1. Anasayfa
  2. Kısmet Açma Duaları

Baht Açıklığı Duası 2022


0

Baht açıklığı duası işleri yolunda gitmeyen, ne yaparsa yapsın hep sıkıntı ve sorun yaşayan, mutsuzluğu hayat standardı haline getiren herkesin okuması gereken dualar arasında yer alır. Kişinin rızkının ve şansının arttırılması için dua etmesi demektir. Duanın yüreği ferahlatan ve derdi aracısız, apaçık bir şekilde yaratıcıya aktaran bir iletişim kanalı olduğunu hepimiz biliyoruz.

Pek çok konuda büyülere başvurmadan önce dualardan faydalanılır, çünkü içten gelerek yapılan dua yasak olduğu halde uygulanan pek çok ritüelin önüne geçecektir. Aslında duanın da bir bakıma ritüele denk olduğunu düşünebiliriz. Çünkü istikrarlı ve ısrarlı edilen dua, eğer niyet hayırlıysa kişiyi eni sonu hedefe ulaştıracaktır. Bakıldığında baht açıklığı duası anlamı itibariyle hem Allah’ın yüceliğini hem de kişinin bu yüceler yücesi varlığa olan ihtiyacını simgeler. Sonunda da o kişinin tek yardımcısının Allah olduğuna kanaat getirir.

 

Duanın Okunuşu Nasıldır?

Dinimizde uygulanan ritüellerin varlığından da bileceğimiz gibi baht açıklığı duası Arapça olarak okunur. Arap harflerinin yazılış ve okunuşlarındaki farklardan dolayı, yapılan okumaların dikkatli bir biçimde olmasında fayda vardır. Ayrıca güvenilmez kaynaklar üzerinde belirtilen her duanın amacına uygun olduğunu bilemezsiniz. Duanın uygulanışında da kabul olması için belli başlı ritüellere gerek duyarız. Aslında Allah’ın kişinin dileklerine yanıt vermesi için dilin ya da dua ediş şeklinin bir önemi bulunmaz, ancak kişiler dualarını da ibadet edası ve ciddiyetiyle uygulamanın daha faydalı olacağını öngörürler.

Uygun dua yazılması ve baht açıklığı duası olarak kişinin tam olarak dertlerini konu alacak bir şekilde yaratıcısına yalvarmasının, duanın kabul olmasında katkı sağladığına inanılır. Baht açıklığı duası okunuşuiçin şunlara dikkat etmelisiniz:

  • Kesinlikle okuma esnasında kişi abdestli olmalıdır.
  • Dua içeriğinde Allah’ın şifa esmalarından faydalanılmalı ve duanın sonunda zikir yapılmalıdır.
  • Duanın nasip kapıları açık olduğu saatlerde okunması gerekir.
  • Duası edilen beklenti sürekli kişi tarafından akıldan geçirilmelidir.

Uygulama detayları ve kişiye özel baht açıklığı duası yazdırmak için medyumlara danışabilirsiniz. Bazı durumlarda baht açıklığı vefk ya da celbi ile de sıkıntılarınızdan kurtulmanız mümkündür. Çünkü medyumun yaptığı işlemlerde kişinin ısrarlı yakarışına bir ruhanî de destek olarak bu arzunun gücünü arttırır.

Baht Açıklığı Duası
Baht Açıklığı Duası

Duanın Tesiri Hakkında

Edilen her dua, eğer hayırlı bir niyetle ediliyorsa en etkili büyü tesiri kadar güçlü etki edebilir. Elbette duanın Allah’a sunuluş biçimi ve dua içinde kullanılan sözcüklerin yeri büyüktür, ancak kişinin içten gelerek bir şeyin hayırlı olması adına yalvarması bütün bunlardan değerlidir.

Baht açıklığı, yani bir diğer anlamıyla şans duası kişinin kısmetinde ve ona verilen rızık kapılarında ciddi bir artışa vesile olur. Bu dua çok etkilidir. Kulun istemediği sürece hızırın yetişmediği gerçeğini düşünebiliriz, Allah bazen bazı şeyleri ondan isteyelim diye önümüze altın tepside koymaz. Hayırlı amaçlarla baht açıklığı duası para ya da şans olduğu fark etmeksizin kişiyi refaha ulaştıracaktır.

 

Baht Açıklığı Duası Günah mı?

Dua, Allah’a en temiz yoldan yalvarmanın simgesidir. Din değerlerinin en temelinde, ibadetlerimizde her zaman dua vardır ve bu bazen baht açıklığı duası bazense başka bir dilek duasıdır. Büyü yaptırmanın dinde belli bir sorumluluğu vardır, bu sorumluluk külfetinden çekinen herkesin ilk başvuracağı alan dualardır. Üstelik pek çok dua, doğru uygulanırsa en az büyü yapımı etkisiyle bireye karşılık verecektir. Duanın büyü gibi hızlı ve dikkat çeken bir erken etki gücü yoktur. Bu, çalışma yaparken sizleri yormamalı. Elinizden geldiğince dileğinizde istikrarlı olmaya çalışmalısınız.

Medyum Yasin hoca, dua okuma ritüelleri ve baht açıklığı duası nasıl okunur sorusu hakkında danışanlarına verdiği hizmetlerle sıkça adından söz ettirir. Kendisine özellikle bireysel dualar için çalışma yaptırabilir ve söylediklerini tam bir şekilde uygulamanız halinde olumlu, kısa zamanda sonuç alabilirsiniz. Ayrıca bir dua çalışmasına başlamadan önce medyum desteği alarak duanın tutmasını engelleyen bir ruhanî etkisi olup olmadığını da öğrenebilirsiniz. Unutmayın, bireyin üzerinde negatif bir etki varken okunan dua amacına uygun bir şey yapmayacaktır. Aklınıza takılan sorular, kısmetinizde dolanan kara bulutlar hakkında yardım ya da yalnızca baht açıklığı duası okunuşu hakkında bilgi almak için güvenilir medyum Yasin Hoca ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir