1. Anasayfa
 2. Büyüler

Bende Büyü Var mı Testi 2022


0

Bende büyü var mı testi konusunu açıklamadan önce büyü nedir, ve büyü türleri nedir konusunu çok ayrıntıya girmeden açıklamak gerekir. Büyü; belli seremoni ve belli sistemleri belirli bileşenleri kullanmak suretiyle bilinçli enerji varlıkları (cin, peri, iblis, ifrit…) herhangi bir amacı gerçekleştirmek için yönlendirme işlemidir. Büyü türleri için ak büyü ve kara büyü türlerini söyleyebiliriz. Ak büyü; irade ve bilinci bozmadan, insana istemediği bir davranış ya da alışkanlığı kazandırmadan şifa verme işlemidir. Ak büyünün kullanım alanı tektir ve kara büyüden korumak ya da kurtarmak için kullanılır.

İyileştirmek dışında başka bir etkisi olmadığından ak büyü için herhangi bir test gerekmez. Kara büyü; maruz kalacak insanın fizyolojik ve ruhsal dengesini bozan, bireyin normları dışında davranışlarda bulunmasına neden olan tamamıyla irade ve bilinci etkileyen enerji sistemlerine kara büyü denir. Kısmet bağlama, muhabbet büyüleri, celb-i akıl büyüleri, ölüm, papaz ve woodoo büyüleri başlıca örneklerdir.

 

Bende Büyü Var mı Testi ile Kara Büyü Bulma

Kara büyü, özünde insan iradesini devre dışı bırakan sistemlerin tümüdür. Bu nedenle eğer hala sağ duyunuz varsa yani çok güçlü büyülerin tesirinde değilseniz, sizde kara büyünün olup olmadığını şimdiki zamanınız ve geçmişinizi karşılaştırıp aşağıdaki ölçütlerle kendinizi değerlendirdiğinizde bir kara büyü tesirinde olup olmadığınızı aşağı yukarı tespit edip güvenilir kara büyü testi konusunda uzman bir medyum ile iletişim kurmak isteyebilirsiniz. Belli başlı kara büyü türleri ile ilgili sorgulamalara geçmeden, genel geçer kara büyü sorgulaması için aşağıdaki ölçütleri kullanabilirsiniz.

 • Geçmişteki düşünce kalıplarınızın nedensiz değiştiğini fark ettiyseniz,
 • Sık sık size anlamsız gelen düşünce tekrarları ile karşı karşıyaysanız,
 • Durmadan üst üste terslikler yaşıyorsanız,
 • Bir insan, bir nesne ya da bir mekana karşı fetişist biçimde anlamsız bir bağ kurduğunuzu düşünüyorsanız,
 • Fizyolojinizde terslikler varsa ancak modern tıp konu ile ilgili yapılan tetkiklerde herhangi bir teşhis koyamıyorsa,
 • Geçmişte ve şimdiki zamanda tutumluysanız, ancak anlamsız ve apansız bir şekilde karşınıza çıkan masraflar nedeniyle bireysel ekonominiz bozuluyorsa,

Büyük olasılıkla bir kara büyü türünün etkisi altındasınızdır. Ve mutlaka güvenilir kara büyü testi yapan bir medyum hoca ile iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bende Büyü Var mı Testi
Bende Büyü Var mı Testi

Kısmet Bağlama Büyüsü Testi

Kısmet bağlama büyüsü testi için aşağıdaki ölçütlerle durumunuzu sorgulayabilirsiniz:

 • Ekonomik ve/veya romantik hayatınızda tüm çabanıza rağmen başarılı olamıyorsanız.
 • Planlarınız son ana kadar yolunda gidiyor, son anda anlamsız bir aksilik yüzünden bozuluyorsa,
 • Sık sık değerli eşyalarınızı kaybediyorsanız,
 • Ekonomik birikimler yapmakta tutumlu olmanıza rağmen sıkıntı yaşıyorsanız,
 • Sürekli hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmediği düşüncesiyle karşı karşıyaysanız,

Büyük olasılıkla bir kısmet bağlama büyüsü etkisi altındasınızdır. Mutlaka bu konuda size güvenilir çözüm suna bilecek ve Güvenilir bir bende büyü var mı testi uzmanı bir medyum hoca ile görüşmeniz gerekebilir.

Sevi Büyüsü Testi

Sevi büyüsü testi konusu ile ilgili değerlendirme ölçütlerine geçmeden birkaç husus ile ilgili açıklama yapmakta fayda vardır. Sevi sözcüğü, aşk sözcüğünün Türkçesidir. Herhangi bir insan ile ilgili yoğun duygusal hisler beslemek için belli gerçek beğenilecek yönlerin olması gerekir. Özetle, nedensiz sevgi diye bir şey ancak romantik romanlara konu olacak bir durumdur. Bu nedenle bende büyü var mı testi, aşağıdaki ölçütleri kullanarak Sevi Büyüsü Testi yapabilirsiniz:

 • Karşınızdaki insan ile ilgili neredeyse hiç ortak noktanız olmadığı halde sırılsıklam aşık olduğunuzu düşünüyorsanız,
 • Bu düşünce tarzı sizi günlük rutinlerinizi yapmaktan bile alıkoyuyorsa,
 • O kişiyle bir arada olduğunuzda hiçbir olumsuz tarafı sizi rahatsız etmiyorsa,
 • O insanın olumsuz yönlerini kendiniz dahil çevrenizdeki herkese karşı şiddetle savunuyorsanız,
 • İçten içe o insanın denginiz olmadığını biliyor, ama bunu düşünmekten bile utanıyorsanız,
 • Size göre aklınızdaki olumlu ve olumsuz yolların tümü ona çıkıyorsa,

Karşınızdaki insanın size sevi büyüsü yaptığı neredeyse kesindir. Bu yüzden gerçekten güvenebileceğiniz ve Sevi Büyüsü Testi yapıp uygun teşhis ve tedaviyi uygulayabilecek iyi bir medyum hoca ile görüşmek yapılacak en doğru şey olacaktır.

Kişisel Büyü Testi Ne Kadar Güvenilir?

Büyü konusu metafizik bir konu olduğu için kişisel testlerin güvenilirliğinden bahsetmek çok doğru olmaz. Yukarıda sıralanan sorgulama ölçütlerinin gerçekten abartılı olması testin güvenilirliği için geçerli ön koşuldur. Her aksiliği metafizik bir mağduriyet olarak görmek de çok sağlıklı bir tutum değildir. Bu konuda şüphe ve paranoya dengesini doğru kurmak gerekmektedir. Güvenilir medyum aracılığı ile akıllardaki soru işareti kaldırılabilir.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir