0

Atlete Yapılan Büyü

Atlete Yapılan Büyü  ve oldukça tesirli bir büyü olan, aynı zamanda kara büyü sınıfına giren 41 dikiş büyüsünün yapılışı, etkileri ve bozulması hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda.

Atlete Yapılan Büyü
Atlete Yapılan Büyü

Kökeni antik çağlara kadar dayanan büyülerin sayısız çeşidi vardır. Her bir büyü ve büyü grubu ayrı amaçlara hizmet eder. Kimi zaman iyi niyetle de yapılan büyüler, her ne kadar iyi niyetle de yapılsa, kişilerin iradesini elinden alarak tesir ettiği için haram ve sakıncalıdır.

Aynı zamanda genel anlamda bakıldığında büyülerin büyük bir çoğunluğu da kötü amaçlara hizmet eder. Bu büyülerden biri de atlet büyüsü olarak da bilinen 41 dikiş büyüsüdür. Genellikle atlet gibi iç çamaşırına yapılan bu büyü, kara büyü sınıfına girer ve oldukça etkili bir büyüdür.

 

İslam öncesi dönemde İbraniler tarafından yapılan bu büyü, zamanla havas ilminin bir parçası haline gelmiş ve İslam coğrafyasında da yaygın olarak yapıldığı gözlemlenmiştir,Atlet büyüsü olarak da anılan 41 dikiş büyüsü, insanları delirtme, amansız hastalıklar musallat etme, maddi sıkıntılara sebep olma, cinsel iktidarsızlık yapma ve eşlerin aralarını bozma gibi etkilere sahiptir.

Büyü, yapıldığı kişide çok çabuk tesir eder ve belirtileri de gözle görülür şekilde olur. Bu yüzden, eğer bu belirtiler bir kişide görülüyorsa derhal bu konuda bilgili bir medyuma başvurmalıdır. Aksi taktirde büyü bir zaman sonra etkisi altına aldığı kişiyi intihara kadar götürebilir ve hayatına mal olabilir. Hatta çok iyi bilen biri tarafından yapıldığında, yapıldığı kişinin aklını yitirmesine ve cinayet işlemesine de sebep olabilir.

41 dikiş büyüsünün Yapılışı

Atlet büyüsü, yapılışı oldukça zor, bilgi ve dikkat gerektiren bir büyüdür. Büyülerin neredeyse hepsinde yanlış yapılması sonucu olacak şey büyünün tesir etmemesidir.

Ancak bu büyünün yapımında bir yanlışlık olduğunda yapan kişiyi felakete sürükleyebilir, aklını yitirmesine ve intiharına neden olabilir. Bu yüzden de atlet büyüsü nasıl yapılır diye merak edip araştırıp kendisi yapmak isteyenler kesinlikle buna kalkışmamalıdırlar.  Aynı zamanda bu büyüyü yapacak kişinin astroloji bilgisi de olmalıdır.

Büyünün yapılması için yapılacağı kişinin kirli bir iç çamaşırı gerekir. İç çamaşırına büyünün yapımında tesir edecek olan tılsım yazılır. Bu tılsım, yapılmak istenen amaca göre seçilir ve yazılır. Yani bu büyünün yapımında kullanılan tek bir tılsım yoktur. Bu tılsımlar, havas ilmine sahip kişiler tarafından bilinmektedir. Amaca uygun tılsım atlete yazıldıktan sonra bu atlet 41 dikiş ile dikilir. Bazı durumlarda ise büyünün farklı tesirler göstermesi için 72 dikiş atıldığı da olur. Dikişler de atıldıktan sonra büyü tamamlanmış olur ve yapıldığı andan itibaren yapılan kişi üzerindeki etkileri görülmeye başlar.

Büyünün Bozulması

Atlete yapılan büyü nasıl bozulur konusuna gelecek olursak, atlet büyüsü, tıpkı yapıldığı gibi yine havas

atlete yapılan büyü
atlete yapılan büyü

ilmine vakıf medyumlar tarafından bozulur ve bozulması yapımının neredeyse tam tersi şeklindedir. Bu büyünün bozulması da en az yapılması kadar zor ve bilgi gerektiren bir hadisedir.

 

Eğer yeteri kadar bilgi sahibi olmayan biri tarafından bozulmaya çalışılır ve bir yerde yanlışlık yapılırsa bozana ve yapılana ciddi zararlar verebilir. Bu sebeple de bu büyünün yapan kişi tarafından bozulması en uygun olandır.

 Büyünün yapıldığı atlet bulunur, üzerindeki düğümler birer birer çözülür ve üzerine yazılmış olan tılsım temizlenir. Eğer büyünün yapıldığı atlet bulunamıyorsa kişiye ait başka bir iç çamaşırı alınır, üzerine aynı tılsım tekrar yazılır ve 41 veya 72 dikişle tekrar dikilir. Yani bir nevi büyü tekrar yapılır ve daha sonra bozulması için gereken durum sağlanır. Daha sonra her dikiş ayrı bir dua ve tılsımlı sözle sökülerek üzerine yazılı olan tılsım temizlenir. Bu şekilde bir işlem yapıldığında da büyünün etkisi tamamen kaybolur ve büyü bozulmuş olur.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir