1. Ana Sayfa
 2. Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü, Duası Nasıl Yapılır? 2022


0

Bağlama büyüsü, adından da anlayabileceğiniz üzere iki insanı duygusal anlamda birbirine bağlamak ve onların arasındaki aşkı kuvvetlendirmek amacıyla yapılan bir büyüdür. Bu büyü; nişanlılar, sevgililer ve eşler tarafından sıklıkla kullanılır. Günümüze kadar birçok çift bu büyü sayesinde ayrılmaktan vazgeçmiş ve çiftler arasında yaşanan problemler son bulmuştur. Bu nedenle aralarına soğukluk giren çiftlere genellikle bağlama büyüleri tavsiye edilir.

Bağlama büyüleri ak büyü sınıfındadır. Etki süresi ise medyumun tecrübesine ve yaptığı işlere bağlı olarak 10-12 gün arasıdır. Yani bu süre içerisinde çiftin birbirlerine bağlılığı artmaya başlayacaktır. Ancak bazı zamanlarda bu sürenin 21-54 güne kadar çıktığı görülebilir. Yapılan ritüel, büyünün etki süresini doğrudan etkileyecektir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü farklı yöntemler kullanılarak yapılabilmektedir. Günümüzde en çok tercih edilen bağlama büyüsü çeşitleri şunlardır:

 • Mum kullanılarak bağlama büyüleri
 • İp kullanılarak yapılan bağlama büyüsü
 • Kaşık kullanılarak yapılan bağlama büyüleri
 • Nohut tanesi ile yapılan bağlama büyüsü
 • Fotoğraf kullanılarak yapılan bağlama büyüleri

Yukarıda yer alan büyü çeşitlerinin tamamı aynı etkiye sahiptir. Bu büyüler, iki tarafın birbirine karşı kopmayan bir bağ ile bağlanmasına ve bu doğrultuda sağlıklı bir ilişki yaşamasına yardımcı olur. En çok tercih edilen büyü çeşidi ise fotoğraf ile yapılan bağlama büyüsüdür. Bu büyüde karşı tarafın birtakım kişisel bilgilerine ve fotoğrafına ihtiyaç duyulur. Diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi bu büyünün etki süresi de 10-12 gün arasındadır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu, eşleri veya sevgilileri ile huzursuz günler geçiren ve ilişkinin zarar görmesinden korkan kişiler tarafından sıklıkla sorulur. Fotoğrafla yapılan bağlama büyülerinin aşamaları şunlardır:

 • Öncelikle her iki tarafın isim, anne ismi, doğum tarihi gibi bilgilerine ihtiyaç duyulur. Aynı zamanda fotoğraflar da hazırda bekletilmelidir.
 • Bağlanması istenen çiftin fotoğrafları üzerine kişisel bilgileri safran mürekkebi kullanılarak yazılır.
 • Fotoğraflar bir kavanozun içerisine konur ve 3 damla adamotu, 6 damla susam yağı, 1 damla eğir kökü, 2 damla çöpleme ve 1 damla haşhaş özü dökülerek 7 gün bekletilir.

Yukarıda yer alan adımlar tamamlandıktan sonra sıra ruhaniyi davet etmeye gelir. Ruhaniyi davet etmek için bir koç kesilir. Ancak bu adımlar medyumlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Tecrübesi olmayan birinin ruhani davet etmesi çeşitli sorunların yaşanmasına neden olabilir.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü etkili mi sorusunun sıklıkla sorulduğunu görürüz. Bağlama büyüleri alanında uzman medyumlar tarafından yapıldığında son derece etkilidir. Bu büyü yapıldığında karşı tarafın ilişkiye daha fazla bağlandığı ve büyü yapan kişiyi aklından çıkaramadığı görülür. Aynı zamanda karşı taraf büyü yapan kişi ile iletişim kurabilmek için her yolu deneyecek ve ilişkiye zarar getirecek davranışlarda bulunmayacaktır. Özellikle sağlıklı ve mutlu bir ilişki isteyen kişiler bu büyüyü tercih edebilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Birçok büyü yapıldıktan belirli bir süre sonra istenildiği takdirde bozulabilmektedir. Bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusu ise bu büyüyü yaptırıp sonrasında pişman olan veya kendine yapılan büyüden kurtulmak isteyen kişiler tarafından pek çok kez sorulur. Bağlama büyülerini bozmak için şu adımların uygulanması gerekecektir:

 • Büyü yaparken olduğu gibi yine kişilerin isimlerine, anne isimlerine, doğum tarihlerine ve fotoğraflarına ihtiyaç duyulur.
 • Bilgiler fotoğraflara yazıldıktan sonra fotoğraflar kavanoza koyulur ve hardal, kitre, kekik, şeytantersi, meşe mazısı bitkilerinin özleri eklenir. Kavanoz bu şekilde 3 gün bekletilir.
 • Üç günün ardından ruhani davet edilir ve ruhaninin çifti ayırması istenir. Ardından kavanoz ruhaninin yanında kırılır.

Yukarıda yer alan işlemler bir medyum tarafından uygulandığında 7 gün içerisinde büyü bozulacak ve çift ayrılacaktır.

Yorum Yap