web analytics
BüyülerMumla Yapılan Büyüler

Balmumu Büyüsü

Balmumu Büyüsü nasıl yapılır

Balmumu Buyusu 300x300 - Balmumu Büyüsü
Balmumu Büyüsü

Büyüler, etkili bir şekilde hayatımızda yer almaya devam edebilir. Bu anlamda sizlere balmumu büyüsünden bahsediyor olacağız.

Balmumu Büyüsü Nedir?

İyi ya da kötü amaçla yapılabilen bir büyü olduğu için hata yapmaya oldukça elverişlidir. Bu büyü yanlış yapıldığında ters etki gösterebilmektedir.

Balmumundan yapılan insan şekilleri kullanılarak ve iğne ya da iğnesiz uygulamalar ile birlikte işlem yapılır. İyi niyet üzerine yapıldığında kaynaşma ve muhabbet artar. Kötü niyetle yapıldığında ise kişinin ailesi dağılabilir ve ticari hayatı da olumsuz etkilenebilir.

Balmumu büyüsü pratik bir büyü olduğu için günümüzde oldukça tercih edilmektedir. İyi ve kötü amaçlara yönelik kolaylıkla yapılabilir. Her büyüde olduğu gibi balmumu büyüsünde de önemli olan yapılış sıralamasına dikkat etmektir.

Balmumu Büyüsü Nasıl Yapılır Ve Bozulur?

Balmumu ile yapılabilecek bağlama büyülerinde aşk ve sevgi vurgusu yapılmaktadır. Bir mum üzerine sevdiğiniz kişinin ismini ve anne adını yazabilirsiniz.

Daha sonra mum üzerine 1000 esma okunur. Gece yarısından sonra bu büyüyü yapan kişi

‘bu mum nasıl yanıyorsa, sende benim için öyle yan’ der ve mumu yakar.

Mumun 7’de 1’i yanınca söndürülür.21 1 200x200 - Balmumu Büyüsü

Bir sonraki gün yine aynı şekilde tekrarlanır. Bu mumu 7 gecede aynı şekilde yakan kişi aynı sözleri tekrarlamaya devam eder. 7 gün sonunda erimiş olan mum ateşe atılır ve son olarak yine aynı sözler tekrarlanır.

Bu büyünün bozulması için çok kuvvetli medyum ya da hocalardan destek alınması gerekiyor. Etkili bir büyü olduğundan dolayı bazı durumlarda bozulması da uzun zamanınızı alabilmektedir.

votes
Article Rating
Okumalısın
Para Büyüsü
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Eda
Eda

Merhaba bin esma derken bin esma da hangi kelimeyi kullanacagiz orada yazmamissiniz da bilgi verirseniz sevinirim

Başa dön tuşu
Kapalı