1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Başarı Büyüsü


3

Başarı Büyüsü Nedir?

Kısa sürede başarıya ulaşmak için tercih edilen başarı büyüsünün kısa sürede gerçekleştiği ve günümüzde aktif bir şekilde kullanıldığı bilinmektedir.

Başarı Büyüsü
Başarı Büyüsü

Sevgi büyüsü, aşk büyüsü, başarı büyüsü gibi süreçleri sağlamlaştıran ve hızlandıran pek çok uygulamalar ortaya

çıkarken, güç ve başarı büyüsü de en fazla tercih edilen yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsanların eksik kaldıkları durumlarda kendi kendilerine bu büyü ile takviye yapmak için uğraşmaları son derece önemli iken, bu hususta güç ve başarı büyüsünün aktifliği ve kullanışlılığı da göze çarpmaktadır.

Başarı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyüyü yapmak için Arapçadaki dal harfi sarı ipek bir kumaşın üzerine yazılır. Dal harfi sarı ipek kumaş üzerine yazılmaya başlar iken, Allahü Teala’nın adı sıkça söylenir. Daha sonra ise bu ipekli kumaşın güzel bir koku ile tütsülenip saklanması gerekir. Her kimse bu yazılanları yazıp yanında taşır ise, yüksek makam sahipleri ve idareciler yanında bütün maksat ve istekleri gerçekleşmiş olur.

Sınavlarda başarılı olup en yüksek puanları almak isteyenler dilerse şu duayı da okuyarak amaçlarına

Başarı Büyüsü
Başarı Büyüsü

ulaşabilirler:

Ya eyyühen nasütteku rabbekümüllezı halekaküm min nefsiv vahıdetiv ve haleka minha zevcelna ve besse minhüma ricalen kesırav ve nisaa* vettekullahellezı tesaelune bihı vel erham innellahe kane aleyküm rakıyba.Ve atül yetama emvalehüm ve la tetebeddelül habise bit tayyibi ve la te’külu emvalehüm ila emvaliküm innehu kane huben kebıra.Ve in hıftüm illa tuksitu fil yetama fenkihu ma tabe leküm minen nisai mesna ve sülase ve ruba’ fe in hıftüm ella ta’dilu fe vahıdeten ev ma leleket eymanüküm zalike edna ella teulu.Ve antün nisae sadükatihinne nıhleh fe in tıbne leküm an şey’im minhü nefsen fe küluhü henıem merıa.

Ve la tü’tüs süfehae emvalekümülletı cealellahü leküm kıyamev verzükuhüm fıha veksuhüm ve kulu lehüm kavlem ma’rufa.Vebtelül yetama hatta iza beleğun nikah fe in anestüm minhüm ruşden fedfeu ileyhim emvalehüm ve la te’küluha israfev ve bidaran ey yekberu ve men kane ğaniyyen felyesta’fif ve men kane fekıyran felye’kül bil ma’ruf fe iza defa’tüm ileyhim emvalehüm fe eşhidu aleyhim ve kefa billahi hasıba.Lir ricali nasıybüm mimma terakel validani vel akrabune ve lin nisai nasıybüm mimma terakel validani vel akrabune mimma kalle minhü evkesür nasıybem mefruda.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (3)

  1. 3 sene önce

    Çok başarılı biri çok beğendim herşey dogru cıkıyor geçmiş gelecek şimdiki zaman cok etkilendim emeginşze saglık

  2. 2 sene önce

    Ben bir şey sormak istiyorum. Ben sitenizdeki başarılı olmak için okunabilecek duayı okudum ama duanın işe yarıyıp yaramayacağını nasıl anlayacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir