1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Barışma Büyüsü ve Duası


1

Barışma Büyüsü ve Barışma Duaları

Barışma Büyüsü ve Duası farklı anlamlar içerseler bile aslında aynı amaçları vardır. İstenilen ama olmayan şeyleri almaktır amaç.

Barışma Büyüsü ve Barışma Duaları
Barışma Büyüsü ve Barışma Duaları

Dua en zor durumlarda sığınılan ilk limandır. Hemen hemen herkes farkında olmadan bile dua eder, dualara sığınır.

Dinin ne olduğu önemli değildir her dinde dua edilir. Sadece her dinin dua etme şekli farklıdır. Bizde dinimizin bize gerektirdiği gibi dua ederiz.

Yüce Allah bize her zor durum için bir ayet göndermiştir. Her zorluğu dini inançlarımız sayesinde atlatabiliriz.

Aile içi olayları düzeltmek amacı ile yapılan birçok dua uygulaması vardır. Bunların başında barışma duaları gelir.

Havas ilmi dualar ile dilekleri gerçekleştirme gayesindedir. Bu ilim sayesinde duaların ne zaman okunması gerektiğini, hangi saatlerin ve günlerin uygun olduğunu ve kaç kere okumak gerektiği öğrenilir.

Havas duaları oldukça önemli dualardır, her yerde bulunmaz. Çoğu yerde ise bu uygulamalar yanlış verilir. Ancak dua oldukları için hiç bir şey kaybetmezsiniz, sadece istediğinize daha geç ulaşırsınız.

Dualar size hayırlı olanları sunar, eğer kaderinizde yok ise dualarınız kabul olmayabilir.

Barışma Büyüleri

Orta çağdan beri insanlar en çok büyülere başvurmuşlardır. Bunun sebebi de büyülerin kesin ve net sonuçlar vermesidir.

Büyüler dualar gibi hazırlanır ancak büyüleri yaparken bir nesne kullanılır. Saç, mum, resim ve ya bir eşya büyü yapmak için şarttır. Bu yüzden büyülerin olmaları oldukça hızlıdır. Büyü yapılırken ruhani varlıklardan yardım alınır. Barışmak istediğiniz kişi ile aranıza bir ara bulucu gibi denebilir. Kişinin içi size karşı yavaş yavaş soğur, siniri geçer. Ruhani varlıklar sayesinde kötü değil, daha çok iyi günlerinizi hatırlamaya başlar.

Barışma büyülerini yapmak için tütsü, amber, misk kullanılmaktadır. Bu yöntemle büyülerin tesiri daha çabuk olmaktadır. Büyüler yapıldıktan sonra genellikle 7 gün içinde bir belirti olur. Ancak bazen bir ay gibi uzun da sürmektedir. Bu sizin o kişi olan geçmişinize bağlıdır, büyüler de sizin geçmişiniz araştırılarak yapılmalıdır. Ne tür bir büyü kullanılacağına buna göre karar verilmelidir. Uzman bir kişiden büyü yardımı almayı unutmayınız, bilinçsizce yapılan uygulamalar işleri daha çok zora sokabilir.

medyum yasin 728x90 1

Barışma Büyüsü ve Duası – Hangisi Tercih Edilmeli

 • Öncelikle duaların ve büyülerin arasındaki farkları bilmek gerekir. Daha sonra ise durumun ne derecelerde olduğu tespit edilmelidir.
 • Eğer durum çok mühim değil ise dualara umut bağlanabilir. Kendi kendinize uygulayacağınız havas duaları sayesinde mutluluğu yakalayabilirsiniz.
 • Duaların olma süresi Allah aranızdaki bağ ile alakalıdır. Hayırlısı ise dualar ile istediğiniz olabilir, eğer olmazsa büyü şarttır.
 • Büyüler her yolu denedikten sonra yine de olmayan durumlarda tercih edilmelidir. Zorlukların üstesinden büyüler ile kolayca gelinebilir.
 • Büyüler ile kader de değişmektedir. Kaderinizi etkilemenin tek yolu ise büyülerdir. Büyüler sayesinde olmaz denen şeyler oldurulur.
 • Bazı insanları etkilemek zordur ancak yapılan uygulamalar sayesinde en zor insanlar bile büyü ile yola gelebilmektedir.
 • Duayı istediğiniz herkese okuyabilir ve olmasını dileyebilirsiniz. Ancak büyüyü belli bir kişiye ve o kişinin eşyaları ile bakabilirsiniz.
 • Büyüler hakkında derin bir bilgisi olan birinden yardım almanızda yarar vardır. Çünkü büyüler bilinçsizce yapılır ise ruhani varlıklar sizi rahatsız edebilir.
 • Bu işten anlayan bir kişi ilk olarak o kişide başka bir büyü olup olmadığı ile ilgilenir. Eğer başka bir büyünün etkisi altında ise büyü yapmaktan çekinmelidir. İlk olarak o büyü bozulmalıdır.
 • Büyüyü yapacağınız kişiyi iyi seçmeniz de gerekir, çünkü büyülerin geri dönüşleri oldukça zordur. Büyüleri bozmak, yapmaktan daha çok uğraş gerektirir.

Bu konuya benzer Muhabbet Büyüsü konusuna göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

 1. Yasin hocam cok sagolun okudugunuz dualar sayesinde esimle baristik size duaciyim iyiki sizi tercih etmisim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir