1. Ana Sayfa
  2. Ayırma Büyüleri

Ayrılma Büyüsü 2023


0

Ayrılma büyüsü 2023 geçmişten bu yana gelen eski medeniyet ve uygarlıklarda da kullanılan alışkanlıklardan biridir. Bu büyüler, yapılmak istenen duruma, kişilere ve hayat şartlarına göre değişiklik gösterir. İnsanların yaşadıkları ilişki durumlarına, mal varlıklarına, mirasına, kötü yaşam tarzına ve yaşamış oldukları olaylara göre bu büyülerin birden fazla çeşidi bulunur. Fakat çeşitleri her ne olursa olsun, yapılan tüm büyülerin etkisi çok büyük ve mutlaka bir sonucu bulunur.

Ayrılma Büyüsünün Etkisi 

Kişileri birbirine ısındırmak için bağlama büyüsü, birbirlerinden nefret ettirerek ayırma büyüsü, itibar görmek için veyahut karşıdakinin her durumunu onaylaması için dil bağlama gibi büyü türleri bulunur. Fakat bu büyülerin içinde en çok yapılan büyülerden biri ayrılma büyüsüdür. Geçmişten günümüze en yaygın şekilde kullanılan ve çok fazla rağbet gören ayrılma büyüsü kara büyü olarak bilinir.  Yasin hocanın ayırma büyüsünün yıkıcı etkisi çok büyüktür ve tesiri aşırı işler. Ayrılma büyüsünü yapan hocanın nefesi kuvvetli olduğundan hemen etkisini gösterir.

Ayrılma büyüsünü en çabuk şekilde çözüme kavuşturan medyum Yasin hoca yaptığı bu büyünün tesiriyle ayrılık haberi kimlere yapıldıysa  tez zamanda duyurulur. Nice bitmez denilen aşklar bile son bulur. Çok etkili büyüsü ile büyük medyum Yasin hoca tüm ayrılmak isteyenleri, önceden çok sevip de evlenerek şimdi soğuyup kendinden uzaklaştırmak ve bu kişiyle yollarını ayırmak isteyen kişileri, başkalarını ayırmak isteyenlerin, gelinini sevmeyen kaynanaların, damatlarından ayırmak istedikleri kızları için ailelerinin, isteklerini yerine getirerek kuvvetli büyü yapar.

 Medyum Yasin hocada kötü yaşam tarzı sergileyen zina düşkünlerine, içki kumar bağımlılarına da büyü yapılması istenir. Yaptığı bu ayrılma büyülerinin etkisi çok büyüktür. Kesin sonuç vererek kendisine büyü yaptırmak için gelenlere güven verir. Yalnız büyüler yaptırılırken çok dikkat edilmesi gereken özellikler bulunur. Bu özelliklerden başta geleni de büyüyü yaptırdığı hocayı çok iyi bilip tanımaktır. Büyü işi önemli bir müessesedir. Şu an gündemde para koparmak için çok fazla medyumum diye dolanan çok sayıda kişi bulunur. Bu konuyu çok iyi araştırıp devam etmek gerekir. Bu büyüler işinin ehline yaptırılması gerekir. Aksine işini bilmeyen biri tarafından, ya da sahtekâr kendini medyum hoca olarak tanıtanlar tarafından yapıldığı takdirde yapılan büyüler sonuç vermeyebilir ya da başka türlü olumsuz tersi sonuçlara yol açar.

 Yasin hoca işini severek yapar ve işinin ehlidir. Hoca, güvenirliği  ile çeker ve çok talep görür. Uzman medyum Yasin hocanın yapmış olduğu büyü tamamen yerini bulur ve büyünün gidişatına göre ayrılık büyüsü olumsuz sonuçlara yol açar. Yasin hocanın yapmış olduğu büyülerinin en önemli amacı, iki şeyi birbirinden ayırmak olmuştur. Eğer bu tür bir ayrılık büyüsü yaptırılacaksa kesin sonuç almak isteyenlerin tek adresidir medyum Yasin hoca.

Ayrılma Büyüsü
Ayrılma Büyüsü

Ayrılma Büyüsü Yaptırıldığı Nasıl Anlaşılır? 

Bu büyülerin yapıldığı kişilerde ortak gözlemlenen durumlar olur.  Büyünün yapıldığı süreden belli bir zaman geçtikten sonra kişilerde değişik ruhsal hal bulunur,  bu kişiler korkunç kâbuslar görür, kalp damar hastalığı bulunmayan kişilerde iç sıkıntısı olarak göğüs kafesinde daralma görülür ve bu daralma kişiden günlerce haftalarca gitmez. Gece uyku arasında korkup sıçrayarak uyanır. Bu kişiler yalnız bir yerde bulunmaktan korkarlar ve yalnız bir yere gidemezler. Bu kişiler ayak tabanlarında yanma hissederler.

 Birilerini ayırmak için yapılan büyülerde büyünün etkisi günden güne etkisini göstererek kişiler sürekli birbirleri ile kavga halinde olurlar,  birbirlerine hiç tahammül edemez ve sürekli birbirlerinin açıklarını ararlar. En ufak bir açık bulma halinde hemen kavgaya hazır halde sürekli tartışırlar. Tartışmaları uzar günlerce sürer. Birbirlerinin yüzünü görme istekleri hiç olmaz. Gördükleri an kavgaya tutuşurlar. Bu durum devam ettikçe birbirlerinden nefret etme durumu yaşanır. Kişiler birbirlerinden soğurlar ve karı koca arasında bir yakınlaşma bulunmaz.

Ayrılma Büyüsü Kimlere Yapılır? 

Ayrılma büyüsünü yaptırırken güvenilir hoca bulmak en önemli şarttır. Yasin hocaya bu konuda iç rahatlığı ile güvenilir. Yasin hocanın yaptığı büyüleri sayesinde birbirini çok seven, gözleri aşktan başka bir şey görmeyen kişilerin bile arkalarına bakmadan kaçtıkları gözlemlenmiştir. Bu büyünün etkisi ile iki kişinin arası çok kötü bozulur. Yasin hoca yaptığı tesirli büyüleri ile büyüyü yaptıran kişiye bu güveni verir. Ayırma büyüsü yapıldığı kişilere uzaktan da yapılır yakından da. Bu büyü ayrılmak istenilen kişilerin bizzat güvenilir medyum Yasin hocanın yanına gelmesi ile veya uzaktan da yapılır. Başkası tarafından verilen resim ile de yapılır. Ayrılma büyüsü konusunda en çok merak edilen konulardan birisi de ayrılma büyüsü kimlere yapılır sorusu olmuştur. Bu büyüler şu kişilere yapılır:

  • Birbirlerini çok seven ve sevgililik durumu yaşayan kadın ve erkeği ayırmak için yapılır.
  • Çiçeği burnunda henüz daha ilişkilerinde çok yeni âşıklar için yapılır.
  • Nişanlı olan çiftler için yapılır.
  • Yeni evli çiftler için yapılır.
  • Evlenip de mutlu olamayan ve bir tarafın isteyip diğer tarafın kabul etmediği kişilere yapılır.
  • Köklü bir evliliği bulunan birbirlerini seven karı koca arasına nifak sokmak için yapılır.
  • Bunun haricinde ayrılma büyüleri sadece ilişkiler üzerine değil de; kumar oynayana, içki içen kişilere, kötü huylara sahip olanlara ve zina düşkünü kadın ve erkeğe yapılan büyülerdir. Ayrıca kişilerin sahip oldukları mal varlıklarına ve miras hakkı gibi konularda da sahip oldukları hakların ellerinden gitmesi için bu ayrılık büyüsü yapılır.

Yorum Yap