1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Duaları

Bağlama Duası Nasıl Okunur


2

Bağlama Duası Nasıl Okunur

İnsanlar yaşamlarında bazı dönüm noktaları yaşamaktalar ve bu dönüm noktalarından dolayı enerji düşüklüğü de yaşayabilmektedirler. Bağlama Duası Nasıl Okunur: Bu enerjilerini de yukarı çekmek adına da daha çok göksel ya da ruhani olaylarla ilgilenip bu yönlerini güçlendirmeyi düşünmektedirler. Öyle ki bazıları da dua yoluyla bu tür işleri halletmeyi düşünmekte ve ona göre çözümler üretmeyi planlamaktadırlar.

Bu tip olayların dışında bazı insanlar denenmiş En etkili bağlama duası tarzında sorular da sorarak bunlar hakkında olabildiğince cevap beklemektedirler. Öyle ki bu cevapları almak onlar açısından da oldukça önemli olacaktır. Çünkü insanlar daha çok cevap odaklıdır ve kendileri bir soru soruyorlarsa aslında direkt olarak cevap aramaktadırlar. Bundan dolayı olacak ki insanlar fazla bir şekilde büyüye meraklı bir hale bürünmüşlerdir.

Bağlama Duası Nasıl Okunur
Bağlama Duası Nasıl Okunur

Bu büyülerle alakalı insanlar nerede nasıl bir bilgi bulurlarsa hemen bünyelerine de katmayı istemekte ve öyle de yapmaktadırlar. Bunun dışında aslında duaların nasıl etkilere sahip olduklarını, nasıl yapıldıklarını, ne gibi yöntemlerle yapıldığını ve gerçek anlamda etkisinin olup olmadığını da merak etmektedirler. Bu yüzden olacak ki fazla bir araştırma yapan insanlar da vardır. Bu dualar hakkında yorumlar okuyan ve yorumlardan da fikir edinen kimseler vardır.

Kuvvetli bağlama duası ile ilgili farklı bir araştırma yürütmek isteyen insanlar vardır. Çünkü onlar daha çok etkili olması açısından değişik yöntemler de izleyebilmektedirler.

Bağlama Duası Nasıl Okunur ve Nasıl Yapılır

Bu tarz bilgileri öğrenmek isteyen insanlar, genel olarak eski kitapları okumakta ve eski bilgileri günümüze uyarlamaya çalışmaktadırlar. Çünkü eski kitapların çoğunda bu tür duaların nasıl yapılacağı hakkında bazı bilgiler verilebilmektedir. Bundan dolayı insanlar direkt olarak oraya yönelmektedirler. Bundan başka aslında farklı kaynaklardan da nasıl olacağını öğrenmeye çalışmaktadırlar.

Büyü bozmak için dua konulu videomuzu izlemek isterseniz tıklayınız.

Bağlama duasının çokça kez geçmiş zamanlarda bazı durumlarda ortaya çıktığı söylenmektedir. Öyle ki bu duanın genel olarak rahipler ya da devrin önde gelen kimselerinin yapabildiği söylenmektedir. Bundan dolayı aslında halk arasında sadece kulaktan kulağa uzanan bilgilerden oluşmaktadır. Bu tip bilgileri sağlamlaştırmak adına da insanlar değişik araştırmalar yaparak kendileri için en iyi olan şeyi seçmeye çalışmaktadırlar.

Bundan dolayı aslında insanlar araştırmalarını yaparken deneyimlemiş ya da tecrübe edinmiş ve bu tür şeylerle iletişime geçmiş kimseleri oldukça fazla göz önüne getirmekteler ve ona göre hareket etmeyi düşünmektedirler. Deneyimlerden ders çıkararak kendilerini neyin beklediğini de hesaplayarak hareket eden insanlar, bu tür dualara nasıl yaklaşılması gerektiğini de kendilerince hesaplamaya ve ona göre hareketlerini düzenlemeyi düşünmektedirler.

Dolayısıyla insanlar farklı farklı deneyim yaşamış insanlarla iletişime geçmekte ve bu tür şeylerin aslında ne gibi şeyleri ortaya çıkardığını da öğrenemeye çalışmaktadırlar. Sizler de eğer bu tür şeylere ilgiliyseniz bu tür yazıları okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bağlama Duası Nasıl Okunur ve Kimler Yapabilir

Bu tür şeyleri kimlerin yapıp kimlerin yapamayacağı da oldukça fazla merak edilmekte ve sorgulanmaktadır. Normal insanlar her zaman sormakta ve kendilerinin bu tip şeyleri nasıl yapabilecekleri konusunda bazı bilgiler de almak istemektedirler. Fakat bu tip büyü ya da dualar oldukça uzman kişiler tarafından yürütülmeli ve yine ona göre hareket edilmelidir. Çünkü bu tip şeylerin ters bir hamlesinin ne getireceği kestirilememektedir.

Gerçek aşk ile birini Kendine bağlama duası ile ilgili de insanlar fazlaca soru sormaktalar ve bunun mümkün olup olmadığını ve kimlerin bunu yapabileceklerini sormakta, kendileri için bir cevap aramaktadırlar. Bu tip insanlar öncelikle bu işte deneyimli kişilerle işe girişmeli ve bu konu hakkında bilgisi olan kimselerle görüşmelidir.

Genel olarak duaların aslında rahip, imam, din adamı, bazen büyücülerin de yapabildikleri görülmüş hatta eski zamanlarda bu tip insanlardan başkası yapamazmış. Bunun yanı sıra bu tip büyücülerin çeşitli aletlerle ya da değişik ayinsel-törensel durumlarla duaların edildiği, etkili olunması adına yerli halkı sembolize eden elbiselerin giyildiği, ve yapılacak dua-büyü ile ilgili sembolik bazı şeylerin ortaya konulması sonrasında yapılmaktaydı. Bu tür bilgileri eski kitaplardan öğrenmekte ve günümüzde bu tip törensel-ayinsel durumların nasıl etki vereceği konusunda pek bir bilgimiz de yoktur. Bu bilgileri uzmanlardan daha sağlıklı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bağlama duaları konusunda daha fazla yazıya ulaşmak isterseniz tıklayınız.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Şimdi istediğim hayatı yaşayabiliyorum belki konudan farklı ama benim bağlama deyil ayirma uzaklatrma konusu, hocamınz sayesinde bana tapan peşimi bırakmayan eski kocamı benden uzaklaştırdık. Uzaklaştırma işlemi yaptık. Ben yurtdışına gitmeyi planlıyortken o hep engelliyordu. Yasin hocayla onu uzaklaştırır uxaklaştırmaz almanyaya taşındım. Ve onsuz çok daha mutluyum.

  2. Arkdslar ben rusyadan yazyor Ben basta hic inamyordu ama yasin hoca ile telefonda cok uzun konustuk cok ilgilendi kocamla sorunlari cozdu sinir sorunu vard asla sakinlemiyor islem yaptktan sonra sakinlesmeye baslad

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir