4

Başkasına Yapılmış Büyüyü Bozma

Büyü yapılan kişide ruhsal açıdan ve manevi açıdan zararlar verme özelliği bulunduğu için kısa sürede kişide farklılaşmalara sebep oluşmaktadır.

Başkasına Yapılmış Büyüyü Bozma
Başkasına Yapılmış Büyüyü Bozma

Büyü insanların yaşamlarını zindan bir hale çeviren, dengelerini tamamen alt üst eden, her türlü şeyini yok edebilen, ruhsal açıdan çöküntüler yaşatan, ciddi düzeylerde manevi sıkıntılar veren bir uygulamadır. Ruhsal açıdan ve manevi açıdan zararlar verme özelliği bulunduğu için kısa sürede kişide farklılaşmalara sebep olur. Büyü bozma işlemlerinin yapılmaması sonucunda telafi olmayacak olan durumlar ile karşı karşıya kalınır.

Başkasına yapılmış büyüyü bozma veya ne büyüsü olursa olsun nasıl bozulacağı ve neler yapılacağı ile alakalı detaylar mevcuttur. Büyünün yapıldığı nasıl anlaşılır ve yapıldığını nasıl anlarız, büyüye maruz kalan insanlarda 360derece farklılıklar meydana gelir. Dışarıdan bakıldığında bu kolay ve net şekilde kendini belli eder. Nasıl davranması gerektiğini ve karar verme konusunda zorluklar çeker. Özellikle aşk büyüsü yapılan kişilerde yüksek oranda zarar meydana gelir.

Aşk büyüsü ya da farklı büyüye maruz kalan kişinin zarar ve ziyandan uzak kalması ve bozumu işlemlerini yapmak için nasıl bir büyü yapıldığı bilinmelidir. Nasıl bir büyü yapıldığı bilinmeden uygulamasan kurtulmak kesinlikle mümkün değildir. Uygulamanın tespit edilmesi için uygun olan bakım yapılması gerekir. Bakımın yapılması ciddi ve önemli bir iştir. Hakkıyla ve doğru şekilde yapılması gereklidir. Tespitinin yapılması açısından detay gerektirir. Başkasına yapılmış büyüyü bozma tespiti önemlidir.

Başkasına Yapılmış Büyüyü Bozma Yöntemleri ve Aşamaları

Büyüler 4 farklı yöntem ile kolay şekilde bozulabilir. Bu yöntemler;

Arkaik Yöntemi

Arkaik yöntemi eski dönemler sık şekilde kullanılmıştır. Törensel uygulamalar yapmak, tütsüler yapmak ve belli başlı içecekler içirerek büyülerin uygulamasının bozulması yapılır. Özellikle kuran kanı ile sık şekilde bozma uygulaması yapılmaktadır. Yeni dönemde bu uygulama fazla tercih edilmemektedir.

Ters Zincir Yöntemi

Büyülerin işlemleri tersinden yapılarak bozulmaya çalışır. Oldukça büyük düzeyde bir çaba gerektirir. Bu uygulama basit gibi görünse de yapılan işlemlere göre yapılması oldukça zor olan yanları mevcuttur. Genelde bu yönteme az düzeyde başvurulur ve yapacak bir şey kalmadığında tercih edilir. Ayrıca bu işlemin oldukça tecrübeli kişiler tarafından yapılması gerekir.

Yön Değiştirme Yöntemi

Bu uygulamasa büyülerin etkileri maruz kalan kişinin üstünden kaldırılır ve başka bir kişiye yönlendirilir. İşlemler büyünün bozulması sağlamaz. Sadece hedefi değiştirir.

Kuran Surelerin Okunması Yöntemi

Bu yöntem en güvenilir, en etkili ve en doğru yöntemdir. Eski dönemler bu yana kadar kullanılmıştır. Günümüzde de sık şekilde kullanılır. Dualar büyüye maruz kalmış kişi tarafından ya da başkası tarafından okunabilir. İnsanların yakınları da bozma niyeti ile okuyabilir. Özellikle maruz kalmış olan kişilerin bunu kabul edip bozum konusuna inanması gerekir. Kuran içinde bulunan surelerin bazılar sık şekilde ve aşağıda bulunan amaçlar için kullanılır.

medyum yasin 728x90 1

 • Nas suresi, farz namazlarından sonra okunduğunda büyü işlemleri ile alakalı olarak kişilere zarar gelmeyecektir.
 • Cin suresi, 7 kez okunduğunda var olan cinlerden korur.
 • Rahman suresi, ailevi büyülerin önüne geçer.
 • Fatır, cinlerden korur.
 • Rad, hüddamlardan korur.
 • Bakara, sihirleri defeder.
 • Felak, sık şekilde büyünün bozulması amacı ile kullanılır. Büyücülerden Allah’a sığınmayı anlatır. Güçlü ve kolay çözüm sunar.
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (4)

 1. kardesime büyü yapılmış nasıl bozulur

 2. 5 sene önce

  Kızım kayınvalidesi tarafından yapılan büyü sayesinde evlenmiş..Düğününden önce tam ensesinden bir tutam saç kesilmiş,bana göstrediğinde böyle işlerle hiç ilgim olmadığından kuaför yanlış kesmiştir gibi konuşmuştum. Sonrasında ise damadımızın yalanları ortaya çıkmaya başladı ama kızım hamileydi.Yine de elimden gelen maddi manevi desteği sağlamam rağmen kızım aniden kayınvalidesinin yanına taşındı ve benimle bağını tamamen kesi..İşte bunları yaşadığım sırada kayınvalidesinin bir arkadaşı bana onun büyü gibi işlerle uğraştığını bir hocaya danışmamı söyledi.daha sonra kızım bir buçuk ay gibi sonra çocuğunu alarak yanıma geldi.çok bitik haldeydi.çok ağladı tekrar evini taşıdım düzenini sağladım ..ama asla görüşmem dediği kayınvalidesi ile yine görüşmeye ve yine benden uzaklaşmaya başladı ..hatta torunumu bile zor görür hale geldim..Yine büyü yapıldığını düşünüyorum.Bu konuda yardımcı olur musunuz?Allah rızası için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir