1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü 2023


1

Ayırma büyüsü 2023 ile kişileri birbirinden yada kişiyi mal varlığından ayırmak mümkündür. Kişiler arasındaki o bağı koparmak gücüne sahiptir. Birbirini seven sevgilileri, iki bireyi ve evli olan kişiler üzerinde uygulanmaktadır. Ayırma büyüsü gibi tesiri büyük büyülerde ayrılmaz denilen aşk yaşayan kişiler bile ayrılır. Bilen ir medyum tarafından yapıldığında etkisi büyük olur. . Hızlı ve etkili sonuç alınması için gerçek anlamda başarılı kişiler uygulaması gerekir. Becerileri ve deneyimleri ile istedikleri başarıya ulaşan medyum Yasin hoca  ayırma büyüsü konusunda oldukça etkili sonuçlar verir.

Belirli ritüeller ve dualarla yapılan ayırma büyüsünü uzaktan ya da yakından yapmak mümkündür. Yasin hoca ayırma büyüsünü yaparken kişilerin ruhani durumunu ve etkilenme oranına göre yapıyor. Kişilerin çok fazla etkilenip hayatı alt üst olacaksa o kişilere önermiyor. Onun yerine soğutma büyüsü yaparak zamanla ayrılır. Ayırma büyüsü geçmişten geleceğe kullanılan büyüler arasında yer alır. Geçmişte de yapılan büyülerin kişide bıraktığı yıkım etkisi çok fazla olduğu için Yasin hoca yaparken temkinli davranarak ve kişiyi uyararak yapar. Oldukça başarılı sonuçlar alan medyum ayırma büyüsü konusunda güvenilir.

Ayırma Büyüsü ve Çeşitleri Nelerdir ?

Ayırma büyüsü, nefsani amaçlarla, maddi veya manevi bir çıkar üzerine ayrılık büyüsünde yapılır.. Uzun yıllar öncesine dayanan ritüelleri günümüzde de çok uygulanır. İnsanlara aşırı derecede nüfuz eder. Büyü yapılmasının amacı kişilerin kader çizgisini değiştirir. Ayırma büyüsünün bir özelliği de uzaktan ve yakından yapılabilir. Günümüze gelene kadar bir kişinin hayatında etkileri bırakan büyüyü istediğiniz zaman bir medyum aracılığı ile yapabilirsiniz.

Sevgiliden ayırma büyüsü yapmak isteyen, kara büyülerin içinde yer alan havas ilminden en etkilisini uygular. Eşten ayırmak için yapılan bu büyü yapmak isteyen kişi ise tılsımlı sözlerden yararlanır. Sevgiliden ayırma büyüsü ise özellikle bir taraf tarafından, diğer kişiyi uzaklaştırır. Bazen iş ortaklıklarını bitirmek için de uygulanabilir. İki kişi arasında ardı arkası kesilmez bir kavga gerçekleşerek birbirine karşı kin ve nefret güderek ayrılır. Ayırma büyüsünün etkisi kişiler arasında  huzursuzluk olmasına sebebiyet verir.

Uzaktan yapılan bu büyüde kişinin resmine  karşı dualar okunur. Gereken ritüeller yapılarak işlem tamamlanır. Kimi kişide hemen etki eden büyü ,bazılarında zamanla etki eder. Zamanla  etki eden büyüyü yapan hocanın ilmine bağlıdır. Genel olarak hızlı etki etmesini sağlayan Yasin hoca belirli ve kendine ait ritüellere bulunur. Ritüellerden bir kısmı şöyle: Belirli duaları 3 gün boyunca tekrar eder. Belirli sayıda okuduğu duaları güneş daha   doğmadan  ve güneşin batmasına yakın okur.

Çiftler arasında çıkan anlaşmazlıklar yüzyıllardan bu yana ilgisizlik ve soğuklukların başlamasıyla oluşur. İlk başlarda beraber yaşayanlar birbirine katlanamaz ve görmek istemezler. Kısa süre içinde etki eden büyü hafta içinde kişiler arasındaki soğukluğa ve kin ve nefrete dönüşür. Kişiler birbirini görmek ve duymak istemezler büyünün etkisi istenilen  amacına ulaşır.

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Büyünün Etkisi

  Kişinin üzerinde büyü olduğunu baş ağrılarının oluşmasıyla, dikkatinin dağılmasıyla, fiziken olmadığı halde kendini yorgun hissetmesinden büyünün tesir ettiğini anlaşılır. Bazılarının bilgili uzman kişiler tarafından yapılması insanlardan ve sosyal hayatından dahil uzaklaşmasına sebep olur. Genel olarak belirtiler şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İlk olarak büyü yapıldıktan belirli süre kişiler arasında soğuma başlar.
 • Soğuma sebepsiz yere başlayarak, sürekli ayrılık düşünmeye başlarlar.
 • Kişiler arasında sevgi, saygı sakat sona erer.
 • Sürekli tartışmaya başlayarak birbirleriyle neden birlikte olduklarını sorgularlar.
 • Aralarındaki çekim gücü, duygusallık sona ererek ayrılırlar.
 • Büyünün etkisini ce bu büyü bozularak ardından bağlama büyüsü yapılarak kaybeder.

Kişiler arasındaki ayırma etkisi böyleyken kişinin malları arasında yapılan büyünün belirtileri ise:

 • Kişinin mal varlığına yönelik yapılan büyüler de bilinci kapanarak istem dışı davranır.
 • Mal varlığının hiç bitmeyecek gibi ve kendisinin değilmiş düşüncesi sarar.
 • Sürekli tutumlu olan kişi mal varlığını bağışlar ya da sürekli harcama yapar.
 • Bağışlanan kişi herhangi biri olabilir çünkü kimseyi o dönem tanımaz.
 • Bilinç kapanarak yapılması bu büyü bozulduğunda yaptıklarını hatırlamamasına sebep olur.

En Kolay Yapılan Büyü

Bu büyüde yılın belli aylarında birçok kültürde farklı günler de yapılır. Çünkü insanlar eski çağlardan bu yana inançlarından dolayı içlerinde ki ruhani duygu bazı günler daha fazla arttığı düşünülür. Bazen yapılan duaların çok etkili olması için enerjinin en yoğun olduğu zaman ve mekana dikkat edilerek yapılır. Enerjiyi doğru zamanda kullanarak  ayırma büyüsü uygulanır. En dikkat çekici zaman dolunay ve gün doğmadan yapılırsa ayırma büyüsü etkisi daha kuvvetli olduğu belirtilir.

 Genel olarak büyü işlemi oldukça zordur. Büyü yapan kişinin ruhen ve bedenen kendini yorar. Ruhen yorulan medyum büyülerinde etkili sonuçlar almak için kendine ritüeller geliştirir. Hem de büyüde kolay olanı tercih ederek. En kolay ayırma büyüsü yapılır. En kolay yapılan büyü olsa da bunu sıradan insanların yapması mümkün değildir. Alanında uzman ve ilmini bilen kişinin yapacağı işlemlerdir. Güvenilir medyum Yasin hoca büyünün hem tekniğini hem de ilmini bilir. Büyü tekniklerinde oldukça uzman olması büyünün etkisini daha çabuk oluşmasında katkı sağlar. Yaptığı ayırma büyüsü güçlü etki gösterir.

 Ayırma büyüsü duaları medyumlara göre farklılık gösterebilir. Burada önemli olan duayı okuyan kişinin büyüyü yapabilecek bilgiye sahip olması gerekir.  Ayrıca bu tür büyü yapacak kişinin tam olarak isteği ve niyetini öğrenmek gerekir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 9 ay önce

  etkili hoca beğendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir