediğiniz kişilere, ayrılmasını istediğiniz kişilere de bu büyüyü yaptırabilirsiniz. At Nalı Büyüsü, ilmi oldukça yüksek ve bu işte kendisini çok ilerletmiş kişiler tarafından yapılmalıdır. Süre olarak da büyünün 76 günde yapılıp 90 gün gibi bir sürede tamamlanabileceği belirtilmektedir. Bu süre zarfı içerisinde büyü etki edecektir. Peki nedir bu büyü nasıl yapılmalıdır?

 

Nasıl Yapılır ve Bozulur?

At nalı büyüsü
At nalı büyüsü

At Nalı Büyüsü‘nün birden fazla ve amaca yönelik olarak yapılabileceği yöntemler bulunmaktadır. Büyü, tek bir amaca hitap etmediğinden dolayı yapılış şekli de tek bir yöntem ile sınırlı kalmamıştır. Ancak araç-gereç bakımından olmazsa olmazları vardır. Adından da anlaşılacağı üzere en önemli unsuru ” At Nalı”dır. Büyünün yapılacağı kişide sıkıntı yaratmasını, o kişiyi hem maddi hem manevi olarak zarara sokulması isteniyorsa at sidiğinde paslandırılmış bir çivi ve at nalı ile büyü gerçekleştirilebilir. Elbette büyünün eksiksiz olarak gerçekleşmesi için insani unsurların dışında yani gayrimüslüm cinlerden de yardım almak gereklidir. Bu nedenle de işin tehlike boyutu ortaya çıkmaktadır.

Yine bilinen bir At Nalı Büyüsü tekniği de iki aşığı kavuşturmak üzerinedir. Birleştirilmek istenen kişilerin ismi eski bir at nalının üzerine yazıldıktan sonra Ayetel Kürsi duası da bu isimlerin üzerine kapatılabilir. Daha sonra bu nal kapalı ve gizli bir mekandaki küllü bir ateşin yanına yerleştirilir.

Rivayete göre bu ateş sönmediği sürece iki kişinin arasındaki aşk ateşi de sönmeyecektir. Bir başka uygulama yönteminde de yine bir at nalının üzerine kişilerin ebced değerlerinin yazılmasından söz edilmektedir. Daha sonra cinlerle iş birliği içerisinde olan bir medyum tarafından bu isimlerin üzerinde yazılı olduğu nala okunan özel kesitlerle büyü kendini gerçekleştirmektedir.

Peki, At Nalı; yani diğer ismi ile ceban büyüsüne maruz kaldığımızı anladığımız anda ne yapmamız gerekmektedir? At Nalı büyüsü nasıl bozulur? Elbette en merak edilen konulardan birisi de budur. Özellikle eşinizle yaşadığınız cinsel birliktelik esnasındaki bir anlık soğuma ve isteksizlik, kasık ve karın ağrısı bu büyünün habercisidir. Büyünün bozulması ne yapan kişi ne de sıradan bir insan tarafından mümkün değildir. At Nalı büyüsü etkileri ancak işinde çok iyi bir medyum tarafından yapılabilmektedir. Büyüyü yapan kişi büyüyü tekrar bozmaya kalkmamalıdır. Yapılışı bir nebze kolay görünse de büyünün bozulması için gayrimüslüm ihtiyar cinlere ve bu cinlerle irtibat halinde olan bir medyuma ihtiyaç vardır.

Benzer konu olan İş kısmeti açma duası konusuna bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 4 sene önce

    Gittiğim 3 farklı ikim sahibi bana cinlerle papaz büyüsü yapıldığını söyledi..

    mucizevi bir şekilde iflas ettim, aile huzurum kalmadı
    Ama bunu çözebilecek nüfuza sahip ilim insanıni bulamadım. Bana yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir