3

Ayırma Duası

Eski zamanlardan beri süre gelen ve dolayısıyla gelenek halini alan ayırma duası, çiftleri birbirinden ayırmak isteyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Kimi sevdiği adamın veya kadının başka biri ile olmasını istemediği için yapar bu duayı. Kimi ise birbirine yakışmadığını düşünen çiftleri ayırmak için kullanır. Çoğunlukla bahane olaraksa çiftin mutlu olmadığını ileri sürebilir. Bu insanların onaylamadıkları çiftleri ayırmak için çok çeşitli yollara başvurdukları bilinen bir gerçektir. Duası da bu yollardan biridir.

Ayırma Duası
Ayırma Duası

Ayırma Duası Nedir?

Ayırma duası birbirini seven ve ayrılmak istemeyen çiftlere yapılan bir duadır. Evli çift ayırma duası genelde çiftin yakınında olan kişiler tarafından yapılmaktadır. Ayırma duaları yüzünden asla bitmez denecek ilişkilerin bile bittiği gözlemlenmiş bir gerçektir. Bu yolla, birbirine deli gibi aşık olan hatta iki tarafın da hatalar yapmasına rağmen süren ilişkiler bile bitmiştir.

Ayırma duaları kendi arasında da çok çeşitlilik göstermektedir. Dualardan kimilerini evde tek başınıza kendiniz yapabiliyorken, kimilerini ise tek başınıza sizin yapmanız mümkün olmayabiliyor. Kolay ve etkili ayrıma duası dediğimiz kategoriye giren duaların, ilim irfan sahibi işinde uzman biri tarafından yapılması gerekiyor. Bu kişiler tarafından yapılan duaların tutması çok daha muhtemeldir.

Etkili Ayırma Duası

Çiftlerin aralarına soğukluk girerek ayrılmalarını sağlayacak en kuvvetli ayırma duası için işinin ehli ve ilim sahibi birine danışmak en doğru yol olacaktır. Bu kategoriye giren duaların hepsi aslında çok etkili dualardır. Yapılan bu dualar, duanın yapıldığı kişinin hem zihnini hem de kalbini etki altına alır. Bu nedenledir ki, ayrılan çiftlerin bir daha bir araya gelme ihtimali yoktur. Bugüne kadar da yapıldıktan sonra bir araya gelen çift görülmemiştir.

Ayırma duaları yapılan tarafa ve ayırma şekline göre farklılıklar göstermektedir. Bu dualardan bazıları şunlardır:

  • Uzaktan yapılan dua
  • Yakma ile yapılan dua
  • Resme okunan dua
  • Evliliklerde kadınları soğutma duası

Bunların haricinde de birçok çeşit bulunmakta ve uygulanmaktadır.

Ayırma Duası Nasıl Yapılır?

Bu duayı biri üzerinde kullanmak isteyenler, nasıl yapıldığını çok merak etmektedir. Aslında ayırma dualarının uzman bir kimse tarafından yapılması en doğrusudur. Nitekim edilen bazı duaların tutmadığı da duyulmaktadır. Bunun sebebi insanların, kulaktan dolma ya da internet ortamında okudukları bilgilerle eksik bir şekilde yapmalarındadır. İşte bu nedenle bu tip ritüelleri kullanmak isteyenler mutlaka irfan sahibi işinde uzman birinden destek almalılar. Ayrıca ek olarak ayırma duası kaç günde tutar başlıklı videomuzu incelemek isterseniz bakınız.

Her duanın ritüeli farklıdır. Bazı dualar Cuma günleri daha iyi etki ederken, bazıları farklı günlerde daha tesirli olmaktadır. Bazılarının ise belli saatlerde okunması gerekmektedir. Kimileri uzaktan okunduğunda etkili olsa da kimilerini duayı yapmak istediğiniz kişinin yakınındayken okumanız gerekmektedir. Bu nedenle, dualardan herhangi birini kullanacaksanız yapacağınız duanın teferruatlarını iyi öğrenmeniz gerekir.

Ayırma Duası Kime Yapılır?

Daha önce de söylediğimiz gibi çok çeşitli nedenlerle hayatımıza giren farklı farklı insanlara yapılabilmektedir. Yaptıracak olan her kişinin bu duanın ne kadar etkili olduğu konusunda garantisi bulunmaktadır. Bunlar çabuk etki eden büyü çeşitleri arasındadır. Yaptığınız ayırma büyüsü belirtileri en kısa sürede etkisini gösterecektir.

Ayırma duaları yaptırmak isteyenler bunu genelde yakınında bulunan kişiler için isterler. Özellikle de sevdiği kişileri koruma isteği, başlıca sebepler arasında yer alıyor. İnsanlar son çare olarak bunu mantıklı yol olarak görebiliyor. Anneler, babalar, kaynanalar çocuklarının ilişkilerinde mutlu olmadıklarını gördüklerinde ayırma dualarına başvurabiliyorlar. Bundan farklı olarak bir kişi, sevdiği birinin başkasıyla birlikte olmasını istemediği takdirde de tercih edebiliyor.

Ayırma Duası Yaptıranların Yorumları

Söz konusu olan bu duayı yaptıracaksanız, sonuçlarının tamamen tahmin edilebilir olmadığını bilmeniz gerekir. Çünkü, bu tip dualar amacı ve doğası gereği bakıldığında kara büyüler kategorisine girmektedir. Bu nedenle sonuçlarını göze alarak yapmanız gerekir. Ayırma duasını şimdiye kadar başarıyla yapmış kişiler her zaman kesin sonuç almışlardır. Sonrasında geri dönüş olan da henüz görülmemiştir. Daha fazla ayırma dualarına erişmek isterseniz tıklayınız.

Bu kategoriye giren her dua hızlı olmasına rağmen farklı tesir süreleri vardır. Belirtiler ve sonuçların elde edilme süreleri için daha önce yaptıranlardan da fikir alabilirsiniz. Tabii ki her duanın tesiri herkes için farklı olacaktır. Ama sonuç aynı olacaktır. Bu kategorideki dualardan yaptırmaya karar verdiğiniz takdirde en önemli husus güvenilir kişilere başvurmanızdır. Etkili bir ayırma duası için işin uzmanına yaptırmanızda her zaman fayda vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. Kız kardşim olmıcak işlere bulşmıs evli bi adama asık olmıs birlkteliğini bozmk yuva yıkmasın diye ona ayırma duası yaptırdım smdi ayrıldı admdn abla noldu blmyrm biadnda cok sogudum dedi yasin hoca bizi kurtardı bu drrtten

  2. Açıkçası ben çok tereddüt ettim biraz hoca işleri onaylamadığım Bi durum du hocayi tanıyınca işini iyi yaptığını görünce taktir ettim

  3. 2 sene önce

    Selam hocam ayirma duasi yaptirmak istiyorum . Resime oluyor mu bir tek resim var elimde başka bi kişisel eşyası bulunmuyor . Sizide arkadasim onerdi . Vefki yaptırmış çok iyi oldugunuzu söyledi o sebepten yazdım vana da yardimci olabilirseniz çok mutlu oluruum . Sizinle ilgili küçük bi arastirma yaptim olumsuz hiç birseye denk g3lmedim buda beni mutlu etti şimdiden teşekkür ederim .iyi gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir