1. Anasayfa
  2. Bağlama Büyüleri

Bağlama Ritüeli 2023


3

Bağlama ritüeli 2023 sevdiğiyle sorunlar yaşayan kişiler tarafından en çok yaptırılmak istenen işlem olarak dikkat çekmektedir. Bazı kişiler bu işlemi evde kendileri yapmak istemektedirler. Evde yapmak için internette araştırma yapılmaktadır. Oysa bu ritüelin evde yapılması çok mümkün değildir. Çünkü yapılması sırasında özel malzemeler kullanılmalıdır. Ayrıca çok özel duaların edilmesi gerekir. Ritüelin başarılı olması için Yasin hoca gibi uzman medyum tarafından sizin için yapılması gerekmektedir.

Hoca ritüelin başarılı olmasını sağlayacak malzemelere sahiptir. Aynı zamanda kuvvetli nefesi ile ritüelin başarılı olmasını sağlayacak dualar etmektedir. Yalnızlık sadece Yaradana aittir ve insanlar kendilerine bir hayat arkadaşı istemektedirler. Özellikle aşk çok güzel bir duygu olarak yaşanmak istenir. Aşkın karşılığı olsa da zaman içinde yaşanan duygularda azalma olabilir. Bir taraf çok sevmeye devam ederken diğer taraf soğur ve uzaklaşır. Böyle durumlarda medyum hoca yardımcı olmakta ve aşkın tekrar ilk gün ki heyecanına kavuşmasını sağlamaktadır.

Bağlama Ritüeli Nedir?

Bağlama ritüeli nedir araştırıldığında ayrılma ihtimali olan ilişkilerde bu tehlikenin ortadan kalkması için yapılan bir işlem olduğu görülmektedir. Evli çiftler, nişanlılar, sevgililer arasında sorunlar olabilmektedir. Özellikle bir tarafın uzaklaşması ve ayrılacak gibi tavırlar içinde olması halinde yapılması gerekir. Ayrılan ve terk eden kişi olduğunda da bu ritüelin yapılması etkili olur. Giden kişi geri gelir ve yaşanan duygular tekrar sıcak bir hal alır.

Uzun süren evlilikler olduğunda eşlerin birbirinden uzaklaşması gibi bir durum söz konusu olur. Hatta bazı erkeklerin gözleri dışarı kayar. Yapılan ritüel ile erkeğin gözü tekrar karısından başka birini görmez olur. Aşkın tekrar canlanması ve ilişkinin kurtulması için büyü yaptırmak istemeyen kişiler bu ritüeli yaptırmayı tercih etmektedirler.

Bu Ritüel Nasıl Yapılır?

Bağlama ritüeli nasıl yapılır konusunda internette pek çok tarif olduğu görülmektedir. Bazı duaların edilmesi ya da birkaç işlemin yapılması yeterli gibi anlatılmaktadır. Oysa ki bağlanması istenen kişinin annesinin adının, doğum tarihinin tam olarak bilinmesi gerekir. Bunun yanında bazı bulunması çok zor malzemelere de ihtiyaç duyulur. Malzemelerin bulunamadığı durumlarda ritüelin başarılı olması beklenemez. İşlem yapılırken edilecek dualarda çok özeldir ve mutlaka halis bir kalple ve kuvvetli nefesle edilmesi gerekiyor.

Ritüeli yapmak için ayrıca cinlerin yardımı olması gerekir. Yasin hoca cinlerle irtibatı ile onlarla iletişim kurarak ritüelin başarılı olmasını sağlar. Hoca ritüeli genellikle kişinin resmi ile yapmaktadır. Resmin eline geçmesinin ardından üzerine özel safranla dualar ve tılsımlar yazmaktadır. Ayrıca gerekli olan diğer malzemeler ve işlemler konusunda da bilgi vermektedir. Hocanın yaptığı işlem ile kısa zamanda sonuç alınır. Sevilen kişinin geri dönmesi ve eskisi gibi sevmesi için tek başına yapılmaması şarttır. Kulaktan dolma bilgilerle yapılan ritüeller ve büyüler sevilen kişinin bağlanması yerine daha çok uzaklaşmasına neden olabilir.

bağlama ritüeli
bağlama ritüeli

Bu Ritüel Ne Kadar Zamanda Etki Eder?

Bağlama ritüeli ne kadar zamanda etki eder sorusunun cevabı değişmektedir. Yasin hoca tarafından yapılan işlem sonucunu yetmiş iki saatte gösterir. Bu süre dolmadan sevilen kişi gittiyse geri döner. Tekrar büyük bir aşk ile sevmeye başlar. Yaşanan bağlılık ise bir ömür boyu devam eder. Yapılan bağlama ritüelinin başarısız olması halinde başvurduğunuz hocanın gerçek medyum olmadığını anlayabilirsiniz. Bu sorunu yaşayan pek çok kişi bulunmaktadır. Farklı hocalara giderek çözüm arayıp bulamayan kişilere Yasin hoca yardımcı olmaktadır.

Yapılan işlemle kişinin aşkı artar ve eğer gözü dışarı kaydıysa dahi tekrar gözü eşinden, nişanlısından ya da sevgilisinden başkasını görmez olur. Etkisinin kısa sürede görülmesi için kişiye yedirme ve içirme yöntemlerinin kullanılması gerekmektedir. Fotoğraf ile yapıldığı takdirde süre bir haftayı geçebilmektedir.

Bağlama Ritüeli Yapan Medyum Hoca

Bağlama ritüeli yapan medyum hoca arayışı içinde olan kişiler etkili ve kalıcı sonuç almak için Yasin hoca ile görüşmelidirler. Özel yeteneklerini ve havas ilmini hoca sadece insanların iyiliği için kullanmaktadır. Aşka büyük saygı duyan hoca sevenlerin ayrılmaması için bu ritüeli titiz bir çalışma ile gerçekleştirmektedir. Hocaya danışan ve ondan yardım alan kişiler aldıkları sonuçlardan çok memnun olduklarını belirtmektedirler. Güvenilir medyum hocanın yaptığı ritüelin etkisi bir ömür boyu sürmekte ve ayrılık ihtimali tamamen ortadan kalkmaktadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

  1. FALCI BABA İLE BAGLAMA VEFKİ ÇALIŞMASI YAPTIM NİŞANLIMIN AİLEVİ SORUNLARI VARDI BANA ZAMAN AYIRMAYI TAMAMEN NEREDEYSE BIRAKTI AİLESİNE ÖZELLİKLE KIZ KARDEŞİNE ÇOK AŞIRI DÜŞKÜN DÜ BU DURUM BAŞINDAN BERİ BENİ KORKUTUYORDU HER KIZ İLGİ SEVGİ KENDİNDE OLSUN İSTER BEN ONUN NİŞANLISIYIM BU SORUN SÜREKLİ ÖNÜME SORUN OLARAK GELDİĞİ KISA ZAMAN DA ÇÖZÜLEMEYEECEGİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN BU DURUMUN BENİ YPRATMAMASI NİŞANLIMDAN DA VAZGECEMEYİMŞİM YÜZÜNDEN KENDİM BİR ÇÖZÜM KARA VARMEYE KARAR VERDİM Bİ AKŞAM OTURUP CİDDİ CİDDİ ARAŞTIRMAYA GİRDİM BU SİTEYİ BULDUM İÇİMDEN BİR HİS OLDU BURANIN DOGRU SİTE OLDUGUNA KARAR VEDİM SEZGİLERİMEDE GÜVENİRİM HOCAYLA OLAN ÇALIŞMAM ÇOK GÜZEL SONUÇ DOGURDU NİŞANLIM AİLE SORUNLARINI BIRAKIP SADECE BANA ODAKLANDI RESMEN ÖNCELİĞİ OLDUGUNU HİSSETTİM BU BENİ ÇOK AŞIRI MUSMUTLU ETTİ HOCANIN GÜVEN VERMESİDE BENİ CESARETLENDİRDİ VE SONUC DEDĞİM GİBİ NİŞANLIM ARTIK BENİM :))

  2. SELAM! KARIM İŞ YERİNDE SÜREKLİ MESAİYE KALIP ŞİRKETTE TEK BAŞINA KALMAYA BAŞLADI VEDE BENİM ONUNLA HERGÜN HER GECE ŞİRKETTE YANINDA OLMAMI İSTİYOR HAYATIM EVDEN YAP BU İŞLERİ OLMAZ DİYOR SÜREKLİ İŞTEN SONRA ,O İŞLERİNİ HALEDİYOR EVDEN DE YPILA BİLİR BUNA İKNA EDEMEDİM1 AY BOYUNCA ONUN HER MESAİSİNDE 3 SAAT ŞİRKETE KALIP GECE YARISI EVE GELİYOR 1 SENE BÖYLE OLDU DİYE BİLİRİM EVDE EŞİMİ BULAMIYORUM İŞTEN AURILMASNI İSTEDİM KAVGALARIMIZ SÜREKLİ ARTMAYA BAŞLIYOR İŞ YERİNDE KAVGA EDİYORUZ BU KAVGALARDAN SONRA TAMAMNE ŞİRKETTE KALMAYA BAŞLADI EŞİMİ SEVİYORUM EVE KIYAFET ALMAK İÇİN UGRUYORDU ARAŞTIRMALARIM SONUCU HOCAYI BULDUM İÇİNDE BULUNDUGUM DURUMU ANLATTIM EŞİMİ NE KADAR SEVSEMDE BOŞANMAYA DOGRU GİDİYORDU BU İLİŞKİ HOCANIN MUHTEŞEM ESERLERİ SAYESİNDE EŞİM TEKRAR EVİNE DÖNDÜ ESKİSİ KADAR İŞ KOLİK DEGİL İZNE AYRILDI KENDİSİNE VAKİT AYIRT ETMESİ BENİ MUTLU ETMEYE BAŞLADI BUNUN BÖYLE DEVEM ETMESİNİ İSTİYORUM HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM .

  3. FALCİ BABA HOCAMLA çalıştığım medyumlar arasında en iyisidir. Kendisiyle bağlama büyüsü çalışması yaptım sevgilimle son zamanlarda aram pek iyi değildi ve ayrılmanın eşiğine gelmiştim fakat ben sevgilimi çok seviyordum. Bu yüzden ondan ayrılmak istemiyordum. Bunun için falci baba ile çalışmalara başladım ve 8 günde sevgilimi eskisinden daha iyi ve beni daha çok seven bir adam haline getirdi. Sayesinde sevgilim işlemden 1 ay sonra bana evlenme teklif etti. Bundan daha iyi bir sonuç alacak medyum tanımıyorum. Çünkü daha önce 9 tane medyumla çalıştım tüm biriktirdiğim para o sahtekar şerefsizlere gitti. En son çarem olan yasin hoca işimi yaptı kendisine çok teşekkür eder ve sizlere de tavsiye ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir