1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü Nedir? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?


4

Ayırma Büyüsü Nedir? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma Büyüsü Nedir? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Eski zamanlardan bu yana pek çok kültürde, inanışta yeri olan büyü, kimi zaman iyi kimi zaman kötü amaçlarla kullanılmaya devam edilmektedir. Günümüzde de sıkça başvurulan bu yöntemler arasında en çok tercih edilen ve yaptırılan büyü ayrılık büyüsüdür. Evli insanları ya da evlilik aşamasında olan insanları ayırmak ve sevgilileri ayırmak için yapılan bu büyülere karşı çok dikkatli olunmalı ve işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Çünkü tehlikeleri arasında geri dönme de olduğu için yapılan bir yanlışlıkla büyü yaptıran kişiye dönebilir ve aynı sonuçlarla yaptıran kişi karşılamak zorunda kalabilir. Bu nedenle ayırma büyüsü nedir? “Ayırma büyüsü nasıl yapılır?” sorusuna en doğru cevap bulunup o zaman uygulanmalıdır.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nedir? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Ayırma Büyüsü Nedir? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evli erkeği karısından ayırma amacı güden büyüler genellikle evli çiftlerden birisinin yaşadığı bir yasak ilişki ya da bu çiftlerden birisinin aile bireyleri tarafından yapılır. Bunun haricinde aileye düşmanlık besleyen bir kimsenin o ailenin mutluluğunu kıskandığı için de başvurabildiği bir yöntemdir.

Eşinden boşanmak isteyip de bir türlü boşanamayan kadınların da yaptırdığı bu büyü için manevi yönü kuvvetli, dış dünyadan varlıklarla iletişim halinde bulunan ve yaptığı işi doğru bilen kimselere ihtiyaç vardır.

Eşleri ayırma büyüsü sırasında söylenen en ufak bir yanlış kelime ya da yapılan yanlış bir işlem büyünün tersine dönmesine veya daha kötü sonuçlara sebep olabilmektedir. Bu sebeple uzmanını bulmak bu işlemdeki en önemli önceliktir.

Tebbetle Ayırma Büyüsü

Kelime anlamı “Kurusun, kahrolsun” anlamına gelen tebbet ile ayırma büyüsünde Kur’an’ın 111. suresi olan Tebbet Suresi kullanılır. Kelimenin anlamından da anlaşılacağı üzere yuvanın dağılması, insanların ayrılması için yapılan bu büyü en kuvvetli ayırma büyüsü ve en kesin sonuç verenidir. Bu sebeple en çok tercih edilen yöntemdir.

Ayrıca bu büyünün yapılışı oldukça zordur, bu sebeple mutlaka bir uzman tarafından yapılmalıdır. İşlem boyunca büyüyü yaptıran kişi, büyüyü yapan kişinin dediklerini dikkatlice dinleyip tekrar etmelidir. Yanlış telaffuz edilen bir kelime bile bütün olumsuzlukların yaptıran kişiye dönmesine sebep olur. Büyü yapılırken üç harfliler de kullanıldığı için bu varlıklar büyü yapılan çifte partnerleri olarak görünüp kısa sürede şiddetli kavgalara ve ayrılıklara sebep olmaktadır.

Resimle Ayırma Büyüsü

Kara büyü sınıfından olan bu büyü için ayırılacak kişilere ait bazı bilgiler ve büyü yapımında kullanılacak bazı özel malzemeler gerekmektedir. Üç harflilerin yardımıyla yapılan bu büyüde kişilerin isimleri, annelerinin isimleri, doğum tarihleri ve fotoğrafları gerekir. Büyüyü uygulamak için de safran mürekkebi ve özel bir kalem gereklidir.

Üzerine bilgiler yazılan fotoğraf, çeşitli bitkiler ve karışımlarla bir kavanoza konulup 8 gün bekletilir. Bu geçen sürede üstündeki yazılar silinir, zaten bekletmenin amacı budur. Bu işlemden sonra fotoğraf çıkartılıp bir gümüş kaseye konur ve kurban edilen bir koçun 7 damla kanı damlatılır, kase sunağa bırakılır. Çizilen çeşitli demonik (şeytani) semboller ve yakılan mumlarla şeytan çağırılır ve istek sunularak büyü sonlandırılır. 8 gün bekleme ve 4 gün bekleme süresiyle 12 günde büyü gerçekleşir.

Domuz Yağı Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Nedir? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Ayırma Büyüsü Nedir? Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadim büyü kitaplarında yer alan ve en etkili en tehlikeli ayırma büyüsü olarak bilinen domuz yağı ayırma büyüsü, günümüz Anadolu coğrafyasında hala sıkça başvurulan bir yöntemdir. Kara büyüler arasındaki en etkili olarak bilinen bu büyüyü birbirini çok seven insanlar için kullanmak tercih ediliyor.

Çünkü büyü sonucu bu insanların yolları sonsuza kadar ayrılıyor, bir daha bir araya gelmeleri mümkün olmuyor. Üç harfliler ile temas kurularak yapılan bu büyü yalnızca sevenleri ayırmak için değil, kısmet kapatmak, kişilerin bereketinin kaçması için veya işlerinin aksaması için de yapılmaktadır.

Domuz yağı ile ayırma büyüsü belirtileri, büyü yapılan kişide, hanede görülebilir. Fakat bazen normal insan görüşüyle anlaşılamamaktadır. Medyum, hoca veya üç harflilerle iletişime girebilen kimseler tarafından bir bakışta bile görülüp bu belirtiler sezilebilir.

Yumurta ile Ayırma Büyüsü

Temel malzemesi yumurta olan bu büyü, kişilerin evde kendi başlarına yapabilecekleri bir büyüdür. Yumurta alınır, ev içerisinde bazı tılsımlı sözler söylenir, dilek dilenir, büyünün amacına odaklanılır ve sağ el ile yumurta kırılıp sarı bir kağıda akıtılır. 24 saat boyunca kurumaya bırakılan bu kağıt süre sonunda kıvrılmış olur. Bu kağıt alınıp evden uzak bir noktaya gömülür ve büyünün etki etmesi için beklenir.

Burada en dikkat edilmesi gereken unsurlar, büyünün sessiz, sakin ve ruhani varlıklarla iletişime geçileceği için loş veya mumla aydınlatılmış bir ortamda yapılması gerekmektedir. Ev içerisinde söylenen tılsımlı sözlere odaklanmak ve doğru şekilde telaffuz etmek önemlidir.

Ayrıca Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? yazımızı da gözatabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. Exim kendine yeni sevgili yapmıs dha ayrollaı bi hafta olmadı ya bune hız ben onları gördükce cıldırıyorum yasin hocam en hızlı ayrıma duası ile onları ayırmak istiyorum bana hangi duayı öneriyosunuz

 2. Benim çeyiz serdigim de bana domuz büyüsu ile büyü yapilmis evimizin kapısında hala el izi duruyo hocamla konustum bana çok yardımcı oldu Allah razı olsun

 3. 1 sene önce

  Merhaba hocam nasılsınız ben yaptigimiz dualarin tuttugunu haber vermek istedim . 2 aylık seruvenden sonra nişanlım tekrar baristik diğer kız tamamen aramızdan çıktı .. yapılan buyulerin etkileri var biraz daha inanamıyorum onunda ustesinden geleceğiz suanki konum ikimizide çok mutlu ediyor . Benim nisanlim 10 senelik birlikteligimizden sonra böyle olması perişan bi hale getirdi . Bu sene sonunda nikahimiz var . Sizlerinde bekleriz emeğiniz çok büyük . Nasıl minnettarim size teşekkür ediyorum tekrardan .

 4. 1 sene önce

  Selammmm herkese ,
  Hocamla bir süredir Calışma Halindeydik . Biraz beni Zorlayan bi süreç oldu . Psikolojik olarak yipranmistim Hocamin desteği ile bu günleri Geride birakabildim sevgilimle ayrılmak beni gerçekten Çıkılmaz bir hale getirdi. Beni bırakıp gitti kizdanda ayrilinca çok mutlu Oldum şuan birlikteyiz Tekrar, nasıl Yaptığımı bilmiyorum diyor halen benden Sürekli Özür Dileyip duruyor Hocam sayesinde Aştık bu durumu teşekkür ediyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir