1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Azem Büyüsü


0

Azem Büyüsü

Azem büyüsü Kara Büyü grubundan olup genellikle bir mekanı korumak amacıyla yapılan en tesirli ve zor büyülerdendir. Bu büyüyü yapmak veya bozmak oldukça ciddi bir ilim gerektirir. Peki bu büyü nasıl yapılır?

Azem Büyüsü
Azem Büyüsü

Azem kelime anlamı olarak savunan, savunucu, koruyan, koruyucu gibi anlamlara gelmektedir. Kara büyü sınıfındaki bu büyü oldukça tehlikeli ve yapımı zor bir büyüdür. Yalnış bir uygulama sonu istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir. Yapılışı İslamiyet öncesine dayanan bu uygulama günümüze kadar ulaşmayı

başarmıştır. Ancak bu uygulamayı yapacak kadar ehil bir kişi bulmak oldukça zordur.

Bu büyü çeşidi en tehlikeli büyüler arasındadır. Bu büyünün size yapıldığını düşünüyorsanız en kısa zamanda önlem almalısınız. Aksi takdirde çok daha ciddi sonuçlar doğuracaktır. Azem büyüsüne maruz kalan kişilerin yanına kimse yaklaşamaz.

Kesinlikle alanında ustalaşmış medyumlar tarafından yapılabilecek olan bu büyüyü yapmak kadar bozmakta bir hayli ilim isteyen bir konudur. Bu büyü çeşidi hüddam adı verilen köleleştirilmiş cinler kullanılmaktadır. Büyüyü yapacak olan medyum kendisi için birkaç cini hüddam olarak seçer. Bu hüddamlar kişi ölse bile aldıkları görevi yerine getirmeye asırlar boyunca devam ederler.

Yapım Aşamaları

Bir mekanı veya kişiyi koruma altına almak için yapılan Azem Büyüsünün yapılışı ciddi bir ilim gerektirir. İşinin ehli olmayan kişilerce yapıldığında oldukça ciddi sonuçlar doğuracak ve yapan kişiye musallat olacaktır. Bu nedenle kendiniz bu büyüyü yapmayı denememelisiniz.

Aksi takdirde önü alınamaz sonuçlar doğurabilirsiniz. Yapılışında kullanılan malzemeler siyah renkli kır tavşanının adet kanı ve hüddam cinlerdir. Bu cinler büyüyü yapacak medyum tarafından köleleştirilir. Bu cinler büyüyü yapan kişi ölse dahi asırlar boyunca mekana musallat olmaya ve kimseyi yaklaştırmamaya devam ederler.Bu işlem için yapacak kişinin üst sınıf medyumlardan olması gerekmektedir.

Bu kişiler cinleri kolaylıkla yönetebilecek ilme sahip kişilerdir. Yapılışı için siyah renkli kır tavşanının adet kanı kullanılır. Bu kan üzerine Ayet`el Kürsi tersten okunur ve korunacak mekanın veya kişinin üzerine sürülür. Bu yolla hüddam cinler bu bölgeyi, gömüyü veya kişiyi koruma altına alır. Böylece bu mekana, gömüye veya kişiye kimse yaklaşamaz. Yaklaşırsa cinlerin saldırısına uğrar.

Ayrıca bu büyünün uygulandığı mekanlarda eşyalar yer değiştirebilir etrafa savrulabilir. Mekanda çeşitli sesler işitilmesi ve dayanılmayacak kadar keskin bir kokunun yayılması da görülen belirtiler arasındadır. Azem büyüsü ile korunmuş bir mekana girmeye çalışan kişilerde psikolojik eylemler görülebilir. İntihar vakaları en sık yaşanan hadiselerdendir.

Azem Büyüsünün Yapılış Amacı

Kara büyü sınıfındaki büyünün yapılış amacı bir mekanı, 

Azem Büyüsü 1

gömüyü veya kişiyi herkesten korumak ve kimseye göstermemektir. Kelime anlamı koruyucu olan azem ismi buradan gelmektedir. Bu büyünün yapıldığı yere biri yaklaşmaya kalkarsa hüddam cin taifesinin saldırısına uğrayacaktır. Bu saldırı sonucu kişilerde çarpılma belirtileri olabilmektedir.

 

Kişilere de uygulanabilen bu büyü kişinin çevresine kimseyi yaklaştırmaz. Eski çağlarda kraliyet ailelerini korumak için bu büyünün yapıldığına dair söylentiler vardır. Kişilerde etkisi kişi çok zor duruma düşmedikçe görülmez. Bu büyünün en yaygın görüldüğü yer Uzakdoğudur.

Bu büyü her nereye uygulanırsa orası hüddam cinleri tarafından korumaya alınır ve sahiplenilir. Aynı zamanda bu hüddamların tarihi eserleri de koruduğu bilinir. Arkeologlar sık sık bu büyülerle korunduğu anlaşılan eşyalarla karşılaşırlar ve dokunduklarında ürperti hissettiklerini ifade ederler. Bu büyü ile en çok korunduğu bilinen eşyalar şarap içilen kaseler ve kadınların değerli ziynet eşyalarıdır. Bu büyüyü bozmak neredeyse imkansızdır. Genellikle yapan kişinin bozması gerekir. Ancak işinin ehli medyumlarca okunan şifreli tılsımlarla da bozulabildiği bilinir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap