1. Anasayfa
 2. Kara Büyü

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız?


0

Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız 2023 araştırması yapan kişilerin sayısı yadırganamayacak derecede çoktur. İki sevgiliyi birbirinden soğutan, onları birbirlerinden adeta nefret ettirir hale getiren ayırma büyüsünün anlaşılması kolay olmamaktadır. Ayırma büyüsünün yapıldığını bilmek, anlamak için öncelikle ayırma büyüsüne tanımak ve her detayıyla bilmek gerekir. Ayırma büyüsü iki kişiyi birbirlerinden ayırmak için yapılan bir tılsım şekli olarak dikkat çekmektedir. Aslında bu tılsımdaki gerçek amaç sadece eşleri, sevgilileri değil, birbirlerini seven tüm kişileri birbirlerinden soğutmak ve sonunda ayırmaktır. Büyünün nasıl yapıldığını anlamak için biraz bilgiye ihtiyaç duyulduğu gerçeği önümüzde durmaktadır.

Çünkü hem büyünün yapıldığı kısa sürede anlamak, aynı zamanda etkilerini hemen kavramak kolay değildir. Bunun sebebi sadece bir tarafa değil, her iki tarafa yapılır. Dolayısıyla büyüyü anlayacak olan kişi de büyü altında olmaktadır. Bu sebeple belirtileri iyi anlamak, değerlendirmek ve sonuç olarak bir profesyoneller başvurmanın yararı bulunmaktadır. Medyum Yasin Hoca bu büyü konusunda başarılı çalışmaları olan bir profesyonel olarak görülmektedir.

Ayırma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Belirtileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız konusu bu büyüye maruz kalmış kişiler tarafından merak edilir. Bu büyünün çok fazla belirtileri mevcuttur. Bazıları çok net belirtiler olsa da diğer belirtiler oldukça gizli seyreder. Bu büyünün belirtilerini kısaca şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Büyüye maruz kalan taraflar ne yaptıklarını bilmeden yaşamlarına devam ederken, duyguların yerini daha çok mantıksız düşünceler alır.
 • Çiftler arasında büyük bir nefret başlar.
 • Çiftler birbirinden soğumaya neticesinde birbirlerine tahammül edemez noktaya gelirler
 • En büyük belirti sürekli kavga halidir.
 • Bir başka belirti ise sevilmeyen herhangi bir şeye ilgi duyma halidir.
 • İş ve sosyal hayatlarında dengesizlikler yaşarlar.

Bu belirtiler birkaç tanesi hasıl olduğunda mutlaka bir profesyonele danışmakta fayda vardır. Aksi takdirde olaylar daha kötücül bir hal almaya başlar ve geri dönüşü olmayan tecrübeler yaşanmaya başlar.

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsünü Nasıl Anlarız?

Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız noktasında dikkat edilirse birçok belirti göze çarpacaktır. Belirtiler dikkatle takip edildikten sonra bir profesyonele başvurmakta fayda vardır. Belirtiler takip edildikten sonra eğer birden fazla belirti ortaya çıktıysa hemen yardım alınması önerilmektedir. Büyüyü anlamanın en iyi yollarından birisi büyünün etkisini tam olarak kavrayabilmektir. Yardım almanız halinde sadece birkaç soru ile büyünün anlaşılacağı kesindir.

Özellikle eşler ya da sevgililer arasında bu büyünün belirtileri daha anlaşılır bir şekilde ortaya çıkar. Eğer sevdiğin kişi sizi farklı siluette görüyor ise bahsi geçen kişi de büyü olduğu kesin olarak değerlendirilir. Bununla beraber ilişkide hiç bir sorun yokken bir anda birbirlerine düşman kesilmeleri büyünün etkilerindendir. Bunun sonucunda ayrılıklar yaşanmaktadır. Geçmişte düzenli ve gayet güzel giden bir ilişki bir anda cehennem azabına dönüşebilir. Ortada sebep dahi yokken soğukluklar ortaya çıkar. Büyüye maruz kalan kişi de yıldız düşüklüğü ortaya çıkar. Yıldız düşüklüğü sizi manen soğuk, itici ve düşman gibi görmesine neden olur. Çok güzel giden bir ilişki bir an da ayrılıklarla sonuçlanır. Çiftler bu duruma özellikle dikkat etmesi gerekir.

Ayırma Büyüsünün Etkileri Nasıl Görülür?

Büyünün belirtilerden özelinde derin bazı etkileri ortaya çıkar. Ayırma büyüsünün yapılıp yapılmadığını anlayabilmek için bu etkilere dikkat kesilmek gerekir. Ayırma büyüsü yapıldıktan bir süre sonra görülen etkiler şu şekildedir;

 • Uykusuz geçen geceler ve bu bağlamda depresyon
 • Uykuda kâbus, sosyal ilişkilerde dengesizlikler ve sorunlar
 • Sürekli endişe ve kaygı hali
 • İntihar etme fikri
 • İçine kapanma
 • Garip varlıklar görme

Bu ve buna benzer etkiler görmeniz halinde bir profesyonelden yardım almanız önerilir. Belirti ve etkiler noktasında Medyum Yasin Hoca büyünün çözülmesi noktasında size yardımcı olacaktır.

 Ayırma Büyüsünün Bozmak İçin Kimden Yardım Alınmalıdır?

Bu büyü, günümüzde en çok kullanılan aktif büyüler içerisindedir. Özellikle birbirlerini kıskanan kişiler tarafından yapılır.  Bu büyü çok büyük etkilere sahip olduğu bilinmektedir. Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız merak edilme noktasında bu büyünün bir çeşit kara büyü olduğu düşünülmektedir. Kara büyü grubundandır ve bir ayırma tılsımı, zamanında bozulmadığı takdirde boşanmaya ve diğer sorunlara kadar gidebilir. Yuvanızın, ilişkinizin dağılmasını istemiyorsanız belirtiler görüldüğü andan itibaren uzman medyuma başvurmanız önerilir. Ayırma büyüsünü kendiniz bozamazsınız. Bu büyüde kötü huylu varlıklar kullanıldığından dolayı siz ve yakınlarınız zarar görebilir. Büyü bozma işlemi dahilinde güvenilir medyum Yasin hoca ile görüşmeniz tavsiye edilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir