1. Anasayfa
  2. Geri Getirme Duaları

Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Döndürme 2022


0

Ayetel Kürsi ile sevdiğini geri döndürme yapmak oldukça kolaydır. Dualar, özellikle Ayetel Kürsi, Kuran da büyük bir önem tutar. Bazı din alimleri, bu duanın belli gün ve saatlerde belli sayılarca okunarak kişinin arzularına kapı araladığını ileri sürerler. Ancak doğaldır ki doğru yolu bilmeden, neyin nasıl yapılacağı konusunda fikir sahibi olmadan Ayetel Kürsi ile gideni geri getirme duası yapmak, bu duadan da mükemmel sonucu beklemek doğru değildir. Dilerseniz öncelikle hangi durumlarda Ayetel Kürsi sevgiliyi geri döndürme yapılabilir:

  • Duayı okuyacak olan kişi ayrılıkta masum taraf ise
  • Arada evlilik bağı, çocuk gibi o kişinin ayrılan partnere olan muhtaçlık durumu var ise
  • Bu ayrılığın mağdur tarafı, ilişkiye başka birini mağdur ederek başlamadıysa: Yuva yıkanın asla yuvası olmaz, Allah eğer birinin başını yakarak bu ilişkiye başlandıysa duayı kabul etmeyecektir.
  • Duayı okuyanın niyeti yalnızca yuvasını kurtarmaksa, intikam ya da benzeri kötü bir arzu için Ayetel Kürsi ile gideni döndürme girişiminde değilse.
  • Elbette geri dönmesi beklenen kişinin, bekleyenin kader çizgisinde bir payı varsa
  • Bu duayı okumaya karar vermeden önce birey, şansını büyü gibi bir uygulamayla denemediyse.

Bunlardan da çıkarımda bulunabileceğimiz gibi, Ayetel Kürsi Allah’ın önem verdiği bir duadır, gerçekten ihtiyaç duyanlara kapıları sonuna kadar açacaktır.

 

Gideni Geri Getirmek İçin Ayetel Kürsi Nasıl Okunur?

Sevdiğini geri döndürmek için Ayetel Kürsi, seçilecek en büyük faziletli dualardandır. Büyük din alimleri bu duanın 7 kez okunması halinde, o kişiyi Allah’ın meleklerinin bizzat koruyacağını ileri sürerlerdi. Aynı zamanda kişinin dileğinin kabul olması adına 170 ya da 313 kez Ayetel Kürsi okumak gerektiği konusunda birçok din büyüğünün görüşü vardır. Amaca uygun olarak Cuma günü, ya da Perşembe gece başlayarak Cuma gününün tamamını kapsayacak şekilde 313 kez Ayetel Kürsi okuması yapılması gerektiğinden bahsederler.

Sevdiğini geri getirmek için Ayetel Kürsi Arapça okunmalı, hatim niteliğinde duanın tamamlanmasının ardından, kılınacak 13 rekât nafile namazıyla medyumun size hazırladığı gideni geri getirme zikri çekilmelidir. Duadan net sonuç almak adına, başlamadan önce de 3 rekât nafile namazı kılınır. Ayrıca kişi, okuma süresince abdestli olmalı, zaman zaman abdestini yenilemelidir. Dua okunurken sessiz, konsantrasyonun bozulmayacağı bir alanda bulunulmalıdır.

ayetel kürsi ile sevdiğini geri döndürme
ayetel kürsi ile sevdiğini geri döndürme

Ayetel Kürsi İle Sevdiğini Geri Döndürme Günah mı?

Ayetel Kürsi ile sevdiğini geri döndürme günah mı sorusuna hayır yanıtı vermek en mantıklı olandır. Ayetel Kürsi okumanın binlerce sevabı vardır, yaratıcıdan bir şeyi dilemek asla günah değildir. Kötü, ahiret hayatını yakacak uygulamalardansa faziletli dualardan yardım aramak en güzel şeydir. Özellikle Ayetel Kürsi ile gideni geri getirmesayesinde hem kendinize hem de sevdiğiniz kişiye manevi boyutta güzel iyilikler ihsan edersiniz. Günah olmamasının yanında bu dua ile kişinin amacına ulaşması yalnızca Allah’a kalmıştır. Yani bakılırsa, tam teslimiyet söz konusudur. Bir büyüye ya da büyüye benzer uygulamaya gerek kalmadan, sadece Allah’a yakarılan bir duanın tutma olasılığı tahmin edersiniz ki aşırı yüksektir.

Ayetel Kürsi İle Gideni Geri Getirme Fazileti

Ayetel Kürsi ile sevdiğini geri döndürme duası fazileti oldukça güçlü bir duadır. Duanın insan ilişkilerinde, insanın manevi süreçlerinin dengelenmesinde, ruhsal değer devinimlerinde ve daha pek çok konuda fazilet gösterir. Bilinen en büyük faydası, günde 7 kez okunan Ayetel Kürsi ile kişinin kaza ve belalardan korunduğudur. Bunun yanında ayrılıklar, küslükler, anlaşamamalar, kısmet sorunları, bereketsizlik gibi birçok konuda bu duanın gücünden faydalanılır. Aşkınızın bitmediği ancak ayrılığın kapınızı çaldığı durumlarda Ayetel Kürsi ile sevdiğini geri döndürme çalışması yapabilirsiniz.

Güçlü özellikleri sayesinde Allah’ın emir ve yasaklarına aykırı olan bir durum teşkil etmediği taktirde ayrılığınıza son verecek ve sevdiğiniz kişiyle barışmanıza ön ayak olacaktır. Bu duanın çeşitli okumalar, bazı namazlar ve birkaç zikirle birleştirilmesi gerekir. Sizin içinde bulunduğunuz probleme özgü zikir ve okuma çalışması konusunda güvenilir medyum desteği alabilirsiniz. Yalnızca bu duanın 313 kez, Cuma günü ve gerekirse Perşembe gecesinden başlayarak cumayı içine alacak şekilde okunması da yeterlidir. Ancak Ayetel Kürsi ile sevdiğini geri döndürmeritüelinden tam destek almak istiyorsanız diğer zikir ve okumaları da yerine getirmeniz gerekir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir