1. Anasayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü


4

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

İkili ilişkiler herkesin hayatında çeşitli şekillerde yer alan önemli bir olgudur. Kimileri için ikili ilişkiler her zaman mükemmel olsa da bazıları bu kadar şanslı olamamaktadır. Herhangi bir kişiye karşı platonik duygular yaşayan, tek taraflı hisler içerisinde olan ve karşı tarafın da ilgisini, sevgisi kazanmak isteyenler bağlama büyüsüne başvurabilmektedir.

Bağlama büyüsü son derece ciddi ve etkili bir büyüdür. Yapıldığı ya da yaptırıldığı taktirde çok ciddi sonuçlara sebep olunabilir. Ayrıca bağlama büyüsünün de birçok çeşidi bulunmaktadır. Evlilik için kullanılan, iş için kullanılan bağlama büyüleri vardır. Bu büyüyü yaptıran insanların amaçları ortamın ilgi odağı olmak ve insanları kendilerine bağlamaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl yapılır sorusu çok sorulan ve merak edilen konulardan bir tanesidir. Öncelikle bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız bir hocadan yardım almanız tavsiye edilmektedir. Çünkü hocalar ya da medyumlar bu konuda yeteri kadar tecrübe sahibi olduklarından başarı elde edilmesi daha olasıdır. Bağlama büyüsü aynı zamanda ev ortamında da yapılabilecek büyülerden bir tanesidir. Eğer daha önce herhangi bir büyü yapmışsanız ya da kaynaklarınız güvenilir ise bunu deneyebilirsiniz. Ancak büyülerin her türlüsü çok risklidir. Hiç istenmeyen neticeler de elde edilebilmektedir. Bu sebeple mutlaka büyüklerin kapsamı iyice araştırılmalıdır. İşin manevi boyutu da düşünülmelidir. Kararınız kesin olmadığı sürece asla böyle bir işe kalkışmamalısınız.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsünün bazı olumlu ve olumsuz etkileri bulunmaktadır. Bağlama büyüsü etkileri iki ayrı kapsam çerçevesinde incelenebilir. Genellikle büyüyü yaptıran ya da yapan taraf olumlu netice elde eder. Çünkü bağlamak istediği kişiyi artık kendisine bağlamıştır. Ancak bağladığı kişi bu durumdan hoşnutsuz olabilmektedir. Bunun yanı sıra büyü tesiri altında olan kişi ruhsal açıdan bazı huzursuzluklar yaşayabilmektedir.

Bu huzursuzluklardan birisi kişinin uykuya dalmakta güçlük çekmesidir. Ayrıca bunalımlı bir ruh hali içerisinde olurlar. Bu etkiler büyü yapıldıktan yaklaşık 7-10 gün içerisinde ortaya çıkacaktır. Eğer tüm bu ihtimalleri göze almışsanız ve son derece kararlıysanız bu işe kalkışabilirsiniz.

Çok Etkili Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü etkili bir büyüdür. Ancak çok etkili bağlama büyüsü yaptırılacak ise kişinin dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle her işin olduğu gibi bu işin de sahtekarları, umut tacirleri vardır. İnternette bulduğunuz hoca aldı altında faaliyetler sürdüren bir kişi gerçekte hoca olmayabilir. Bu kişiler hem sizin duygularınızla oynayacak hem de paranızı haksız yere alacaktır. Bu kişilerin tuzağına düşmemek için iyi bir araştırma yapmalı ve ardından anlaşma sağlamalısınız. Buna ek olarak bağlama büyüsünün etkisi son derece güçlüdür ve yapılan bu büyünün geri döndürülmesi çok zor hatta imkânsız olabilir. O nedenle büyü yaptırmaya karar vermeden önce bu işin artı ve eksilerini iyi düşünmeli ve ardından karar vermelisiniz.

Bağlama Büyüsü Yaptıranların Yorumları

Bağlama büyüsü yaptıranların yorumları incelendiğinde büyük bir çoğunluğun başarılı bir netice elde ettiği görülmektedir. Evliliklerinde sorun yaşayanlar özellikle de kocalarının ilgisiz, sorumsuz olduğundan şikâyet edenler genellikle bu büyüye başvurmaktadır. Bu kişilerin yorumlarına bakıldığında ise başarılı bir netice elde ettiği görülmektedir. Bununla birlikte uzun vadeli ilişkisinde, nişanlılık sürecinde ya da herhangi bir ikili ilişki durumunda huzursuzluk yaşayanlar sevgi bağlarını güçlendirmek için bu büyüye başvurmaktadır. Genellikle eski günlerdeki ilişkilerini özleyenler, eski günlere dönmek isteyenler kişiler bu büyüye başvurmuş ve büyük bir çoğunluğu da amacına ulaşmıştır.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Baglama Buyusu Yapan HocalarBağlama büyüsü yapan hocalar genellikle bu konuda yetkin, tecrübeli ve uzman kişilerdir. Kimse kulaktan dolma bilgilerle, internetten okuduğu birkaç metinle bu işin uzmanı ya da yetkilisi olamaz. Mutlaka bu konuda bir ilim sahibi olması gerekir. Aksi taktirde yapılan büyülerin hiçbir önemi ya da etkisi olmayacaktır. Eğer bağlama büyüsü yapan hoca arıyorsanız mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız.

Çünkü sektörde çok sayıda gerçek hoca ya da medyum olmayan kişiler yer almaktadır. Bu kişilerin insanların duyguları ve umutları ile türlü şekillerde oynayarak onların parasına göz dikmektedir. Bu oyuna düşmemek için mutlaka tecrübesinden emin olduğunuz biri ile anlaşmalı ve karşı tarafa bir güven duyduktan sonra bu işe kalkışmalısınız.

Büyü Çeşitleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

  1. Hocam uzakltrma büyüsü yapyonuzmu kocamın eve gelmesni istemiyorum artık alkolik yardım etsenizolur mu hocam

  2. mrb sözlümle küçük tartışmalar yüzünden ayrılıp ayrılıp barışıyorduk ben bu durumdan çok yoruldum iş bir yanadan aile bir yandan cevre ayrı sıkıntılı sözlümü çok sveiyorum ayrılmak istemiyorum bu şekilde beni yorması da dengemi çok bozuyordu kouşmakla olmayacagını anladım ben anlatıyorum arkdaşları başka birşey diyor etkisinde kalıyor b durumdan aşırı yoruldugum için arkadaşımdan falcı babanın numarasını aldım aradım hocam durumlar bnlardan ibaret bana yardım etmeniz gerekiyor sagolsun kırmadı beni baglama duası yapıldı etkisinide gördüm hala görüyorum ben nerdem o olsun degil biraz anlayış bekliyor bekliyor bana daha çok deger verdigini de fark ettimbiraz daha sakinleşti hayatım hocam Allah razı olsun sizdden .

  3. OTURDUM SİTEDE BEKAR BİR KADIN VAR BEN KADINLA KARŞI KARŞIYA OTURUYORUM AYNI ZAMANDA ARKADAŞ OLDUK BENİM YAN DAİREMDE ÇOK İYİ BİR ABİ VAR ONA AŞIK OLMUS . BANA GELİYOR KAHVE İÇİYORUZ BEN ON GİDİYORUM YEMEK YAPIYOR BENİ ÇAGIRIYOR GEL ZAMAN GİT ZAMAN YANDAKİ ABİYLE MUBETTLER OLUYOR BENİ ÇAGIRDI TANIŞTIRMAK İÇİN GİTTİM ÖYLE MUHABBET VS TANIŞTIK 3 KİŞİLİK Bİ ARKADAŞ GRUMUZ VARDI ZEYNEP ABİYE AŞIKTI ADAMDAN ÖYLE BİR ELEKTRİK ALMADIM BİZ İŞTEN SONRA HAFTA SONU BİRLKTE VAKİT GEÇİRİYORUZ Bİ ZMZN SONRA BUNLAR SEVGİLİ OLDUKLARINI SÖYLEDİLER BEN BİRAZ GARİPSEDİM BU ADAM GECEN GÜN ARKADAŞIZ ARAMIZDA DUYGUSAL BİŞEYLER OLAMAZ DİYORDU ERKEN GİTMESİ GEREKTİ KALMADI ABİ ZEYNOYA DEDİM DOGRU SÖYLE BU ADAMI NASIL BU HALE GETİRDİN BANA FALCI BABA DİYE BİRİSİ VAR ONUN YAPTIGI HERŞEY TUTUYOR 2 İŞLEM YAPTIRDIM BU 3 OLDU 3 DE ETKİLİ OLDU DEDİ SAHİTLİK BİR DURUM OLDUGU İÇİN YAZMAK İSTEDİM BAGLAMA VEFKİLERİ ÇOK İŞE YARIYOR BNDE YAPTIRDIM CİDDEN OLDU …….

  4. SELAMLAR .. Hiç tanımadıgım Birine Aşık Oldum Nasıl oldugu Hakkıda Hiç bir Fikre sahip Degilim onu görmem Yetti biraz araştırma yaptım kendisi hakkında bekar ve Sevgilisi dahi yok tu En çok korktuğum sey Karşılıksız Aşk Başıma geldi ne Kadar kötü oldum yasin Hocayı biliyordum sitesinden numarasını aldım Mesaj attım adını Sonradan Ögrendiğim beyfendiyi kendime Baglamak istedim Hocamda Bana çok büyük bir katkıda bulunda yollarımız hep karşılaşıyor vede artık konuşmaya başldık Onu görünce kalbim oldugunu anlıyorum şükranlarımı iletiyorum kendisine çok şey borçluyum :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir