1. Anasayfa
  2. Dualar

Ayetel Kürsi İle Barışma Duası 2023


0

Ayetel Kürsi ile barışma duası pek çok kişinin tercih ettiği bir dua olacaktır. Hemen hemen herkesin ailesinde bir takım küslükler ve sorunlar söz konusu olmaktadır. Ya da ayrıldığınız bir eş ya da sevgiliden tekrar barışma gibi bir adım bekliyor da olabilirsiniz bu da son derece olası bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Daha çok küslerin barışması için yapılan bu dua ayrılma durumuna gelmiş olan eşlerin barışması için de yapılabilir. Genel olarak pek çok kişinin başvuracağı bir yöntem olarak Ayetel Kürsi ile barışma duası, hemen hemen herkes için son derece ilgi çekici ve oldukça faydalı bir dua olacaktır.

 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Döndürme

 Ayetel Kürsi ile sevdiğini geri döndürme amacında olan kişilerin bu duayı okuma şekilleri de son derece büyük bir önem taşır. Ayrıca bu duayı okumakta da dini açılan hiçbir sakınca olmaması ve hatta bu duanın son derece etkili ve güzel bir dua olması da insanların daha çok ilgisini çekmektedir.

 Diyelim ki sevgilinizden ayrıldınız ya da sevdiğiniz kişi artık size eskisi kadar yüz vermiyor. Bu durumda Ayetel Kürsi ile sizden uzaklaşmış olan sevgiliyi son derece kolay bir şekilde geri döndürebilirsiniz. Sevgiliyi geri döndürmek için yapılacak olan Ayetel Kürsi okumaları her gün belli bir sayıda olup da dileğinizi söyleyerek okuduğunuz bir dua olduğu takdirde son derece başarılı olacaksınız.

 Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua

Küs olan kişiyi ayağına getirmek için dua okumak istiyorsanız Ayetel Kürsi ya da Fetih suresi sizin için son derece faydalı olacaktır. Bunun yanı sıra küs olma sebebinizin de bu doğrultuda son derece büyük bir etkisi olduğunu da irdelemek gerekir. Neden diye soracak olursanız çünkü başka bir duanın etkisiyle sevdiğiniz kişi sizden uzaklaşmış ve bizi terk etmiş olabilir.

 Eğer ki bir anda sevdiğiniz sizden uzaklaşmışsa ve ortada hiçbir sebep yokken soğumuşsa bu muhtemelen başka bir ayırma duası sebebiyle olmuştur diyebiliriz. Özel olarak da çevrenizde sizi ayırmaya çalışan ve ilişkinizi kıskanan birileri var ise kesinlikle bir anda soğuma ve uzaklaşma durumu herhangi birinin yapmış olacağı ayırma duasına bağlı olarak düşünülebilir. Bu sebepten dolayı da ayrılma şeklinize de Bir göz atıp değerlendirme yapmanızda fayda vardır diyebiliriz. Ancak Ayetel Kürsi ya da Fetih suresi okuyarak sevdiğiniz kişiyi ayağınıza kadar getirmeniz mümkün olacaktır.

Ayetel Kürsi İle Barışma Duası
Ayetel Kürsi İle Barışma Duası

 Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Döndürme Duası Nasıl Etki Eder?

 Ayetel Kürsi ile sevdiğini döndürmek isteyenler Ayetel Kürsi ile sevdiğini döndürme duası nasıl etki ederhususunda da bir takım konularda bilgi sahibi olmak istiyor. Ayetel Kürsi pek çoğumuzun da bildiği gibi son derece etkili ve hemen hemen pek çok şey için kullanılan bir dua olarak karşımıza çıkar. İnsanların kendini kötü bir şeylerden korumak üzere okuduğu ya da bir dilek tutup da o dileğin kabul olması amacıyla kullandığı bir duadır. Aynı zamanda da okunuşu da son derece kolay ve ezberlenmesi, kısa olduğu için çok basittir. Bu sebepten dolayı da pek çok kişi Ayetel Kürsi ile barışma duası okuyup küs olduğu kişinin kendisine geri dönmesini amaçlar.

 Ayetel Kürsi ile geri döndürme duasını nasıl etki edeceğini çok merak ettiğinizi biliyoruz ve sizlere bu konu hakkında hemen bir açıklama yapacağız. İlk önce dileğinizi dileyip daha sonra Ayetel Kürsi’yi barışmak istediğiniz kişinin adını anarak okuduğunuz zaman, söz konusu olan kişide bir takım değişiklikler meydana gelebilir. En başta bu kişinin aklına gelme şeklinde başlayacak olan etki, daha sonraları sizi düşünmeden duramama şeklinde ilerleyecektir. Duayı yapmış olduğunuz kişi sizinle neden küstüğünü bile unutup size geri dönmek için birtakım çözüm yolları aramaya kendi kafasında başlayacak ve daha sonra da sizinle bunu paylaşacaktır.

Elbette ki herkeste bütün dualar aynı şekilde etki edecek diye bir şey yoktur. Şöyle bir düşünecek olursak ilaçların bile her insan üzerinde çok farklı etkileri olduğunu tecrübe etmekteyiz. Aynen bu şekilde düşünecek olursak bütün duaların ya da büyülerin de insanlar üzerinde farklı bir etkiye sahip olabileceğini düşünebiliriz. Bu nedenle de kişilerin etkilendikleri şeylere verdikleri tepki son derece farklı olacak ve insanların üzerinde farklı bir tesir olacağı için ne şekilde dönüş yapacakları belli olmayacaktır. Ancak bu konu ile ilgili olarak ortak bir paydada birleşecek olursak mutlaka bu duayı yapacağınız kişi sürekli olarak sizinle görüşmek ve barışmak isteyecektir.

 Ayetel Kürsi İle Barışma Duası Nasıl Yapılır?

 Ayetel Kürsi ile barışma duası nasıl yapılır diye soracak olursanız sadete gelelim… Sonuç olarak Ayetel Kürsi Kur’an’da son derece büyük bir yer tutan dualar arasında yer alır. Bu duayı yaparken yapmanız gereken en önemli şey din ile alakalı bir ritüel yapacağınız için mutlaka abdest almış olmak olacaktır. Güzel bir banyonun ardından iyice arınmak için ruhsal olarak da kendinizi iyi hissetmek amacıyla abdest alarak dua etmeye hazırlanabilirsiniz.

 Ayetel Kürsi okumaya başlamadan önce ilk başta dileğinize yoğunlaşarak sevdiğiniz kişinin geri dönmesini istiyorsanız o kişinin adını da zikrederek bir başlangıç yapabilirsiniz. Ya da bu duayı başkası için yapmayı planlıyorsanız direkt olarak barışmasını istediğiniz kişilerin adını da tek tek zikredip barışmaları için dua ettiğinizi mutlaka hissederek söylemenizde fayda vardır. Kimleri barıştıracaksanız ya da kimin sizle barışmasını istiyorsanız bu amaca yönelik olarak bu duayı yapıp daha sonrasında yine dileğinizi dileyip duanızın kabul olması için ayrı yeten bir takım farklı dualar da okuyabilirsiniz.

 Elbette ki bu duayı yapacağınız yerin de son derece büyük bir önem taşıdığını unutmayın. Mesela bu duayı yalnız ve rahat olabileceğiniz bir yerde yapmak sizin için son derece faydalı olacaktır. Aynı zamanda bulunduğunuz alanın temiz ve ferah bir yer olması da enerji akışının sağlanması açısından son derece önemlidir.

 Duanın kabul olması için kaç Ayetel Kürsi diye de bir soru sormakta fayda vardır. Bu duayı çeşitli şekillerde ve çeşitli sayılarda okumak mümkün olacaktır. Genel olarak bir şeylerden korunmak ve gününüzün iyi geçmesi için okuduğunuz Ayetel Kürsi duası için 7 kez şeklinde bir inanç vardır. Fakat bir amaca yönelik dilek dileyip de bu duayı bir ritüel halinde okumak istiyorsanız 17 kez, 50 kez ya da 170 kez okumak gerekebilir. Bu duanın okunma sayısı tamamen Ayetel Kürsi duasının durak yerleri veya kelime sayıları ile ilgili olacaktır.

 Ayetel Kürsi Mucizesi Nedir?

 Ayetel Kürsi mucizesi nedir diye soracak olursanız karşınıza bir dizi mucize çıkabilir. Bu dua pek çok kez kötü şeylerden korunmak ya da arınmak adına veya bol bir kısmet artışı için okunabilir. Sevdiğini geri döndürmek için hangi dua diye soracak olursanız karşımıza ilk çıkacak olan dualardan biri her zaman için Ayetel Kürsi olacaktır. En etkili barışma duası olarak da Ayetel Kürsi’yi gösterebiliriz. Eğer ki evinizde Ayetel Kürsi okuyorsanız o eve şeytan girmeyeceği de pek çok kişi tarafından bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir