1. Anasayfa
 2. Büyü Bozma Yöntemleri

Bakara Suresi ile Büyü Bozma


5

Bakara Suresi ile Büyü Bozma

Bakara Suresi ile Büyü Bozma  uygulaması çok eski zamanlardan beri insanoğlunu etkisi altına almaktadır. Etkisinin ortadan kalkabilmesi için okunması gereken bir takım dualar ve bunlar arasında Bakara suresi bulunmaktadır.

Büyüler üzerinde etkili olan dualar arasında bakara suresi de bulunmaktadır. Büyü bozmak için elbette birçok yöntem vardır ancak bakara suresi ile rahatlıkla büyüler bozulabilir. Bunun yanı sıra büyülerin kendiliğinden de bozulduğu görülebilir. Büyüye maruz kalan kişinin b

Bakara Suresi ile Büyü Bozma (1)
Bakara Suresi ile Büyü Bozma (1)

aşına büyük bir olay geldiğinde büyünün gücü ortadan kalkabilmektedir.

Bakara suresinin büyü üzerindeki etkilerinden bahsetmeden önce büyünün en önemli belirtilerinin neler olduğunu bilmekte fayda var. Bu anlamda kişide yoğun bir uyku isteği, aşırı unutkanlık, evcil hayvanların saldırganlaşması, konuşmada bozukluk, eşya kaybetme durumları, ayakkabıların erken yırtılması ve yanlış kararlarda diretme gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Kuran Sureleri ile Büyü Bozulur mu?

Tüm dualarda yer aldığı gibi Kuran sureleri ile büyü bozmak için öncelikle abdest alınmalıdır. Bu durum her duada geçerlidir. Farklı kaynaklar

a göre dua okumadan önce 4 rekat namaz kılınması gerekir. Ancak bu durum kılınırsa iyi olur anlamında söylenmektedir. Ayrıca büyü bozma duaların sabah namazıyla gün doğumu arasında olan vakitte okunur. Günün diğer zaman aralıklarında bu işlemin yapılması uygun görülmemiştir. Duayı okurken kıbleye dönmek, diz çökmek ve ellerin semaya açılmış olması da önemlidir.

Bakara Suresi Büyüyü Bozar mı?

Bakara suresi ile büyü bozmak çok tesirlidir. Bu sureyi 3 defa okunduğunda daha çok mal ve mülk üzerine yapılan büyüler bozulabilir. Kişinin malına yönelik bir büyü yapılmışsa o kişi girdiği ticaretten hiçbir şekilde kazançlı çıkmaz. Yani bir nevi bereketsizlik durumu söz konusudur. Bu durumdan kurtulmak adına Bakara suresinin 3 defa okunması çok önemlidir. Büyünün bozulup bozulmayacağı ise bir süre beklendikten sonra belli olacaktır.

Büyü bozma dualarının yanında büyüleri bozma muskaları da bulunur ve oldukça tesirlidir. Birçok farklı şekli olan bu durumların mutlaka kullanılması ve büyüye karşı etki oluşturması sağlanmalıdır. Büyünün bozulması için Bakara suresinin dışında farklı büyü çeşitlerine özel Tarık suresi, Rad suresi, Rahman suresi, Felak ve Nas sureleri de okunmaktadır.

Rad suresi 3 defa okunduğunda kişiye bulaşan belalar def edilmektedir. Tarık suresi ise daha çok genç kızların ruhsal bunalımlarından kurtulması için okunmaktadır. Rad suresi 3 defa, Tarık suresi de kendi başına 7 defa okunmalıdır. Bu dualar ayrıca kişiler üzerinde koruyucu bir kalkandır.

Rahman suresi de çok tesirlidir. Kaşık ve nohut büyülerine karşı kullanılır. Ayırma büyülerine karşı oldukça tesirli olduğu belirtilmektedir. 7 defa okunması durumunda eşler arasında çok güzel bir muhabbet ortamı oluşabilmektedir. En tesirli dualar arasında Felak suresi de yer alır. İslam tarihi boyunca en çok okunan büyü bozma duası olduğu söylenebilir. Nas suresi de 12 kez okunduğunda insan ruhunda etkili olan büyüler ortadan kalkabilir.

Bu yazımızda Bakara suresinin büyü bozma üzerindeki etkisinden bahsettik. Sizler de eğer kötü bir büyüye maruz kaldıysanız mutlaka Bakara suresini ve büyünün çeşidine göre diğer sureleri belirtilen adette okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

 1. 5 sene önce

  Yildiznamesininüzerinekompilebakaratsüresiylekompilebüyüçözmekardeşiminkompileaylesininüzerlerinikompilekurtarmakseninelindekardeşiminkompileaylesinimüzerlerinekompileneyaptirildiysakompilenebağlattirdiysa

 2. 5 sene önce

  Kuranlabüyübozmabakaratsüresiylebüyübozma

 3. Bakara suresi ile büyü bozmak çok tesirlidir. Bu sureyi 3 defa okunduğunda

  BU DUA HANGİ DUA

 4. Peki siz büyü yapıyormusunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir