1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Bebek Sahibi Olma Büyüsü


3

Bebek Sahibi Olma Büyüsü

Bebek sahibi olma Büyüsü; bebek  isteyen kişiler  iyi niyetli ve Salih şekilde dua etmelidir. Bu uygulamalar esnasında uygulanan kuraldır.

Çocuk sahibi olmak insanların yaşamları boyunca istedikleri

Bebek Sahibi Olma Büyüsü
Bebek Sahibi Olma Büyüsü

ve arzuladıkları bir durumdur. Bazı kişilerin olmazken bazı kişilere de çocuğu olmasın diye yapılan büyüler tesir etmektedir.

Çocuğu olmasın diye yapılan büyülerin etkisindeki kişiler büyük sorunlar ve sıkıntılar yaşar. Bunun uzman bir kişi tarafından bozulması ve gerekli durumların yerine getirilmesi gerekmektedir. Hatta birçok kişi yapılan işlemlerin farkına bile uzun zaman sonrasında varır.

Bebek Sahibi Olma Büyüsü Yapılışı

Bundan dolayı da uzun yıllar boyunca çocuk ile alakalı birçok uğraşın içine girer. Bu sorunları yaşamamak adına dikkatli olmak gerekmektedir.  çocuğu olmayan kadınlar çocukları olsun diye büyülere başvurabilir. Bu anlamda yapılacak olan büyüler içinde;

 • Kadının kocasının tırnaklarını kestiği anda ona fark ettirmeden iki başparmak tırnağını alması gerekir. Bu tırnaklar Cuma gecesi ayna üstüne konulmalıdır. Bundan sonra üç kez sağ tarafa dönüp inna ateyna kelkevser okunur ve göbeğe doğru üflenir. Burada önemli olan eşin bu durumu bilmemesi ve kesinlikle sezmemesidir. Eşi yattıktan sonra 3 gün boyunca yapılmalıdır. Üç gün sonunda tırnaklar cevizin iç kısmına koyulur, üstüne biraz zeytinyağı dökülür ve ocağa sürülür. Tırnakların sıcak ile beraber erimesi ve yağın içine karışması gerekir. Sonra 28 kez Ya Rabbena okunur ve ocağa dökülür. Tırnakların yanma esnasında ve neslihi ya Hu denir ve ocağa üflenmelidir. Sonra 7 gün boyunca bu karışım bir kaşık bal ile beraber eşe yedirilmelidir. Önemli olan eşin durumu fark etmeden yemesidir. Uygulama bu şekilde tutacaktır
 • Erkek çocuğu olmasını ya da kız çocuğu olmasını isteyen herkes çiftin gönlünü temiz tutması ve ferah tutması önemlidir. Yapılacak olan büyüde dualar düzgün okunmalı, şartlar uygun olması ve Salih bir niyet edinilmelidir. Edilen temiz niyetler sonrasında yatağa girilir ve İhlas okunur. Sonra
  Bebek Sahibi Olma Büyüsü
  Bebek Sahibi Olma Büyüsü

  Allaha dua edilir. Y a Rabbi bana sağlıklı sıhhatli ve temiz kalpli bir oğul nasip eyle. Adını Muhammed koyacağım denmelidir. Burada önemli olan niyetin ve duanın en içten yapılmasıdır. Kitaplarda bulunan hadisi şeriflerde şu şekilde buyurmuştur. “Bismillahi ahadis samed ellezi lem yelid ve lem yuled. Ya Rabbi, bu çocuğun ismini Muhammed aleyhisselamın hürmetine, Muhammed koydum” denirse, doğacak çocuk erkek olur.

Bebek Sahibi Olmak İçin Dualar

 • “İnne rabbeke hüve’I-hallâku’l-alîm.” “Muhak­kak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir.” 1267 defa tekrar edilerek okunmalıdır ve nu 3 ay sürekli olarak sürdürülür.
 • “HüvaIIahü’l-hâliku’l-bâriü” “O yaratandır ve yok­tan var edendir.” 1054 defa tekrar edilerek okunmalıdır ve nu 3 ay sürekli olarak sürdürülür.
 • “Fallâhu hüve’l-veliyyü ve hüve yuhyî” “Muhak­kak ki Allah dosttur ve yaratandır.” 289 defa tekrar edilerek okunmalıdır ve nu 3 ay sürekli olarak sürdürülür.
 • Çocuğu olmayan kadınlar adet dönemi halinin geçmesinden 3 gün sonra öğle vakitlerine yakın bir dönem için temiz beyaz bir kâğıdın üstüne 100 sefer “Bismillâhirrahmânirrahîm” yazmalıdır. Bu kâğıt üstünde iken kocası ile birlikte olursa, kısa zaman içinde hamile kalır. Hamile oluncaya kadar kâğıdın üstte taşınması gerekir.

Benzer konu olarak Gebe Kalma Kehaneti konusuna göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (3)

 1. Merhaba bana büyü yapıldığı söyleniyor ve çocuğum olmuyor doktora gittim testlerim çok güzel diyor ama canlı sperm bulunamıyor böyle bir şey olabilirmi

  • Merhaba üzerinizde büyü olduğu şüpheniz var ise kendinize bir bakım yaptırmanızı öneririm. Bulunduğunuz yerde yakınınızda ya da yüz yüze gidip baktıracağınız bir medyum hoca olursa daha uygun olacaktır.

 2. 3 sene önce

  Merhaba hocam benim çocuğum olmuyor herşeyi denedim tek çare siz kaldınız lütfen yardım edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir