1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüleri

Bağırsak Büyüsü


2

Bağırsak Büyüsü

Bağırsak büyüsü bağırsak kullanılarak yapılan bağlama büyüsüdür. Yapılacak olan büyü ile karşınızdaki kişiyi hem cinsel hem de duygusal yönde bağlar.

Bağırsak kullanılarak yapılacak olan bir aşk ve bağlama büyüsüdür. Karşınızdaki kişinin, sevgilinizin ve eşinizin sevgisini, cinselliğimi, kalbini ve aşkını kendinize bağlamak adına yaptırılır ve oldukça tesirlidir. Bu büyü işlemini yapan hocaların ve medyumların da sıklıkla tercih ettiği ve tavsiye ettiği büyü çeşitleri arasında yer alır. Bağırsak büyüsü sonuçları oldukça sağlam ve etkilidir.

Bağırsak BüyüsüKuru bir bağırsağın birbirine bağlanması ve üstüne tılsım okunması ile yapılmaktadır. Kasaptan alınacak olan bağırsağın üzerine 8 kez düğüm atılır. Fatiha okunmalı ve her duadan sonra da Ya Allah kelimesi denilmelidir. Düğümlenen bağırsak muşambaya sarılır ve büyüyü yaptıran kişiden başkasının görmeyeceği bir yere saklanır. 7 gün Kevser okunur ve Perşembe gecesi saklanan muşamba besleme ile açılmalıdır. Açılan muşambadan ilk düğün çözülür.

2. güne gelindiğinde İhlas suresi okunmalı ve gece ikinci düğüm açılmalıdır. Diğer düğümlerinde çözülme işleminde aynen bu şekilde devam edilir. Düğümlerin çözülmesinden sonra bağlama yapmak istenilen kişinin kendi adı ile annesinin adı bir kâğıda yazılır ve bağırsağın içine konulur.

Muşambaya sarılan bu bağırsağa Kevser duası okunarak kapatılır. Bu muşambanın mezarlığa gömülmesi gerekir. Bu şekilde yapıldığında karşınızda bulunan kişinin size aşk ile ve sevgi ile bağlanmasına olanak sağlar. Yapılacak olan bağırsak büyüsü karı ve kocaları birleştirmede, sevgilileri birleştirmede, karşıdaki kişinin başka bir kişi ile ilişkide bulunmamasına, terk edenlerin geri dönmesi olanak sağlamaktadır.

Bağırsak Büyüsü Nelere Etki Eder

  • Bağırsak büyüsü bağlama büyüleri çalışmaları arasında en etkilisidir.
  • Sevdiğiniz kişinin bir ömür boyunca size bağlı kalmasına olanak sağlar.
  • Eşinizin ve sevgilinizin başka bir kişiye bakmasını engeller.
  • Eşinizi cinsel konuda da bağlar. Başka bir kadın ya da erkek ile cinsel birliktelik yaşamaz ve sizden başkası ile olmaz.
  • Ayrılmış olan eşi ya da sevgiliyi geri getirir.

Bağırsak Büyüsü Nasıl Bozulur

Bağırsak büyüsünü bozmak için Kurandan yardım almak gerekir. Bir suyun içine Felak, Nas, İhlas-ı Şerif ve Ayet-el Kürsi sureleri okunmalıdır. Büyü yapılmış olan kişi bu sudan 3 yudum içmeli ve geriye kalan su ile de gusül etmelidir.

Benzer konu olarak İdrar Büyüsü konusuna göz atabilirsiniz.

medyum yasin 728x90 1

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 11 yıllık imam nikahlı hayat arkadaşım aniden beni terk edip heryerden engelledi sebebini bile açıklamadı ne yapmam gerekiyor imkanları rahat olan biri geleceğe dair hep vaatlerde bulundu ve bütün ailem akrabalarımda hayatımdaki kişiyi biliyordu bir anda ortada kaldım çok madur durumdayım iki ogluma baba dedirtene kadsr icimize girdi calistirmiyordu ve beni beş kuruşsuz terketti evim kira durumumu biliyor lütfen benim yapabileceğim bir yöndem söyleyin bana Allah rizasi icin rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir