1. Anasayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 2022


0

İslam öncesi dönem inanışlarından beri varlık gösteren bağlama büyüsü, hemen hemen tüm birliktelikler için uygulanabilen ve çok tesirli işlemler grubuna verilen addır. Şuan uygulanabilir olan 60 çeşit büyü çalışması olduğu bilinir. Yaşanan ilişki sorununa, tarafların arasındaki bağa ya da partnerin büyü yapımı için kullanılması gereken nesneleri getirebilme durumuna göre yapılabilecek en uygun büyü çalışması medyum tarafından seçilerek uygulanır. Çoğu zaman birlikteliği kurtardığı, yuvaların yıkılmasını önlediği için ak büyüler sınıfına giren bağlama çalışmaları, niyete göre kara büyü işlemi olarak da karşımıza çıkabilir. Medyum, süreci başlatmadan önce, büyü yaptıranın tam niyetini öğrenmelidir. Bu, büyünün tutması için yapım sırasında önlem almak adına gerekir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Kaç Günde Tutar?

bağlama büyüsü
bağlama büyüsü

Kullanılan yöntemlere ve diğer değişkenlere göre bağlama büyüsü tutma süresi için net bir zaman verilemez. Ancak en erken 24 saat ile en geç 41 gün olarak bu sürenin sınırlarını çizmek yerinde olacaktır. Büyü sırasında çalıştığınız medyum sonuç almak için beklemeniz günü ve beklerken yapmanız gerekenleri tarafınıza izah edecektir.

            Öncelikle bağlama büyüsü yapımı için bazı malzemelerin edinilmesi gerekir. Bunun dışında temel yapım aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Getirilen malzemeler eşliğinde medyum sessiz ve tercihen ışık almayan bir odada yalnız çalışır.
  • Ruhanî varlıktan yardım alınacaksa onun çağrılması ve büyü alt çeşidine uygun görevlendirilmesinin yapılması sağlanır.
  • Medyum hoca büyü sırasında yaptıran kişinin yapması gereken işlemi hazır edip, kişiye ulaştırır.
  • Çiftin durumuna göre seçilen büyü için gizli ilimler kitaplarında yer alan uygun vakitte ve belirtilen sayıda tılsımlı sözcükler okuması yapılır. Bu, çift taraflı yapılmalıdır bu nedenle büyü yaptırana işlem ulaştığında ortaklaşa başlanır.

Yazımıza başlarken, 60 farklı çeşit büyü alt türü olduğundan bahsettik. Bu nedenle durumunuza en uygun ve uygulanabilir işlemi medyum hoca eşliğinde seçmelisiniz. Özellikle en etkili bağlama büyüsü yaptırmak, bir ölçüde güçlü enerji gerektirir. Bu tür büyük işlemlerde kesinlikle metafizik varlıklardan yardım alınır. Hem kişinin bu enerjiyi kaldıramaması hem de büyü yapabilmek için gereken o metafizik yeteneklerden dolayı, bağlama büyüsü yapılışı derin detaylarıyla paylaşılamaz.

Bağlama Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Seçilen büyü alt türüne göre malzeme seçiminde de değişimler olacaktır. Genel itibariyle bağlama büyüsü malzemeleri şöyledir:

  • Partnerin kişisel bir eşyası, tercihen ten temasının fazla olduğu bir nesne
  • Çiftin her ikisinin fotoğrafı
  • Büyü türüne göre özel mürekkepler
  • İp, mum, kaşık, yumurta gibi işleme uygun minimal malzemeler

Bazı ek malzemeler, büyü etkileri konusunda daha radikal adım beklenmesi durumunda istenir. Bunlara metafizik etkiyi arttırıcı doğal taşlar, bazı bitkiler, hayvan kemik ya da derisi gibi malzemeler, adet kanı ya da meni benzeri şeyler örnek verilebilir.

Bağlama Büyüsü İçin Okunacak Dua?

Yapım detaylarındaki farklar gibi, büyü duası olarak bilinen tılsımlı sözler de ritüellere göre farklılık gösterir. Bu tılsımlı sözcükler ve sıralanışı, büyü ilimleri kitaplarında vardır ve medyumlar 60 farklı büyü çeşidine göre birbirinden küçük detaylarla ayrılan bu tılsımlı işaret ve sözleri seçerek kullanırlar. Bir bakıma işin ehil olma kısmını buraya dahil edebiliriz. Eğer medyumluk hizmetleri konusuna hakim ve ilmî bilgisi yeterli bir medyumla çalışıyorsanız, sonuç alma oranınız o kadar güvenilir olacaktır. Ancak bahsi geçen bağlama büyüsü duaları okuma sürecine, pek çok işlemde yaptıran kişinin de dahil olduğunu bilmelisiniz. Çalışmanın sonuç vermesi için size öğretilen şekilde ve vakitlerde dualarınızı okumanız kesin bir gerekliliktir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapılış amacına, kullanılan malzemelere, uygulanan ritüele göre bağlama büyüsü bozma çalışması farklılıklar gösterir. Bir kişide bağlama büyüsü belirtileri rastlanıyor ve yakınlarınca bu durumdan kurtulması isteniyorsa uygulanacak yol farklı, büyü yaptıran vazgeçmiş ve işlemin düzeltilmesini istiyorsa da daha farklı bir süreç takip edilir.

            Hem en etkili bağlama büyüsü çalışması yapma hem de bozma konusunda yıllardır danışanlarına hizmet veren Yasin hocadan yardım alabilirsiniz. Kendisi, medyumluk ilminin tüm inceliklerini kullanarak uygulamalar yapar. Gizli ilimlerin belirli bir kısmına hakim olan medyumların işlemindeki garanti sorununu ortadan kaldırır. Detaylı bilgi almak ya da durumunuzu aktararak büyü işlemi yaptırmak için iletişim bilgilerinden kendisine ulaşmanız yeterlidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir