1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Duaları


0

Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama Büyüsü Duaları
Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama büyüsü duaları, en çok yaptırılan dua türlerindendir. Bağlama büyülerinde amaç, büyünün yapıldığı kişinin düşüncelerini ve davranışlarını değiştirmektir. Bunun için de farklı yollar mümkündür.

Ancak, bağlama büyüleri sıradan büyülerle kara büyüler arasında yer almaktadır ve hangi tarafta olduğunu sizin dua amacınız belirlemektedir. İnançlı insanlar, ettikleri dualar aracılığıyla Tanrı ile aralarında bağ kurduklarını düşünmektedirler. Diğer yandan bu iletişim şeklini kesin sonuçlara bağlamak için yapılan dualar, büyü sınıfına girmektedir.

Büyüler için de bilen biri ile çalışmak gerekir. Çünkü güçlü bir bağlantı kurmak, büyünün gerçekleşmesi açısından önemlidir. En etkili bağlama büyüsü duaları, ancak bu konuda uzman birinin yardımı ile mümkündür.

Sıcaklık Büyüsü Duası

Sıcaklık büyüsü duası, aşk büyüleri arasında yer almaktadır. Sıcaklığın anlamı, karşı tarafın içerisinde kendinize karşı bir ateş ve hoşlantı sağlamaktır. Sıcaklık büyüsünü yalnızca aşık etmek istediğiniz birine uygulamanız gerekmez. Şu amaçlarla sıcaklık büyüsü yaptırabilirsiniz:

  • Bir kişiyi kendinize aşık etmek amacı ile sıcaklık büyüsü yaptırılabilir. Erkeği bağlama duası olarak da bilinen sıcaklık duasını yaptırırken dikkat etmeniz gereken husus duanın kabul olacağına şüphesiz inanmanızdır.
  • Eşinizin annesi, sizden hoşlanmıyorsa sıcaklık büyüsü yaptırabilirsiniz. Eşlerin ilişkilerine ailelerin müdahale etmesi, ilişkide soğukluklar ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bağlama büyüsü sayesinde, eşinizle daha yoğun bağlar kurabilir; evliliğinizdeki pürüzleri ortadan kaldırabilirsiniz.
  • İş yerinizde patronunuzun ya da çalışma arkadaşınızın size karşı düşmanca davrandığınızı düşünüyorsanız, sıcaklık büyüsü yaptırabilir; bu sayede çalışma koşullarınızı iyileştirebilirsiniz.

İple Bağlama Duası

İple bağlama duası, bir kişiyi olumlu ya da olumsuz anlamda etkilemek için yapılabilmektedir. İple bağlamak, bir çeşit metafordur. Büyü ya da dua esnasında bir ipe düğüm atılır. Bu düğüm, aslında etkilemek istediğiniz kişiye atılmaktadır. İğle bağlamanın sembolize edebileceği şeyler şunlardır:

  • Bir kişinin kalbini mühürlemek ve onu sadece kendinizin kılmak için iple bağlama duası yaptırabilirsiniz.
  • Bir kişinin dilini bağlamak ve onu bir konuda susturmak için bu duayı kullanabilirsiniz.
  • Bir kimseye korku vermek için iple bağlama duasını kullanabilirsiniz.

Görüldüğü üzere ip metaforunun kullanım alanı oldukça fazladır ve artırılabilir. Eğer inançlı biriyseniz ve büyülerin gerçekliğini kabul ediyorsanız, bilen birinden yardım alarak kaderinizin iplerini elinize alabilir; yaşam konforunuzu artırabilirsiniz.

Sevdiğini Kendine Bağlama Muskası

Bağlama Büyüsü Duaları
Bağlama Büyüsü Duaları

Sevdiğini kendine bağlama muskası, fiziksel olarak taşınması ya da belirli bir alana yerleştirilmesi gereken bir materyali üretmek için kullanılır. Yapılma süreci, duaların kağıda yazılması ve okunarak bağlanmasını içerir. Muskalı dualar, tıpkı iple bağlama duaları gibidir.

Yaptırmak istediğiniz dil bağlamak için güçlü büyü ve türevi dualı büyülerde, tanınan ve bilinen hocaları ya da büyücüleri tercih ederek işe yarama ihtimalini artırabilirsiniz. Ayrıca muska yapımı için de bir hoca ile görüşmeniz gerekir. Görüştüğünüz hocanın alanında tanınıyor olması, daha güçlü bir dua elde edilmesinde etkili olabilir.

Muskayı yapıldıktan sonra hocanın belirttiği koşullarda saklamanız gerekir. Gözden uzak olması, etkilerini artıracaktır. Bu sebeple yastık altı gibi alanların muska için tercih edilmesi oldukça yaygındır.

İdrar Bağlama Duası

Bağlama duası etkileri konusunda en güçlü olan dua idrar bağlama duasıdır. Ancak yöntem dolayısı ile kara büyüler sınıfına girmektedir. Bu yüzden yapılma aşamasında ve sonrasında dikkatli olunması gerekir. Bilen bir hocanın yapması ve bu şekilde daha önce büyü yapmış olması gerekmektedir. Zorlu bir yöntem olan idrar bağlama duası, iple bağlamanın idrar ile yapılan başka bir versiyonudur.

Yalnızca, daha güçlüdür. Kullanılan idrar, bağlama büyüsünün yapılacağı kişiye ait olmalıdır. Gerekli durumlarda hoca size ait olan idrar örneği de isteyebilir. Özellikle sevgi bağının kurulacağı bir dua yapılacaksa, böyle çift taraflı materyaller gerekebilmektedir. İdrar bağlama duası ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fotoğrafla Bağlama Duası

Fotoğrafla bağlama duası, aşk büyülerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Aynı şekilde kötü amaçla yapılan büyülerde de fotoğraf kullanımı yaygındır. Büyüyü yaptırdığınız kişiye ait bir fotoğraf vermeniz ve üstüne tam ismini yazmanız gerekir. Ardından büyücü dua okur ve fotoğraftaki kişiyi odak noktası haline getirerek büyüyü tamamlar. Ancak unutulmamalıdır ki, büyünün yapıldığı kişi kadar yaptıran kişide olanlardan sorumludur ve etkilenir.

Bu sebeple bir dua yaptırdığınızda, niyetinizi ve gerçekten isteyip istemediğinizi sorgulamanızda fayda vardır. Aynı şekilde büyücüler, hocalar ve yapılan dualarla ilgili birçok yorum mevcuttur. Hiçbir dua ya da büyü aynı şekilde sonuç garantisi vermez, tamamen kişiye özgüdür. Bu sebeple herhangi bir dua için güvenebileceğinizi düşündüğünüz birini bulmanız ve gerçekleşeceğine inanmanız yeterlidir.

Ayrıca Aşık Etme Büyüsü Kaç Günde Tutar? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yorum Yap