1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca


0

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca,Yasin Hoca

Yüzlerce yıldır hemen hemen her coğrafyada gerek havas ile gerek de maji ile veya metafizik ile ilgilenen hocalar vardır. Bu hocalar ilgilendikleri konuya göre isimlendirilir. Örneğin havas çalışması yapan kişi hoca ya da alim olarak, maji yapan kişi majisyen ya da cadı veya büyücü olarak, metafizik ile uğraşan kişi de düz bir şekilde metafizikçi olarak isimlendirilebilir. Farklı isimleri ve birbirinden farklıymış gibi görünen uğraşları olsa da aslında hepsinin yaptığı ortak bir şey vardır. Varlığı göz ile görülemeyen canlılar yardımı ile doğaüstü olaylara vesile olmak şeklinde yorumlanabilir. Yüzyıllardır bu şekilde hayatını sürdüren çok sayıda kişi bulunmaktadır. İnsanlar bu kişilerin eğitim ve bilgilerini kendi ihtiyaçlarını gidermek için kullanabilirler.

 

Varlıklar İle Doğaüstü Olaylara Vesile Olmak

Varlıklar olarak nitelendirdiğimiz grup gözle göremediğimiz ve hiçbir şekilde göremeyeceğimiz, ancak kısmen varlıklarını hissedebildiğimiz farklı boyutlardaki canlılardır. Her canlıda olduğu gibi bu canlı grubunun içerisinde de bir var olma amacı bulunmaktadır. Hatta bu varlıklar da kendi içlerinde iyi kötü ya da dinlerine göre sınıflandırılabilmektedir. Varlıklar doğaüstü olayların oluşmasında öncülük edebilmektedir.

İnsanlar da bu işin eğitimini alıp bilgisini kazanarak varlıklara sahiplik edebilmekte ve onların güçlerini kendi menfaatleri doğrultusunda kullanabilmektedir. Fakat bunu yapabilen insan sayısı çok azdır ve gün geçtikçe de azalmaktadır. Çünkü herhangi birine bu ilmi bilgileri seneler içerisinde öğretmek sabır ve yüksek zeka istemektedir. Bu olayların büyük çoğunluğu büyü olarak adlandırılır.

bağlama büyüsü
bağlama büyüsü

Büyü Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Büyü, yukarıda da bahsedildiği gibi kişilerin varlıklar vesilesi ile belli bir bilgi birikimini aldıktan sonra doğaüstü olayları bilinçaltı ile gerçekleştirebilmesine denir. Bu olayı yapan kişiler her inanışa göre farklı isimler ile anılır. Şuan çok yaygın olan ve tüm bunların genelini kapsayan medyum kelimesi de buradan gelmektedir.
Bu hocalar ilmi öğrendikten sonra zaman içerisinde deneyim kazanabilmektedir. Deneyim adı verilen şey bir olayı tekrar tekrar yapmak ve o konu hakkında uzmanlaşmaya ç

alışmaktır. Deneyim sahibi olan hocalar pek çok büyü çeşidini yapabilmektedir.

Günümüzde yaygın olarak istenen büyü çeşitleri geri döndürme, bağlama, aşk, kısmet açma, şirinlik, rızık-Bağlama büyüsü ile bolluk bereket gibi büyülerdir. Bu büyüler iyi niyetli olduğu gibi kötü niyetle yapılan hasta etme ve öldürme gibi daha çok sayıda büyü çeşidi bulunmaktadır. Bir hoca istediği büyüyü yapıp istemediğini yapmayabilir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü, bir erkeğin bir kadına ya da bir kadının bir erkeğe sevgi bağı ile bağlanması büyüsüdür. Kişiler bu büyünün nasıl yapıldığını ve amacının ne olduğunu merak edebilir. Genellikle birini seven ve o kişinin de kendisini sevmesini isteyen kişiler tarafından bu büyü yapılmaktadır. Arada çok güçlü bir sevgi ve muhabbet bağı oluşturmaktadır. Bunun dışında bağlama büyüsü ömürlük olabileceği gibi belli bir zaman dilimi için geçerli de olabilecektir. O nedenle büyüyü yaptırmak isteyen kişiler bu büyüyü yaptıracakları hocadan konu hakkında bilgi almalı ve kendi düşüncelerini de hocaya iletmeliler.
Bağlama büyüsü yapmak isteyen kişiler bu işlemi tek başına yapamaz, muhakkak bu konunun eğitimini almış bir hocadan yardım almaları gerekir. Yukarıda da belirtildiği gibi büyüler varlıklarla birlikte yapılmaktadır ve bu nedenle yanlış bir hamle yapmak ve kötü ruhların elinde kalmamak ya da musallat gibi olayları yaşamamak isteyen kişiler hocalardan yardım almalıdır. Onların nasıl musallat olmaksızın kurtulduğunu çok kişi merak edebilir.

Hocaların büyük bir kısmı güçlü cinlerin bile aşamayacağı korumalar yaparak kendini korumaktadır. Bu sayede de herhangi bir cin vakası ile karşılaşmamaktadır. Aynı zamanda sadece kendini değil büyüyü yaptıran kişiyi ve büyünün yapıldığı kişiyi de koruma altına aldığı için kötü varlıkların herhangi bir kötü hamlesi daha olmadan engellenmiş olmaktadır.

bağlama büyüsü
bağlama büyüsü
Bağlama Büyüsünü Herkes Yapabilir Mi?

Bağlama büyüsü dünya üzerinde en çok yaptırılan büyülerden bir tanesidir. Hemen hemen büyü konusunda yardım alan on kişiden sekizi bağlama büyüsü konusunda destek almak istemektedir. Durum böyle olunca bu büyü hakkında herkesin yapıp yapamayacağı sorusu ortaya çıkmaktadır. Çünkü kişiler bunun için hocalara gitmektense evde yapmayı daha uygun buluyor olabilir.

Fakat metnin başında anlatıldığı gibi bu durum oldukça zararlıdır. Varlıkların musallat olması ya da küçük uğraşları bile bir insanın düşünebileceğinden kat kat zararlı ve korkunçtur. Bu nedenle bu olaya hiç cesaret etmeden konuyu bilen birinden yardım almak herkes için daha iyi olacaktır. Bu sayede kişiler bağlama büyüsü yaptırırken hiç zarar almamış ve aynı zamanda da sevdiği kişiyi kendilerine aşık edebilmiş olacaklardır.

Bağlama Büyüsü Yapan Ünlü Hoca’nın Özellikleri Neler Olmalıdır?

Bu büyüyü yapacak olan bir hocanın ilk özelliği gerçekten bir hoca tarafından eğitilmiş olmasıdır. Çünkü büyü ya da diğer doğaüstü durumlar kitaplardan çok sınırlı ve bazen de yanlış öğrenilebilir. Bu nedenle hoca tercihi yaparken birinci kaynaktan eğitilmiş kişiler tercih edilmelidir.
Bu büyü için hoca seçilirken bu konu hakkında deneyimli olan biri seçilmelidir.

Bağlama büyüsünün etkisini arttırmak isteyen kişiler bu etkiyi arttırmayı amaçlıyorsa o zaman en deneyimli kişi ile çalışmalıdır. Bu da kişinin daha iyi sonuçlar alması için gereken kriterlerden biridir.

Bir hoca daha çok ne büyüsü yapıyorsa onun için ona gidilmelidir çünkü o hoca o alanda kendini geliştirmiş olacaktır. Bağlama büyüsü için de en etkili aşk büyüleri konusunda kendini geliştirmiş olan bütün hocaların yapabileceği büyülerden biridir.

Bağlama Büyüsü Yapan Hoca Nereden Bulunur?

Bağlama fevki yaptırmak için hoca arayan kişilerin en büyük sorunu iyi bir hoca bulmaktır. Çünkü bu konuda zaman da çok önemlidir. Herkes kesin sonuç alabileceği, işine yarayacak tesirli büyü yapabilecek ve en önemlisi kısa zaman içerisinde tüm bu mucizeleri gerçekleştirecek birini aramaktadır. Bundan dolayı da bağlama büyüsü konusunda uzman arayışı artmaktadır.
Bağlama büyüsü yapan hocalar belli bir kurum olamazlar bu nedenle sabit ve toplu bir yerleri yoktur.

Ancak daha önce bağlama fevki yaptıran ve memnun kalan kişiler bu hocaları övecektir. Eğer daha önce öyle bir tanıdığınız var ise o hocalardan işlem yaptırabilirsiniz. Bunun dışında internet de gerçek bir hoca bulmak için güvenli platformlardan biridir.
İnternet içerisinde çok sayıda dolandırıcı olabilmektedir fakat bunlar hakkında olan şikayet sayfaları takip edilmelidir. Buna ek olarak o hocanın yorumları da takip edilmeli ve işlem memnuniyeti olup olmadığı görülmelidir. Bu sayede başarılı bağlama büyüsü yapan hoca bulmak mümkün olacaktır.
Bağlama büyüsü yapan hocaların en önemli özelliği başarılı işlemlerinin olmasıdır. Alanında ne kadar başarılı ise o kadar fazla kişiyi çekecektir bu yüzden mutlaka var ise daha önceki işlem yorumları okunmalı yok ise bu durum hoca ile görüşülmelidir.

 

Yorum Yap