0

Ayırma Duası Nedir?

Hayatta her şeyin bir başı olduğu gibi bir sonu da var. Ayırma Duası Nedir : Hem arkadaşlık ilişkileri hem de duygusal bağlar bir noktada zayıflayabiliyor hatta kopabiliyor. Bu tarz durumlarda ayrılık kararı bazen anlaşmalı olurken bazen de tek taraflı alınabiliyor. Ayırma duası ise bu ayrılıklara dışarıdan müdahale edebilmenin bir yolu. Öte yandan bu tarz içeriklere sahip diğer dualar gibi sonuçları tehlikeli olabilmektedir. Bu noktada ayırma duası nedir? Ayırma duası nasıl yapılır? Sorularının cevaplarını dikkatli şekilde araştırarak sonra bu duayı etmeniz önerilir.

Ayırma duası, duayı eden kişiden başkalarını da doğrudan etkiler. Bu nedenle tehlikeli ve kötü niyetli olabilecek durumlardan kaçınmanız gerekmektedir.

71 Saatte Etkili Ayırma Duası

Ayırma duası ilgisini çeken kişiler, büyük olasılıkla iki sevgiliyi ayırma duası özelinde bu konu ile ilgilenmektedir. Öte yandan ayırma duası iki yakın arkadaş ya da evli kişiler için de araştırılmaktadır. Bu noktada kuvvetli bir dua olmasını isteyenler, belirli bir zaman içinde duanın kabul olmasını isterler. Bu nedenle 71 saatte etkili ayırma duası araştırarak kısa süreli bir sonuç isteyen kişiler bulunur.

Ayırma Duası Nedir? Ayırma Duası Nasıl Yapılır?
Ayırma Duası Nedir? Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

Öte yandan, her kim olursa olsun bir duanın ne zaman kabul olacağını bilmek mümkün değildir. Piyasada bulunan kimileri hızlı sonuçlanacak bir dua bildiğini söylüyor olsa da herkes yeterince güvenilir olmayabilmektedir. Çünkü insanları kandırarak para kazanmayı önemseyen kişiler umutlarınızı kırabilir.

Fotoğrafla Ayırma Duası

Fotoğraflar, hem dua etmek için hem de çeşitli dini ritüeller için en sık kullanılan eşyalardan biridir. Özellikle bir başkasını etkileyen dualar için o kişinin eşyalarını kullanmak, özellikle onun için önemli olan kişisel ve özel eşyaları kullanmak yaygın bir davranıştır. Fotoğraf da benzer bir etki yaratabilmektedir. Özellikle ayrılmasını istediğiniz iki kişinin fotoğrafını kullanarak fotoğrafla ayırma duası etmeniz gerektiğini söyleyen kişiler vardır. Öte yandan her dua ediş zamanında olduğu gibi bu duada da iyi niyetle hareket etmeniz çok önemlidir. Kuvvetli ayırma duası başlıklı videomuza bakmak için tıklayınız

Diğer kişilerin iradesini kısıtlayabilecek durumları istemek için dikkatli davranmanız gerekir. Yoksa duanız kabul olmayabilir.

Lahutiye Ayırma Duası, Ayırma Duası Nedir?

Lahutiye duası halk arasında oldukça popüler bir uygulamadır. Çeşitli mistik konularda öğüt veren ve dua seçenekleri sunan bu ekol, özel olarak önerilmemektedir. Aslında şeytan tarafından zarar gören kişileri bir etkiden kurtarmayı amaçlayan Lahutiye duası, farklı kişilerin ayrılmasını amaçlamamaktadır. Bu dua ile üçüncü kişilerin kötülüğü ile sonuçlanabilecek ve iradelerine zarar verebilecek amaçlardan kaçınılması gereklidir.

Lahutiye duası etmek için alimlerden ve mistik deneyimi ve bilgi zenginliği geniş kişilerden yardım almak sizler için faydalı olacaktır. Bu yardım sayesinde size de başkalarına da zarar verebilecek, birilerini mutsuz edecek sonuçlardan kaçınma fırsatınız olabilir. Böylece istemeden de olsa kötü niyetli bir dua etmemiş olacaksınız.

Ayırma Duası Günah mı?

Dinimizde kaçınılması gereken hareketlerin yanı sıra günaha girmek ile sonuçlanabilecek çeşitli davranışlar yer alır. Bu davranışlar arasında kul hakkına girme ve kıskançlık gibi durumlar da yer almaktadır. Bu noktada ayırma duası etmenizin nedeni ve bu dua ile ne amaçladığınız hayati önem taşımaktadır. Dinimize göre niyet, oldukça önemli bir unsurdur. Bu nedenle bu duayı ederken gönlünüzden geçen önemlidir. Dinimiz;

  • Kötü niyetle yapılan davranış
  • Kıskançlık
  • Fesatlık
  • Araya girme gibi konuları günah saymaktadır.

Günah olan davranışlardan kaçınarak dua etmeniz duanızın kabul olması ihtimalini güçlendirir. Duanızı günaha girmek amacı ile etmeniz ise tehlikeli sonuçlar doğurarak hem sizi hem de başka kişileri rahatsız edebilir.

Ayırma Duası Edenler

Dini pratikler, yüz yıllardır süre gelen güçlü gelenek ve inançlar. Pek çok kişi istekleri ve ihtiyaçları için dua ederek dine sığınır. Bazı insanlar sağlık, huzur ve mutluluk gibi genel ve soyut konularda dua ederken bazılarının ise daha somut ve anlık istekleri olmaktadır. Kuvvetli ayırma duası da bu türde dualardan biridir. Bugüne kadar çok sayıda insan iki sevgiliyi ayırma duası etmiştir. Ayırma duası edenler arasında duaları kabul olan ve istediklerine ulaşan kişiler bulunmaktadır. Öte yandan bu kişiler büyük oranda iyi niyetli olan ve gönlü temiz insanlardır. Kötü niyet ve kıskançlıkla ayırma duası eden kişiler ise hedeflerine ulaşamayacaktır. Daha fazla ayırma duaları için inceleyiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir