1. Anasayfa
  2. Muhabbet Büyüleri

Basit Muhabbet Büyüsü


5

Basit Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsünü yapmak isteyen kişiler daha çok Basit Muhabbet Büyüsü aramaktadırlar. Bunun nedeni ise basit olmasından dolayı kendileri de basit bir şekilde yapacağını zannetmeleridir. Öncelikle belirtmek isteriz ki büyü içerisinde hiçbir büyü ismi gibi basit yapılmaz. Büyülerin genel özelliği budur, yapılışı zordur ki bu yüzden herkes kolay bir şekilde büyü yapamaz. Yapsa da tutmaz, bu yüzden bir eğitim veya destek almanız gerekebilir.

Kolay Muhabbet Büyüsü

İnsanlar Kolay Muhabbet Büyüsü adı altında muhabbet büyüsü yapmak isterler çünkü hayatında olan herhangi bir kişi ile arasındaki muhabbeti arttırmak ister. Bu normal bir olaydır fakat muhabbet büyüsü yapılışı o kadar kolay bir olay değildir. Kesinlikle büyü yaparken veya yaptırırken usta ve güvenilir medyumlardan destek almanız gerekmektedir. Bu konularda destek aldığınız taktirde kesinlikle kolay bir şekilde muhabbet büyüsü yaptırabilir veya yapabilirsiniz.

Hızlı Muhabbet Büyüsü

Resimle, saç teliyle, kıl ile, kişinin ismiyle ve bunlara benzer malzeme ile yapılan büyüler Hızlı Muhabbet Büyüsü olarak geçmektedir. Bunun nedeni ise bahsetmiş olduğumuz malzemelerin tek bir ortak yönü var. Bu malzemeler bulunduğu taktirde tek bir kişi ortaya çıkar. Sonrasında ise bu malzemeler ile muhabbet büyüsü yapıldığında büyünün gideceği yer isim bellidir. Bu yüzden çok hızlı tutar.

Basit Muhabbet Büyüsü
Basit Muhabbet Büyüsü

Yani buna ufak bir örnek verelim. Size dedik ki ileride 100 kişi var ve birini bana bul. Bulursunuz ama bu zor olur. Fakat dedik ki bak ismi şudur, boyu budur, resmi budur, saçı şu şekildedir ayrıntılarını verdiğimiz taktirde tek seferde ve hızlı bir şekilde bulacaksınızdır. İşte bu örnekte olmuş olan gibi hızlı muhabbet büyüsünde ise kullanılan malzemeler sayesinde büyünün hızlı tutması olasıdır.

Kolay Muhabbet Büyüleri

Muhabbet büyüleri altında birçok Kolay Muhabbet Büyüleri çeşitleri vardır. Bu çeşitlerden size uygun olanını medyumlar bulup yapmakta veya siz yapmak istiyorsanız yaptırmaktadır. Burada önemli olan medyumların dediklerine tamamen sadık kalmanız ve hiçbir şekilde dediklerine kendi yorumunuzu katmadan yapmaktır. Aynı zamanda büyü yapılırken tamamen inançlı olmanız gerekmektedir. Büyünün tutmayacağına dair içinizde en ufak bir kırıntı bile kalmaması gerekir.

Basit Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır

Günümüzde insanların birçoğu Basit Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapılır çok merak etmektedirler. Sizlere bu konu hakkında önemli noktalardan bahsedeceğiz. Öncelikle bu merakınızı internet üzerinden gidermeye çalışmayın çünkü internet üzerinde olan bilgilerin çoğu eksik bilgi ve yanlış bilgidir. Bu merakınızı kadim büyü kitaplarında gidermeye ve medyumlar tarafından gidermeye çalışın. Bu daha garanti bir yoldur.

Bu konuda aşık etme büyüsü yazımızı da incelemek isterseniz tıklayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (5)

  1. 3 sene önce

    Selamün aleyküm arkadaşlar, Allah yasin hocamdan razı olsun çalmadığım kapı kalmamıştı. Hepside paramı alıp engelledi kimisi işlem yollamadı bazısı bakım yapıyorum deyip kandırdı beni. En dürüst görüştüğüm hocalar arasında yasin hoca çıktı. O kadar çaresizdim ki yasin hocam adeta bana çıkış kapısı tutunacak dal oldu. Nişanlım geri döndü yabancı uyruklu bir bayandan vazgeçip beni istedi tercih etti. Duaları sayesinde iyiyim. Allahın çok şükür vesile oldu hocam.

  2. Merhabalar ben başınızı çok ağrıtmadan direkt mevzuyu anlatacağım. Karımla aramda sorun vardır anlamsız. Bir türlü çözümlenemeyen. Bir çok hocaya başvurdum ama yasin hoca gibi kimse ilgilenmedi. Çok yardım sever ir insan olduğunu tanıyarak anladım. Hatta öyleki bu yapılan çalışmalar dualar ile çok şükür gözüm açıldı kendim evimizde yatak odamda yapılmış muskaları buldum hocam iptallerini gerçekleştirdi. Henüz yapılan çalışmanın etki bitmedi bekliyorum inşallah sonuç lcağız çünkü eşim engelimi kaldırdı paylaşımlarımı hikayelerime bakmaya başladı. 6 gün henüz eminim daha iyi olcaz rabbiminde musadesiylee

  3. 3 sene önce

    Müzik grubumuz var ve solistimiz ile kısa flörtler sonucunda bir yere varamadık ve ben ona aşık olduğum için hiç yerinde duramıyordum. Gittiğimiz her yerde her şarkısını üstüme alınıp sevgili olmamız gerektiğini düşnüyordum. Bir gece internetten araştırma yaparken yasin bey hoca ile karşılaştım ve aşk vefki sayesinde şuan o kişiyle çok harika bi düzeydeyiz Allah razı olun hocamdan

  4. güzel bir makale olmuş. anlatımlarınız çok güzel. başka içeriklerinizi de bekliyorum

  5. bir çok dua mevcut eşler arası muhabbet icin ve insanlarin saygi ve sevgisini kazanmak icin. lakin dualarin da bir usulü var. bu konularda işin ehli olanlardan yardım almak da fayda vardir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir