0

Ayakkabı büyüsü günümüzde uygulanan bir bağlama büyüsüdür. Çok tesirlidir ve bozulması da neredeyse imkansızdır. Bu yüzden uygulanmadan önce tekrar düşünmekte fayda var.

Ayakkabı Büyüsü
Ayakkabı Büyüsü

Bir çeşit bağlama büyüsü olarak bilinen ayakkabı büyüsü daha çok sevdiğiniz kişinin sol ayakkabısı alınarak gerçekleştirilmesiyle sonuç veren bir büyü çeşididir.

Ermeniler bu büyüye nal büyüsü adını vermiştir. Gerçek anlamda çok tesirli olduğu belirtilen ayakkabı ile yapılan büyüsünün günümüzde pek tercih edilmediğini söyleyebiliriz fakat yapılışı itibariyle insanları biraz uğraştıracaktır.

Ayakkabı Büyüsü Yapılışı

Ayakkabı büyüsünü yapmak için bir parça tuza ve ayakkabıya ihtiyacınız var. Öncelikle bir parça tuzu ayakkabıya  “şaren haren haşakına lavla” ve devamını okuyarak ayakkabıyı ters çevirdikten sonra bağlayacağınız kişinin resmini üzerine bırakmalısınız. 1 gece beklettikten sonra sevdiğiniz kişi her kimle beraberse tesirini gösterecek ve ayrılarak size gelecektir.

Bu büyü ile birlikte ailesi de dâhil olmak üzere aranızdaki tüm bağlar kopmamak üzere bağlanacak ve sevdiğiniz kişi size gelecektir. Bir ermeni büyüsü olduğu belirtilen bu büyünün aşırı tesirli olduğunu söyleyebiliriz.

Ermeni büyülerinin çok eski zamanlardan beri günümüze kadar ulaşmasının tek bir nedeni vardır. O da, ermeni büyülerinin oldukça tesirli olmasıdır. Ermeniler tarih boyunca büyüler üzerinde birçok araştırma yapmış ve başarılı sonuçlar elde etmiştir. Bu yüzden bağlama büyüleri denince akla ilk olarak ermeni büyüleri gelmektedir.

Bu tür büyülerde bilinmesi gereken bir şey daha var. Ayakkabı büyüsünün bozulması çok güçtür ve büyüyü yapan kişi tarafından bozulamayabilir. Bu anlamda usta bir medyumdan destek alınması gerekecektir. Çünkü Ermeni büyüleri gerçek anlamda çok güçlü büyülerdir ve bozulması da çok zaman alır. Yine de bu konuda uzman olan medyumlardan destek alınması gerekir. Ayrıca işinin ehli hocalar da bu büyüyü bozmak için gerekli desteği sağlayacaktır.

medyum yasin 728x90 1

Bağlama büyüleri gündelik hayatta sıkça kullanılır. Bu anlamda bir ayakkabı gibi kişiyi kendine bağlamak isteyenler ayakkabı büyüsü yapabilir ve sonuçlarını da kısa süre içerisinde alabilir. Ama unutulmamalıdır ki bu büyünün bozulması gerçekten neredeyse imkânsızdır ve uygulanmadan önce tekrar düşünülmesi gerekir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir