Aşk Büyüleri

Bakla Büyüsü

Bakla Büyüsü nedir ve nasıl yapılır

Bakla Büyüsü Nedir?

En çok uygulanan büyüler arasında olan bakla büyüsündeki amaç, sevilen bir kişiyi kendi aşkı ile yanıp tutuşturmaktır ve çoğu zaman da büyü tutmaktadır.

Bakla Büyüsü 300x300 - Bakla Büyüsü
Bakla Büyüsü

Çoğu zaman etkili olan bu büyünün nasıl yapıldığını da sizlerle paylaşıyor olacağız.Bir çeşit aşk büyüsü olduğu için yapılması kadar bozulması da zor bir büyü çeşididir.

Nasıl Yapılır?

Muhabbet sahibi olmak isteyenler için etkili bir büyü olduğu söylenir ve bakla sayesinde gerçek bir aşk yaratılabilmektedir. 40 adet baklayı alarak;

  • 10 baklaya ‘Ya Hannan’
  • 10 baklaya ‘Ya Mennan’
  • 10 baklaya ‘Ya Gufran’
  • 10 baklaya ‘Ya sultan’ okunur. Her bir baklanın arkasına da kendinize âşık edeceğiniz kişinin adı yazılır. Daha sonra her bir bakla üzerine 3 adet ihlas, 3 ayetel kürsi ve 3 salavat-ı şerif ve bir defa olmak üzere ‘Amenerresulu’ okunmalıdır.

Bu uygulamalar tamamlandıktan sonra teker teker baklalar ateşe atılır ve bu işlem gece yarısından sonra yapılır. Kısa süre sonra bakla büyüsü etkisini gösterecek ve sevdiğiniz kişi sizinle ilgili duygusal bir bağ oluşturmaya başlayacaktır.

Bakla büyüsü yapılırken ateşe atılan baklaların atılma sırasında ‘ ….. benim aşkımdan yanıp tutuşsun ve hemen gelsin’ şeklinde niyet edilir. 41 gece içerisinde bu kişinin geldiği söylenmektedir. Bazen de sadece tek bir bakla yakıldığı zaman gelebilir. Bu durumda diğer baklaları yakmaya devam edebilirsiniz. Büyünün yarım kalmaması için bu durum önemlidir. Aksi takdirde büyü yapacağınız kişi sizden soğuyarak geri dönebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyüyü niyetine ve yapılışına uygun bir şekilde sürdürmek zorunludur.

Nasıl Bozulur?

resim 20160802165223 350x224 - Bakla Büyüsü
Bakla Büyüsü yapılışı

Bakla büyüsü tesirli bir aşk büyüsüdür ve uzman medyumlar tarafından bozulabilir. Bu yüzden aşk büyüsü yaptırmadan önce yaşanacak durumlar için pişman olmamanız gerekir. Aşk büyülerindeki temel amaç kişiyi kendine âşık etmektir ve büyü tuttuğu andan itibaren bozulmadığı sürece ömür boyu etkisini göstermeye devam edecektir.

Okumalısın  Bağırsak Büyüsü
Etiketler

[quform id="1" name="Beni Arayın"]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı