1. Ana Sayfa
 2. Ayırma Büyüleri

En Güçlü Ayırma Büyüsü


9

En Etkili Ayırma Büyüsü

Ayrıma konusunda yapılan büyüler arasında en güçlü ve Ayırma Büyüsü olanları, yapılışları, etkileri ve büyünün bozulması hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar yazımızda.

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

 

Antik çağlardan beridir varlığı bilinen ve uygulanan büyülere günümüzde hala başvurulmakta ve iyi ya da kötü amaçlarla kullanılmaktadırlar. Büyüler; insanların iradesini elinden alarak insanlara her istediklerini yaptırmak ve olayların doğal döngüsünü bozmak amacıyla yapılır. Bu yüzden de büyü yapılması veya yaptırılması tavsiye edilmez. Neredeyse her amaca hizmet eden büyülere en sık başvurulan konulardan biri de insanları

İnsanları ayırmak konusunda bilinen en etkili büyü; Sihr-i Firak adındaki ayırma büyüsüdür. Sevenleri, evli çiftleri, sevgilileri ayırmak için kullanılan bu büyü en çabuk tesir eden ve en etkili ayırma büyüsü olarak kabul edilir. Hüddamı ise hüddamlar içinde Hüddam-ül Firak olarak biliden Melamiyanan`dır.

Melamiyanan`a başvurularak yapılan ayırma büyüsü genellikle eşleri ayırmak için kullanılır. Sevgilisi elinden alınmış insanlar da genelde sevgilileri ayırma büyüsü olarak yapmakta ve yaptırmaktadırlar. Ancak Melamiyanan çok tehlikeli bir hüddam olduğundan büyüyü yapana veya yaptırana da ciddi zararlar verebilmektedir.

Ayırma Büyüsü Yapılışı

 

Sihr-i Firak denilen ve en etkili olan ayırma büyüsünün yapılışına niyet ve duası ile başlanır. Niyet aşamasında ise ayrılması istenilen kişilerin isimleri boş bir kağıda yazılır. Daha sonra bu kağıttaki isimlere hitaben 27 kez Ya Melamiyanan okunur. Bu şekilde büyünün yapılması için Melamiyanan hüddamı davet edilmiş olur. Ardından büyünün tılsımlı duası isimlerin altına yazılır ve yalnızca bir defa okunur;

resim-1592

Bu tılsım duası isimlerin altına yazılıp okunduktan sonra büyünün ikinci aşamasına geçilir. Bu aşamada isimlerin ve tılsımın yazılı olduğu kağıt bir kenara bırakılır ve başka bir boş kağıt alınır. Ardından bu kağıda da şu tılsım duası yazılır;

\”Kaderin sırrı, insan aklının ve idrakının ihata sınırlarının haricinde ve insan zekasının fevkindedir. Melamiyanan, insanları birbirinden soğutup kısa ve uzun vadede onların kalplerine hükmeder ve onların ebediyen ayrılmasına aracılık eder. Bu sır, eskilerin kadim sırrı ve bilgilerin esrarı içerisindedir ve Hüddamü`l-Firak dışında hiç kimse bu sırra vakıf olamaz.\”

Bu tılsım duası da ikinci kağıda yazıldıktan sonra üst üste 4 kat olacak şekilde iki kez katlanır ve ilk yazılan kağıdın yanına konulur. Daha sonra ise bu iki kağıda

Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

hitaben şu tılsım duası okunur;

resim-1593

Son olarak bu tılsım duası da okunduktan sonra bu iki kağıda hitaben yine 27 kez Ya Melamiyanan okunuru ve kağıtlar kimsenin görmeyeceği bir yerde 27 saat boyunca muhafaza edilir. Bu şekilde sevenleri En Etkili ayırma büyüsü tamamlanmış olur.

Büyünün Etkileri, Belirtileri ve Bozulması

Bu büyü yapıldıktan sonra 27 saat içinde etkisini göstermeye başlar ve belirtileri gözle görülür şekilde olur. Büyünün tutacağı ise Melamiyanan tarafından büyüyü yapana bir gün geçmeden malum edilir. Büyünün belirtileri büyü yapıldığı andan itibaren görülmeye başlar ve maruz kalan kişilerin arasına bir soğukluk girer. Büyü tam olarak etkili olduğunda ise bıçakla kesilmiş gibi kişilerin arasındaki bütün bağlar kopar ve birbirlerine tahammül edemez hale gelirler. Bu belirtileri kendinde fark edip ayırma büyüsü nasıl bozulur diye merak edenler ve büyüyü yaptıktan sonra pişman olup bozmak isteyenler ise dua ile bu büyüyü bozabilirler. Büyünün bozulması için kıbleye dönüp diz çöktükten sonra 7 Felak 7 Nas suresi okunur ve büyünün yapım aşamasındaki adımları aynen tekrarlanılır. Bu şekilde büyü etkisini yitirmektedir.

Vefk Yazarak Ayırma Büyüsü

Bir takım harf ve sembolik şekiller kullanılarak yapılan vefkler ayrıca büyünüz yazıldığı bez parçalarıdır. Muska şeklinde de hazırlanabilir. Ayrıca dörtgen şekillere çemberler çizilerek ayırmak istenen kişinin bilgileri vefklere yazılabilir. Hazırlanan vefk eğer eşleri ayıracaksa, karı ve kocanın yastığı altına bırakılır. Bu durum söz konusu değilse eşlerin yaşadığı evin temeline bırakılır. Hazırlanan bez parçası ya da muskanın kesinlikle fark edilmemesi gerekir. Büyünün eve bırakılmasından sonra eşler arasında kavga başlar ve kısa sürede ayrılık gerçekleşir.

Çok etkili büyülerden biri olan Çermun ayırma büyüsü, deri üzerine bir takım sözler okunarak yapılır. Ayrıca okuma sırasında alçak ses tercih edilmelidir. En çok siyah karga derisiyle yapılan bu büyüde, kuş ya da karga derisi alınarak tuzlu suda bir süre bekletilir. Daha sonra üzerine okunacak tılsımlı sözlerle büyüye başlanır. Kısa sürede büyü etkisini gösterir ve uygulanan kişiler arasında ayrılık süreci başlar.

Saç Teliyle Ayırma Büyüsü

Saç teliyle ayırma büyüsü toplumda sıklıkla kullanılır. Kadının saç teli alınarak önce düğüm atılır. Daha sonra tel bir fırçanın içine bırakılan saç telinin üzerine yanan mum damıtılır. Bu işlemde yarım mum yeterli olacaktır. Buradaki asıl amaç saç telinin yok olmasıdır. Büyüde kullanılan fincan bir süre saklanır. Ardından fincan çıkarılarak içerisindeki saç teline bakılır. Saç telinin mumdan ayrılmadığı süre boyunca, büyü yapılan kişiler hiçbir şekilde birbirini sevemez ve birliktelerse ayrılık yaşanır.

Ayırma büyüleri son derece etkilidir ve bozulma süreci çok uzun zaman alabilir. Bu yüzden başvurmadan önce tekrar düşünülmesinde fayda var.

Domuz Yağı ile Ayırma Büyüsü

Domuz yağı ile ayırma büyüsü, ayrılması istenen çiftlerin kapı eşiklerine sürülmesiyle başlatılır. Bu kapıdan giren eşler birbirlerinden soğumaya başlar ve birbirlerini korkunç şekillere benzetirler. Aralarında çok büyük bir sevgi var ise bu sevgi ciddi bir nefrete dönüşmektedir. Ayrıca kısa bir süre sonra bu çiftler birbirlerine artık tahammül edemez duruma gelir.

Domuz yağı ile yapılan ayırma büyüleri, domuz yağı katkılı margarin ve çikolatalar üzerine okunacak tılsımlar ile de uygulanabilir. Ayrıca tılsımların okunmasından sonra bu ürünler çürümeye bırakılır. Aynı şekilde çürüyen domuz yağlarıyla beraber, kişilerde birbirlerine olan sevgi azalır.

Yumurta ile Ayırma Büyüsü

Yumurta büyüsü, etkili ayırma büyüleri arasındadır. 3 aşamada yapılan bu büyüde ilk aşamada temsili olarak 2 yumurta alınır. Bu yumurtalara ayrılması planlanan kişilerin isimleri konur. Daha sonra kadını temsil eden yumurta ortaya bırakılır ve diğer yumurta bunun çevresinde batıdan doğuya doğru 12 defa döndürülür. Aynı şekilde temsili erkek yumurtasının çevresinde de 12 tur döndürülür. Bu işlemden sonra yumurtalar yan yana bırakılır ve büyünün yapıldığı odanın kapısı kapatılır.

3 ve 4. Gece uygulamalarında bu yumurtalar ayrı kaplarda kırılır. Kabukların atılmaması gerekir. Ayrıca yumurtaların sarısı alındıktan sonra yumurta akları da farklı kaplarda bekletilir. Yumurta sarıları daha sonra birbirinden uzak yerlere gömülür. 5. ve 6. Gecede ise uygulanacak yöntemlerin ardından yumurta büyüsünün yapıldığı kapı açık bırakılır ve beklenir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (9)

 1. Eşim başka birile evlendi ben eşimi seviyorum benim 4 çocuğum var eşim bana dunsun

 2. Eşimle aramızı bozulması için acaba büyümüş var

  • Değerli ziyaretçim bu konuyla ilgili yakınınızda yüz yüze görüşeceğiniz bir medyum veya hocaya bakım yaptırıp bilgi alabilirsiniz.

 3. Merhaba ben esimden ayrilmak istiyorum ne yapmam gerek yardimci olurmusunuz lutfen

 4. Ben aradaım detaylıca bilgi verdi sağolsun hocam telefon numarasını da biliyorum bilmeyenler için paylaştım 05464843166

 5. Yumurta ile yapılan ayırma büyüsü için çok etkili diyorlar. Ama ben büyü yerine dua yazdırmak istiyorum. Yasin hocam bu işlerde bir numarasın. Lütfen yardımcı ol bana

 6. 1 sene önce

  hocam adet kanı ile büyü mü daha etkili yoksa normal bir şekilde ayırma büyüsü mü acaba ? bir de büyü yapmadıgınız dua ile işlem yaptıgınızı yazmıs cogu kişi bilgi almak istiyorum da bu konuyla alakalı

 7. 1 sene önce

  AYITMA BÜYÜYÜSYLE BİZİ AYIRMAYANA ÇALIŞANLAR AHIMI ALANLARI ALLLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN YASİN HOCAM SİZİ İYİKİ TANIYORUM GERÇEKTEN YOKSA NELER YAŞARDIM BİLMİYORUM HEMEN ÜZERİMİZE OLUŞAN KÖTÜ ETKİLERİ İLMİNİZLE YOK ETTİNİZ BOZDUNUZ ŞUAN MUTLU MESUT DEVAM EDİYORSAK SİZİN SAYENİZDE HOCAM ÇOK SAĞĞULN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir