1. Anasayfa
  2. Büyüler

Bağırsak Büyüsü Nasıl Yapılır 2023


0

Bağırsak büyüsü nasıl yapılır 2023 senesinde de araştırılmaya devam edecek olan bir konudur. Bunun nedeni etkisi çok yüksek bağlama ve aşk büyülerinden biri, bağırsak büyüsüdür. Bağırsak büyüsünün etkisi, büyü yapılan kişinin kaderinde ölüm varsa, ölümle neden olabilecek kuvvettedir. Bu nedenle her büyü yapıyorum diyenin, bağırsak büyüsü yapma gücünün de olmadığı bilinmelidir. Bu büyü türü sonuçları itibariyle kara büyü olarak nitelendirildiğinden, her medyum hocanın isteyerek yapacağı büyülerden değildir. Bağırsak büyüsünün yapılışı, ölmüş hayvan bağırsaklarıyla olur. Bu hayvanlar genelde kedi veya koyundan seçilmektedir. Ritüeller doğru uygulandığı müddetçe, büyüden kısa sürede sonuç alınabilir.

Bağırsak Büyüsü Ritüeli

Yasin Hoca gibi derin ilim sahiplerinden; bağırsak büyüsü yapılırken kullanılan maddeler konusunda, gerçek manada bilgi ve deneyim ışığında, doğruya ulaşılması gerekmektedir. Farklı hayvanlardan yararlanılarak yapılan bağlama büyüsünün ayrıntılarıyla müstesna olduğunu, tüm bilirkişiler vurgulamaktadır. Bağırsağın alınmasında nelere dikkat edilmesi gerektiği, bu aşamanın nasıl gerçekleştirileceği, hangi hayvanın bağırsağının büyü için etkili olduğu, hayati öneme sahiptir. Kendi halinde ölmeyen kedi, kesinlikle kabul görmemektedir. Dış etkenler nedeniyle ölen kedinin yaydığı enerji, kesinlikle bağlama büyüsünü hayra çıkarmamaktadır. Kedinin yaşının bilinmesi de burada hassas bir noktadır.

Eceliyle ölmüş, yedi yaşında bir kedi bulunmalı ve yaşının bu esnada doğru hesaplanmasına özen gösterilmelidir. Bunun için bazı yöntemler kullanılmaktadır. Özel dualar ve karışımlar, işin uzmanı tarafından hazırlanır ve bu dualar kağıtlara adeta dantel gibi işlenir. Özel tütsüler, bu büyüye eşlik eden yardımcılardır denebilir. Bu esnada medyum hocanın söylediklerini harfiyen yerine getirmek zorunludur. Bu aşamalar geçildiğinde, büyü yaptırmaktan pişman olmak için geç kalınabilir. Bununla beraber, kişinin fotoğrafı ve özel eşyaları da büyü esnasında kullanılabilmektedir.

bağırsak büyüsü
bağırsak büyüsü

Bağırsak Büyüsünün Etkileri

Mezopotamya döneminde geliştirilen bağırsak bağlama ve düğümleme uygulamaları, daha tılsımlı hale getirilmiş ve zaman geçtikçe etkisini kaybeden büyülerden olsa da eski havas ilmini bilenlerin aktarımıyla bugüne gelmiştir. Çok eski zamanlardan itibaren yapılan bağırsak büyüsü, bugün artık hayvanların canına kıyılması suçunun daha sert yaptırımlarla sonuçlanması nedeniyle, çok kolay gerçekleştirilmemektedir. Bu büyünün dünyada da oldukça fazla uygulandığı bilinmektedir. Büyük aşkla bağlanılan ve karşılık alınamayan ya da çok nefret edilen kişiye uygulanabilmektedir. İki uçtaki duygu da her iki taraf için can yakıcı boyutlara ulaşabileceğinden, çok dikkatli ve eksiksiz yapılmalıdır. Yapıldığında ölümle sonuçlanmasa bile bağırsak bağlama büyüsü ritüelleri, büyük oranda yapılan kişinin hayatında büyük felaketlere neden olur ve sağlığını doğrudan tehdit eder.

Büyüye maruz kalan, büyü yaptıran kişi için hayatından vazgeçerek, yalnızca ona bağlanmayı göze alabilir. Büyüye maruz kaldıktan sonra, artık kendi iradesiyle hiçbir şey yapamaz hale gelir. Büyüyü yapan kişinin niyeti çok kötüyse, bağırsak büyüsü yapılanın hayatında onarılmaz yıkımlar yaşanabilir. Büyünün etkisi altındayken kişinin başka birine bakması, kati suretle olası değildir. Büyüyü yaptırana cinsel açıdan tam bir tutkuyla bağlanır ve başka birisiyle cinsel münasebet yaşamak aklının ucundan geçmez. Ayrılmış olan eş veya sevgili geri döndürülür ve geri dönmek için her şeyi yapılabilmektedir.

Kadim medeniyetlerde aslında bağırsak büyüsünün simgesel yönünün de olduğunu söylemek mümkündür. Bu simgelerin Mısır ve Firavun olduğu belirtilmektedir. Gittikçe sağlığı kötüye giden, büyünün etkisindeki kişiler, boşaltım sisteminde ciddi sıkıntılar ve bağırsak fonksiyonlarını kaybetmek gibi durumlarla karşı karşıya kalmaktadır. Tıpkı eritme büyülerindeki süreç gibi, bağırsak kurumaya başladıkça, büyü yapılan kişinin hayati fonksiyonlarının yavaş yavaş yok olduğuna şahit olunabilmektedir. Bağırsakların beyinle olan ilişkisinin ve ikinci bir beyin olduğunun kabul edilen gerçekliğiyle, aslında hedeflenenin beyin sistemi olduğuna dikkat çekilmektedir.

Bu büyüyü yaptıran kişinin, kendine bağlamak istediği insanla güzel bir birliktelik ve sonsuz bir bağlılık çerçevesindeki hayali, kendi hayatına da zarar verebilecek seviyeye gelebilmektedir. Hem duygusal hem cinsel yönden bağlanma amacıyla yapılan bu kara büyü, Yasin Hoca gibi ilim ve vekf sahibi olan kişiler tarafından kontrol edilmezse, büyük belaların hem büyü yaptıranın hem de yapılanın peşini bırakmayacağı göz ardı edilmemelidir. Bunun gibi ağır büyü türlerini evinde yapmaya çalışanlar, bundan en büyük zararı görenler olmaktadır.

Bağırsak Büyüsünün Bozulması 

Bağırsak büyüsü yapılan kişinin bu büyünün etkisinden çıkması çok zor olabilmektedir. Kedi bağırsağıyla yapılan büyütam olarak bozulmazsa, etkisinin tekrar edebilme olasılığı vardır. Çözülme sürecinde olumlu etki eden faktörler, şunlar olabilmektedir;

  • Yapılan büyünün etkisi
  • Çözülen tılsım
  • Büyünün ne kadar süredir yapılmış olduğu
  • Büyünün etkisinde olan kişinin, bozulma işleminden sonra iyi korunması

Bağırsak büyüsü etkisinin kaç günde biteceği, erken fark edilmesiyle de alakalı olabilmektedir. Sıradan yöntemlerle yapılan bir bağlama büyüsünün, Yasin Hoca gibi derin bilgi sahibi ehiller tarafından, 2-3 seans kadar sonra bozulduğu görülmektedir. Büyü yapılan kişi kendini bu negatif enerjiden çok iyi korursa, 1 ile 2-5 aylık bir süreç sonrasında arındığı gözlemlenebilir.

Bu tarz organ bağlama büyülerinin geçici olması, büyünün etkisi altında olduğunu öğrendiğinde, kişiye rehavet getirmemelidir. Bu süre zarfında bağırsakları ve diğer vücut fonksiyonları ciddi zarar görmüş olabilmektedir. Bunun garantisini sağlamak için mutlaka büyünün çözdürülmesi şarttır. Uygulama tarzı baz alınarak, büyünün çözülme aşamaları tamamlanmalıdır. Bu büyünün bozulması için gidilen hocanın, kişinin kafasındaki soru işaretlerine net ve doğru yanıtlar verebilecek donanıma sahip olması gerekir.

Bu tür bağlama büyülerinin karanlık tarafı çok yüksektir. Büyünün bozulması için gidilen hocanın, kişinin korkularını ve gönlündeki sıkıntıyı alma niyetiyle görüşme yaptığına güven duyulmalıdır. Bu aşamalarda mutlaka güvenilir medyumYasin hocadan destek alınmalı ve şifa olabilecek dualardan yararlanılmalıdır. Belli başlı büyük duaların üzerine okunulduğu sudan, büyü yapılan kişiye içirilmelidir. Okunmuş sudan üç yudum içip, geriye kalanla gusül abdesti alınmalıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir