1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüleri

Bağlanma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır 2023?


0

Bağlanma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır 2023 şeklinde birçok soru sorulmaktadır. Bağlanma büyüsü, etkilerini çok çabuk gösterebilen ve gösterdiği etki oldukça fazla yayılan bir büyüdür. Büyünün hemen anlaşılması pek mümkün değildir. Büyünün yapılıp yapılmadığını anlamak için bu alanda bir tecrübeye sahip olunması gerekir. Bunu anlamak için yapılabilecek birkaç şey vardır. Büyünün belirtilerine bakılabilir ve daha sonra kişi kendinde var mı ona bakmalıdır.

Bağlanma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

 • İlk belirtilerden biri, kişide davranış değişikliği ortaya çıkar. Özellikle kişinin yakın çevresi bu değişiklikleri saptayabilir. Bu değişiklikler hareketler donuklaşabilir veya dalgınlıkta artış gözlenebilir.
 • Neşeli kişilerde durgunluk görülebilir. Kişi daha karamsar, mutsuz bir ruh haline bürünür.
 • Aile ortamından uzaklaşıp aileden kendini soyutlayabilir.
 • Bipolar bozukluk, obsesyon ve kafa karışıklığı gibi ruhsal problemler görülebilir.
 • Sebepsiz sinir krizleri, çene kitlenmesi sık görülen belirtiler arasındadır.
 • Kişi daha korkulu ve kaygılı davranmaya başlar. Gizemli davranışlar sergilemeye başlar.
 • Kişi kendini yalnızmış gibi hisseder ve bundan da korku duymaya başlar.
 • Uykusundan uyandığında genelde terlemiş halde olur.
 • Büyüden önce sevdiği şeyleri artık sevmeyebilir. Örneğin daha önceden moru seviyorsa artık sevmeyebilir.
 • Hayata karşı bir kopukluk yaşadığı gözlemlenebilir.

Bağlanma Büyüsünün Etkileri

 • Bağlama büyüsünde ruh dünyası ile iletişime geçilir. Bu varlıklar insanların beynine, kalbine ve bedenine etki eder. Bunun doğal sonucunda büyüye maruz kalan kişinin karakterinde değişim gözlemlenir.
 • Bağlanma büyüsü yapılan kişi, daha önce ilgisi olmayan birine karşı aşık olduğunu iddia edebilir. Bu kişiyi düşünmeden yapamadığını söyler ve uyku düzeni alt üst olur.
 • Yemek yemeyebilir bunun sonucunda zayıflama gözlenebilir.
 • Kabus görme aralıkları sıkılaşır.
 • Kişi kendinde anormallik hissedebilir.
 • Büyü sonrası kişi evliyse kendi eşiyle sürekli tartışmaya başlayabilir. Gereksiz tartışmalar çok sık olmaya başlar. Diğer yandan sevgilisi varsa ayrılmak isteyebilir. Her ne yaşanmış olursa olsun ilişki yaşanan kişiden nefret etmeye başlar.
 • Bağlama büyüsündeki diğer etkilerden biri de kuşkudur. Çevresindeki herkese kuşkulu yaklaşmaya başlar. Sadece bağlandığı kişiye bu şekilde tavırlar sergilemez.
 • Hayattan soğuduğu için intihara daha meyilli hale gelir. Bu nedenle büyü ne kadar kısa sürede bozulursa o kadar iyi olur.
Bağlanma Büyüsü
Bağlanma Büyüsü

Bağlanma Büyüsü Fizyolojik Etkileri

 • Çok fazla baş ağrısı olur, nedensiz yere birden kuvvetli ağrılar hissedilir.
 • Ani ishal oluşumları gözlemlenen fiziksel değişimdir. Yeme içme konusunda ve hava koşullarında anormal durum söz konusu değilken birden ishal ve ağrılar meydana gelir.
 • Alerjik reaksiyonların dışında aşırı kaşıntı hissi oluşur. Nedensiz kızarıklar oluşabilir.
 • Gözlerde sebepsiz kızarıkların oluşması ve bulanık görme etkisinin ortaya çıkması. Bazen çevredekileri çift görme durumu ortaya çıkabilir.
 • Aşırı derecede yorgun hissetme ve bitkin kalma problemleri görülebilir.

Bağlanma Büyüsü Kim Tarafından ve Nasıl Anlaşılır?

Bu soru genelde büyüyü yapan veya büyüye maruz kalanlar sıkça sorarlar. Büyünün anlaşılması kolay değildir. İlk önce belirtilerin art arda gerçekleştiğini gözlemlemek gerekir. Sonrasında etkilerin görüldüğü zaman bilinmelidir. Bunları anlayabilmek için bu konuda beceri sahibi olunmalıdır. Bağlanma büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna net bir cevap verecek olursak bu işte profesyonel olan medyumlar kolay ve kısa sürede anlayabilirler. Bu durumlarda hocaya görünmek faydalıdır. Bu konuda uzman olan birçok hoca vardır. Bunlardan biri de Yasin hocadır. Yasin hoca bu konularda uzman ve sıkça tercih edilen bir hocadır.

Bağlanma Büyüsü Anlayabilmek İçin Ne Yapılmalı?

Kişi kendisine veya çevresindeki sevdiği birine bağlama büyüsü yapıldığından şüphe duyuyorsa yukarıda anlatılan belirtiler ve etkiler gözlemlenmelidir. Medyuma gidilip büyü bakımı yapılıp baktırdığı kişinin üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılabilir. Medyum direkt bağlama büyüsü yapıldığından bahsetmez. Öncelikle büyünün yapılıp yapılmadığını anlamak için bazı tespit çalışmaları yapar. Eğer yapıldığını düşünüyorsa bozma işlemi için kişiyle iletişime geçer.

Bağlama büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusuna cevap olarak anlamak için en önemli başlangıç gözlem yapmaktır. Büyüye maruz kalan kişi yakın çevrenizde ise bunu anlamak daha kolaydır. Ancak büyüye maruz kalan kişinin kendisi ise bu işlem çok zordur. Bu durumlarda gözlem yeteneği yüksek insanlardan yardım almaktır. Bu büyünün etkisiyle daha zor olacaktır. Bu yüzden medyuma gitmek gerekir. Medyumlar bu konuda en az zararla ve kısa sürede büyüyü bozmaya çalışacaktır.

Bağlanma Büyüsü Kurtulma Yolları

Bağlama büyüsü zaman zaman evlilikleri kurtarmak için yapılsa da çoğu zaman intikam, hırs ve saplantılı duygular sonucu da yapılabilmektedir. Büyünün yapıldığı kişide ciddi değişiklikler ve problemler görülmeye başlanır. Bu sorunlar zamanla daha fazla artar ve başa çıkılamaz hale gelir.

Bu büyüden kurtulmanın en etkili yolu büyüyü bozdurmaktır. Bu sebeple bir medyumla görüşme sağlanmalıdır. Bu büyünün bozulması için ilk yapılması gereken bağlama büyüsünün yapıldığı muskanın bulunması ve çıkarılması gerekir. Böylece büyü bozulur ve kişi normale dönmeye başlar. Ancak bazı durumlarda büyünün etkileri devam edebilir. Bu durumda da medyumla tekrar iletişime geçilmelidir.

Bağlanma Büyüsü Ne Zaman Bozulur?

Oldukça kuvvetli bir büyü çeşidi olduğundan büyünün bozulma süresi biraz uzun olabilir. Büyünün kişiyi ne kadar etki altına aldığına göre de büyünün bozulma süresi değişir. Birçok büyünün on dört gün içinde bozulduğu söylense de bu durum büyünün etkisine göre değişkenlik gösterebilir. Kuvvetli büyülerin bozulma süresi ve kişinin normale dönmesi iki ayı bulabilir. Güvenilir medyum Yasin Hoca ile irtibat kurularak bu büyü için yardım alınabilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir