1. Ana Sayfa
 2. Bağlama Duaları

Bağlama Duası Nedir, Bağlama Duası Nasıl Yapılır


11

Bağlama Duası Nedir, Bağlama Duası Nasıl Yapılır

Bağlama Duası Nedir, Bağlama Duası Nasıl Yapılır
Bağlama Duası Nedir, Bağlama Duası Nasıl Yapılır

Bağlama Duası Nedir, Bağlama Duası Nasıl Yapılır olarak bilinen yöntem aslında bağlan büyüsüdür. Büyü yapmak İslam dininde haram kılındığı için bu ilme sahip kişiler, özellikle başka insanların hayatına doğrudan tesir edecek büyüleri yapmaktan kaçınmaktadır. Bu alanda kendini kanıtlamış medyumlar ise etkili bağlama duaları ve büyüleri ile sorun yaşayan kişilere manevi olarak destek olmaktadır.

Bağlama duası veya büyüsü olarak tabir edilen yöntem, bir kişinin sevdiği birini kendisine sadık olmasını ve koşulsuz şartsız bağlamasını sağlar. Güçlü bağlama duası kaç günde tutar sorusu ise bağlama büyüsünün veya duası yapan kişiye ve yapılış yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Her halükarda kişinin kendine bağlamasını isteyenlerin başvuracakları bu yöntemler sadece bu alanda bilgi sahibi kişilerce yapılabilecektir.

Etkili Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Etkili bağlama duası nasıl yapılır sorusunun yanıtı tek bir cevabı içinde barındırmaz. Bütün gizemli öğretilerde bu ve benzeri dua, tılsım ve büyülerin yapılışı farklılık gösterir. Sanıldığının aksine büyülerde standart bir tarif bulunmaz. Büyü yapacak kimsenin sahip olduğu bilgi birikimi ve başvuracağı yöntem, uygulama yöntemlerinin değişmesine neden olur.

Etkili bağlama büyüsü yapmak için mutlaka bu alanda bilgi sahibi bir kimseden yardım alınması gerekmektedir. Bağlama duası genelde kendisine sadık olmayan ve kendisinden uzak duran eşleri için kadın ve erkekler tarafından yapılmaktadır. Hızlı bağlama duası yapan hoca tarafından uygulanacak yöntem ile kısa sürede duanın tesirini görmek mümkündür. Bu yüzden doğru medyumdan yardım almanız önemlidir.

Güçlü Bağlama Duası Kaç Günde Tutar?

Güçlü bağlama duası kaç günde tutar sorusunun net bir yanıtı yoktur. Bağlama duası veya büyüsü yapacak kişinin niyetine ve yetkinliğine göre süreler değişebilir. Kimi bağlama dualarının 3 gün gibi kısa bir sürede etkileri görülmektedir. Bazı yöntemler ise daha uzun süreler için etkisini yavaşa yavaş göstermektedir. Kaç günde tutar sorusunun yanı sıra bu ilimden faydalanacak kişilerin hangi yönteme başvuracaklarını ve hangi hocayla çalışacaklarını bulmaları daha önemlidir.

Bu alanda kendini ispat etmiş kişilerin yapacakları işlemler elbette sıradan kişilere göre daha kısa sürede tesir edecektir. Bağlama duası yaptırdım tutu diyebilmek için söz konusu hususların dikkate alınması ve buna göre bir yol haritası belirlenmesi gerekir.

Hızlı Bağlama Duası Yapan Hoca

Hızlı bağlama duası yapan hoca bu hayatta en çok istediğiniz şeye, sadakate kavuşmanızı sağlayacaktır. Sevdiğiniz ve bir türlü elde edemediğiniz veya size daha çok sadık olmasını istediğiniz kişileri bağlama duaları ve büyüleri ile kendinize yönlendirmeniz mümkündür.

Günümüzde birçok kişi bağlama dualarına ve tılsımlarına yönelmiş durumda. Kişiye özel bağlama duaları yapılarak en güçlü etkileri görmek mümkündür. Bu alanda icazet almış ve daha önce benzer yöntemlerinden etkili sonuçlar almış hocalar, sizin bu arayışınızda yol gösterecektir.

Bağlama Duası Yaptırdım Tuttu

Bağlama duası yaptırdım tuttu diyenlerden olmak için size yol gösteren kişiyi doğru seçmeniz gerekir. Binlerce Baglama Duasi Yaptirdim Tuttu yıllık kadim öğretilerin günümüze kadar ulaşması ve yaşatılmasını sağlayan kişiler, bazı hassasiyetlere de dikkat ederek, bir kişiyi kendine bağlamak isteyenlere en doğru yolu göstermektedir.

Yardımına başvuracağınız kişinin icazet sahibi olması, bir başka deyişle ustasından el almış olması soncun daha da kısalmasını sağlayacaktır. Etkili bağlama duası yaptırmak veya yapmak ancak doğru yöntemler ve ilimlerden faydalanarak mümkündür. Her büyü ve duanın tesir süresi farklıdır. Dua yapılacak kişinin manevi durumundan büyü veya duayı yapan kişinin bilgeliğine kadar birçok değişken en kuvvetli bağlama büyülerinin bile etkisini göstermemesine neden olabilir.

Kişiye Özel Bağlama Duaları

Kişiye özel bağlama duaları sadece işinin ehli medyum ve hocalar tarafından yapılmalıdır. Dua olarak araştırılan bu yöntemler temelde büyüleri ve vefkleri kapsamaktadır. Bu nedenle kişinin hangi yönteme başvuracağı veya büyü yaptırma mesuliyetini alıp almayacağı kendi iradesine bırakılmıştır. Kişiye özel yapılacak bağlama dualarında yöntemlerde farklıdır.

Kişiye özel yapılan duaların tesiri çok daha etkili olacaktır. Güçlü bağlama duası kaç günde tutar diyenlere bu nedenle yanıt vermek zordur. Ancak duayı yapan kişinin yetkinliği, doğrudan tılsımın etkisini artıracak ve tutma sürelerini de kısaltacaktır. İslam alimlerine göre tüm bu büyü ve tılsımlardan yararlanmanın büyük günahlar arasında sayıldığı aktarılmaktadır.

Sevdiğini kendine aşık etme yazımızı da okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (11)

 1. Bağlama duası merak ettiklerim vardı sayenizde gidermiş oldum gerçekten böyle şeyler var ve inanıyorum birbirlerine bağlaniyorlar aslında çok garip ama güzel bişey bence teşekkür ederim

 2. 1 sene önce

  İlla bağlama celbi mi yaptırmam lazım geri bana gelmen için anlamıyorum. Beni buna gerek kılarsan başarırım unutma. Üsttekiler için teşekkürler ilerde çok işimize yarayacak gibi duruyor. Yasin hocama şükranlarımı sunarım

 3. 1 sene önce

  Bu alanda kendini ispat etmiş kişilerin yapacakları işlemler elbette sıradan kişilere göre daha kısa sürede tesir edecektir. Bağlama duası yaptırdım tutu diyebilmek için söz konusu hususların dikkate alınması ve buna göre bir yol haritası belirlenmesi gerekir.

  Hızlı Bağlama Duası Yapan Hoca
  Hızlı bağlama duası yapan hoca bu hayatta en çok istediğiniz şeye, sadakate kavuşmanızı sağlayacaktır. Sevdiğiniz ve bir türlü elde edemediğiniz veya size daha çok sadık olmasını istediğiniz kişileri bağlama duaları ve büyüleri ile kendinize yönlendirmeniz mümkündür.

  Günümüzde birçok kişi bağlama dualarına ve tılsımlarına yönelmiş durumda. Kişiye özel bağlama duaları yapılarak en güçlü etkileri görmek mümkündür. Bu alanda icazet almış ve daha önce benzer yöntemlerinden etkili sonuçlar almış hocalar, sizin bu arayışınızda yol gösterecektir

 4. 1 sene önce

  bağlama vefki veya bağlama celbi bağlama dualarla

 5. Bağlama duası gerçekten çok etkili bir dua olduğunu söyleyebilirim bu dua gerçekten çok yararı var Bağlama duası yaptırdım tuttu
  Kişiye Özel yapılan duaların tesiri daha çok etkilidir.

 6. sevdiğim kızdan ayrılmıştım ve çok üzülmüştüm. ne yaparım diye düşünürken aklıma google de aramak geldi yasin beyi buldum bağlama celbi yptırmam için bana tüm detayları söyleyi kabul ettim geldi ve yaptırdım. sevdiğim kişiyede sonunda kavuştum çok mutluyum dostlar ;)

 7. Bu tarz niyetler için ehli kimselere gitmek lzm.Özelliklede bağlama vekfi çok daha ciddiye alınmalıdır

 8. Önceden pek bir bilgim ve inancım yoktu bağlama dualarıyla alakalı ama bağlama celbi nin 3-4 gün içinde sonuç verdiğinden sonra inanmaya başladım

 9. Bağlam vekfi için ehli kimselere gitmek lazım. Özelliklede bağlama celbi çok daha ciddiye alınmalıdır. Havas ilmişndeki dualı çalışmalar her el aynı olmaz tabi işi bilen önemlidir çok araştırdım çok okudum 13 tane kitabım var ama kitap yetmiyor :(

 10. Çok detaylı bir şekilde hazırlanmış bir yorum sitesi çoğu büyü ve bağlama duası burda mevcut ve detaylı anlatılmış çok güzel

 11. Bağlama celbi bir kişinin sevdiği birini kendisine sadık olmasını ve bağlamasını sağlar kişiye özel dualar var daha etkili olabilir.. Tabiki bu konuda uzman bir çok medyum hoca muhakak vardır müslümanız ve çok iyi biliyoruz bunlar gerçek. Kesinlikle hocanızı doğru seçmelisiniz malum ortalık kötü insanların insanlara güveni bitik. Allah bizleri doğru insanlarla karşılaştırsın. Bu arada 3 aydır araştırma yapıyorum doğru dürüst gelen tek yer burası desem yanlış olmaz. Yasin hocayla konuşacağım henüz aramadım ama bakalım nasip herşey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir