1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Yapılışı


2

Bağlama Büyüsü Yapılışı

Bağlama büyüsü yapılışı her insanın bir zamanlar yaptırmayı düşündüğü ve istediği büyülerden bir tanesidir. Fakat her şeyden önce bu büyülerin yapısını ve amacını anlamamız gerekmektedir. Büyüler insanların amaçlarına, istek ve arzularına ve tabi ki ihtiyaçlarına iyi gelmek ve onları karşılayabilmek amacı ile yapılan ve insanlığın tarihi boyunca da geliştirilen birtakım malzemeler kullanılarak yapılan ritüellerin toplam adıdır.

Bu ritüelleri yapar iken dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır ve bunların yanında da yapan kişilerin bu konudaki bilgilerinin değeri oldukça önemlidir. Çünkü büyüyü herkes yapamaz özellikle de bağlama büyüsü yapılışı gibi önemli bir konuda olduğunda büyü her yerde yapılamaz. Büyünün bir yapılış tarzı bir yapılış sırası bir işlem şekli vardır.

Bağlama Büyüsü Yapılışı
Bağlama Büyüsü Yapılışı

Bu işlem sıraları ve tarzlar yapılan büyüye ve tabi ki de büyüyü yapacak medyumun uzmanlık alanına bağlı olarak büyüyü yapış biçimine göre değişebilir. Aynı zamanda bu durum medyumun tecrübesine göre de farklılık gösterebilen bir değişkendir. Bu durumu daha net bir şekilde incelemek ve bağlama büyüsü yapılışı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor iseniz yazımızı okumaya devam ediniz.

Güçlü Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü kendi içerisinde de farklı güçlere ayrılabilmektedir. Bu büyünün güçlü bağlama büyüsü olabilmesi için de farklı şartlara bağlıdır. Bu şartlardan en önemlisi başvurmuş olduğunuz medyumun uzmanlık alanıdır. Uzmanlık alanına göre bağlama büyüleri konusunda kendini yetkin gören ve bilgilerini özellikle bu alana yoğunlaştırmış olan medyumlar bağlama büyülerini daha güçlü bir şekilde sonuçlandırabilirler.

Bu neden ile buradaki önemli olan nokta medyumunuzu iyi seçmektir. Medyumunuzu sağlıklı bir şekilde seçebilirseniz ve anlaşabilirseniz istediğiniz bağlama büyüsü istediğiniz derecede güçlü olabilecektir.

Bağlama Büyüsü Yapımı, Bağlama Büyüsü Yapılışı

Bağlama büyüsü yapımı kişiden kişiye, medyumdan medyuma değişkenlik gösterebilmektedir. Büyü ritüelleri sırasında farklı malzemeler kullanılır ve bu malzemeler medyumdan medyuma benzerlik gösterse bile kullanım şekilleri farklı olması bakımından hiçbir bağlama büyüsü birbirine benzemez. Ne etkisi bakımından ne hızı bakımından ne de yapılan büyünün ritüel şekilleri bakımından her büyü birbirinden farklılık göstermektedir.

Bu neden ile bağlama büyüsü gibi bir büyünün yapılışının şeklini anlatmak imkansız olacaktır. Her medyumun alanlarında uzman olarak görüşleri ve öğretileri farklıdır. Bu bilgi ve tecrübelerin ışığında her bu alanda uzman olan medyum kendi öğretilerine ve müşterisinin derdine ve ihtiyacına sadık kalarak bağlama büyüsünün yapılışını hazırlamakta ve mekan, kullanılacak olan malzemeler gibi şeylerin hazırlığını bu ışık sayesinde tamamlamaktadır.

bitlis medyum

Bağlama Büyüsü Yaptırmak

Bağlama büyüsü yaptırmak herkes tarafından merak edilen bir konudur. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler bazen cesaret edemez iken bazen de yaptırabilecekleri güven veren medyumlara ulaşamadıkları için bu isteklerinden vazgeçmektedir.

Fakat bu isteklerinden vazgeçseler dahi bu büyüyü yaptırma amacı olarak gördükleri sorunları hayatlarından çıkmadığı için dertlerini sadece ertelemiş olurlar. O yüzden her ne kadar bu bağlama büyüsünü yaptırmaktan vazgeçseler dahi hayatlarındaki sorunlar çözülemediği için bu sıkıntılı durum devam etmektedir.

Burada yapılması gereken en mantıklı şey güven veren bir medyum ile beraber çalışarak bağlama büyüsünün güçlü etkisi sayesinde sorun edilen ikili ilişkilerdeki sorunlar çözülmelidir.

Bağlama Büyüleri Yapmak, Bağlama Büyüsü Yapılışı

Bağlama büyüleri yapmak zaman zaman tehlikeli olabilmektedir. Eğer bu konuda bilginiz ve tecrübeniz yok ise büyü yapaya çalışmak ya da büyü yapmak istemek mantıklı bir şey değildir. Çünkü yapılan büyülerin bir usulü, biçimi, yöntemi vardır ve bu yöntemler ile büyü başarı ile amacına ulaşabilmektedir.

Bu yöntem ve biçimleri de ancak yıllarını bu alanı öğrenme amacıyla harcanış ve uzun süredir bu tip büyünün içinde olan medyumlar bilmektedir. O neden ile eğer büyü yaptırmak istiyor iseniz ve yaptırmak istediğiniz büyü bağlama büyüsü gibi zor ve uzun zaman alan bir büyü tipi ise mutlaka bir uzmandan destek almanız gerektiğini sizlere söylemek isteriz.

Bağlama büyüsü gibi iki insanın hayatını ve ilişkisini etkileyebilecek kadar güçlü büyüleri hatasız bir şekilde tamamlamak için en önemli şeylerden bir diğeri de medyumun ve siz değerli müşterilerimizin uyum içerisinde sabır ile çalışmasıdır. Bu çalışmalar sayesinde sabır meyvesini vermeye başlayacak ve zorlu mücadeleler sonucu büyü istediğiniz etkiyi gösterecektir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Yasin hoca sayesinde kuımara bağlı olan oğlum…. kendine geldi gizlice aile paralarımızı yiyordu…. ordan burdan herkrese borçlu çıkmıştı altüstü etti yuvamızı coğluımu çok seviyorum… celb yaptırıdm bu yüzden hepsi yasin hoca sayesinde…. oğlum iş bul-du kötü alışlkanlığını bıraktı yasin hoca hep güvendi bize ve oğluma….

  2. NUMARASI KAÇ GÖREMEDİM BEN?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir