1. Ana Sayfa
 2. Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?


4

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bazı insanlar, ilişkilerinde mutlu ve huzurlu olan çiftleri ayırmak için büyüye başvurur. Oldukça zor ve tehlikeli olan ayırma büyüleri, en fazla tercih edilen büyüler arasındadır. Çiftlerin aralarındaki bağı koparmak ve ilişkilerini sonlandırmak için yapılan ayırma büyüleri, güçlü etkileri nedeniyle kısa sürede sonuçlanır. Bu yöntemle ayrılan çiftlerin sayısı hiç de az değildir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır
Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Üstelik yalnızca uzaktan bakıldığında hoşnut olunmayan bir ilişkiyi bitirmek için uygulanmaz. Sevgiliniz veya eşinizden ayrılmak isteyip ayrılamadığınızda da ayırma büyülerini deneyebilirsiniz. Bu yazımızda, “Ayırma büyüsü nasıl yapılır?” sorusunun cevabını arayacağız. Büyü yaptırırken göz önünde bulundurmanız gereken detayları paylaşacak ve merak ettiklerinizle ilgili sizleri bilgilendireceğiz. İşte detaylar…

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü, adından da anlaşılacağı üzere iki tarafın birbirleriyle olan bağını koparmak amacıyla yapılır. Genellikle halk arasında çiftlerin ayrılması için uygulandığı bilinir. Oysa ki bazı durumlarda bir kişiyi mirasından, bağımlılıklarından veya takıntılarından kurtarmak için de ayırma büyüleri yapılır. Bu yönteme başvuranların büyük bir çoğunluğu kötü niyetli kişilerdir.

Özellikle mutlu giden evlilik ve ilişki süreçlerini sonlandırmak, ileride oldukça yıkıcı etkilerle geri dönebilir. Her mistik uygulamada olduğu gibi ayırma büyüsü için de çok önemli bir nokta vardır. Birçok çeşidi bulunan ve etkilerinin çok kuvvetli olduğu bilinen ayırma büyüleri için deneyimli medyumlardan yardım alınmalıdır. Aksi halde isteklerinizin gerçekleşmediğini ve çok farklı sonuçların doğabileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Ayırma Büyüsü Etkileri, Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Ayırma büyüsünün oldukça tehlikeli ve güçlü bir büyü olduğundan söz etmiştik. Etkilerinin çok kuvvetli olması, hem büyüyü yaptıran hem de büyünün yapıldığı kişiler için yıkıcı sonuçlar doğurabilir. Her etkiyi göze alarak yaptırmaya karar verdiğiyseniz, büyük olasılıkla ayrılmayla sonuçlanacağını bilmelisiniz. Çünkü güçlü ayırma büyüleri yapan medyumların, bilgi ve yetkinliklerini etkileyici bir şekilde kullandıklarını söyleyebiliriz.

Eğer kendinize ayırma büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız, hızlı bir şekilde etkilerinden kurtulmanızı öneririz. Ayırma büyüleri belirtileri, özellikle çiftler arasında uzun süreli ve sonu iyi bitmeyen kavgalarla kendini belli eder. Hatta uzun bir sürenin sonuna yan yana dahi gelmek istemezler. Bunu engellemek adına büyü konusunda uzman birinden yardım almanızda fayda vardır.

Ayırma Büyüsü Günah mı?

Ayırma büyüsü, kara büyüler kategorisindendir. Kişilerin iradeleri dışında ve mistik inanışlarla yapılması nedeniyle de günah olduğu bilinmektedir. Özellikle İslam dini için konuşmak gerekirse büyü, en büyük günahlar listesinde yer almaktadır. Öyle ki yaptırmak bir kenara, öğrenilmesi ve inanılması dahi çok büyük günahtır. İnsanların düşünceleri ve inanışlarını istismar etmek üzere kurulu olduğu belirtilen sistemin, dini bazı ögeleri kullanarak kişileri kandırdığı belirtilir.

Doğaüstü güçlerden biri olan cinlerle iletişime geçildiği söylemleri dahi büyü yaptıran kişileri ikna etmeye yetmektedir. Bazı kişiler inançlarına bağlı kalmak adına ayırma büyüleri duası gibi yöntemlere de başvurabilmektedir. Her halükârda ayırma niyetiyle bir eylem gerçekleştirilme isteğiniz varsa sonuçlarının ne olacağının öngörülemediğini belirtmemiz gerekir.

Ayırma Büyüsü Neden Yapılır?

Ayırma büyüsünün birden fazla çeşidinin olduğundan söz etmiştik. Bunun nedeni, yapılma amacının kişilerin istekleri ve beklentilerine göre değişiklik gösterebilmesidir. Çözüme kavuşturmak istediğiniz problemler için deneyimli ve bilgili bir medyuma gittiğinizde, hangi büyü sizin için uygun söyleyecektir. Ayırma niyetinde olanların büyük bir çoğunluğu şu nedenlerle ayırma büyüleri yaptırmaktadır:

 • Sevgilileri veya evli çiftleri ayırma,
 • Zina, kumar, içki gibi alışkanlıkları sonlandırma,
 • Ayrılamadığın eş veya sevgiliden ayrılma,
 • Samimi ve yakın arkadaşların arasını bozma,
 • Çiftlerin aralarına soğukluk girmesine neden olarak her konuda anlaşmazlık yaşamalarını isteme,
 • İki kişinin küsmesine ve birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olma,
 • Kişiyi ailesine karşı soğutma,
 • İki kişinin yan yana geldiklerinde huzursuzluk hissetmesini isteme.

Ayırma Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Ayırma büyüleri, her kişide farklı tesirler ortaya çıkmasına neden olur. Kimi neredeyse hiç etkilenmez kimi ise güçlü etkileri nedeniyle oldukça zor zamanlar geçirir. Zira güçlü ayırma büyüleri, her iki taraf için de son derece tehlikelidir. Her şeyi göze alarak ayırma büyüleri yaptıranların motivasyonu ise yüksek bir ihtimalle büyünün olumlu sonuçlanacak olmasıdır. Sonrasında ise nasıl etkiler oluşacağının beklenmesi gerekir. Bu aşamada, “Ayırma büyüsü kaç günde tutar?” sorusu merak konusu olmaktadır.

Büyülerin işleme ve etki etme süreleri, net olarak bilinemez. Gittiğiniz medyumun, kesin olarak şu tarihler arasında kişileri ayıracaksınız gibi argümanları varsa inanmamanız gerekir. Çünkü her olay kendi içerisinde çözülmeli ve büyünün tutma süresi de olay nezdinde değişiklik göstermektedir.

Ayırma Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Ayırma büyü yaptırmaya karar vermeden önce tüm ayrıntılarına hâkim olmanız gerekir. İnançlı biriyseniz dini gerekçelerine göz atmalı, değilseniz de oluşacak yan etkilerinin her birinden haberdar olmalısınız. Niyetiniz iyi dahi olsa ayırma büyüleri belirtileri konusunda daha çok ciddi sonuçların ortaya çıktığını bilmelisiniz. Ardından büyüyü daha önce yaptırmış kişilerin deneyimlerini dinlemeli ve en iyi medyumu bulabilmek için uzun araştırmalar yapmalısınız. Güvenilir olmayan kişilerden uzak durmalısınız.

Ayırma büyüsü yaptıranların yorumları incelendiğinde, neredeyse hepsinin istedikleri sonucu aldığını görebiliriz. Fakat dikkat ederseniz her birinin farklı sürelerin sonunda etkilerini gözlemlediklerini görebileceksiniz. Yorumların büyük bir çoğunluğunda ise güvenilir olduğu söylenen medyumların, daha tesirli büyüler yaptığı ve etkilerinin olumlu olduğu belirtilmektedir.

Daha fazla ayırma büyüleri incelemek için kelimeye tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. 1 sene önce

  Ben büşra gülen beni hatırlar mısınız blmiyorum hocam size bişi için danışmıştım suan burda yazamıyorum hocam cokkk sağılun yaa nasıl mutluyum sayenizde bilemezsiniz size minnetttrm hocmmm

 2. Ablamın kocasi çok berbat bir insandı artık kızı dovmekten kör olmaya kadar ilerledi ablada vazgecemedi eski akil işte sonra annemle oturup konuştuk hocayi bulduk derdimize derman oldu

 3. 1 sene önce

  Selam . Hocam benim Bi derdime derman oldu . Çok sagolsun nasıl teşekkür ederim . Nasıl hakkını öderim bilemiyorum . Eşimle aram çok iyi . Evine döndü . Hocam Allah sizden razı olsun . Çocuklarıma size her gece dua ettiriyorum . Kandillerde bayramlarda . Rabbım sizi zor durumda bırakmasın eşim yuvasına cocuklarina döndü . Hocam nasıl hakkini odeyim Allah senden bin kez razı olsun .

 4. 1 sene önce

  Benin kuzenimin evliliği çok sorunluydu .sürekli kavga kavga komşular her gün polisi arayip şikayetçi oluyolardi . Teyzem artık dayanamayip hocayla görüştü kızımın can güvenligi yok diye . Gercektende yok tu boşanmaya yanasmiyo eşi. Kayin validesi bu rasi onun evi kocasi da döver kayın babasida neler neler .polisler kimse şikayetçi olamayınca bisey yapamiyorlar bi zaman böyle sürdü . Teyzemin hocayla görüşmesinden sonra çok surmedi karşı taraf razı oldu boşanmaya..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir