1. Anasayfa
  2. Dualar

Bereket Duası 2022


0

Bereket duası 2022 Kuran’da yer almayan, bazı ayetlerin birbirleriyle kesiştirilmesi ve zikirler eşliğinde oluşturulan komplike bir duadır. Gücü ve etkisi inanılmaz boyutlarda seyreder. Ancak herhangi erişilebilir bir kitap ya da din öğretisinde kişinin karşısına çat diye çıkamayacağından, ilim seviyesi olan bir hoca desteğiyle yazılır. Bereket duası Arapça yazılır ve okunur, harf veya telaffuz hataları duanın anlamını değiştireceğinden, dikkatle kaleme alınıp uygulanması gerekir. Kuran ayetlerinden pek çoğunu içinde barındırır, hazırlanışında farklı sayı örüntülerinin enerjisel karşılıklarının ustaca harmanlandığı görülür.

Kişiye, girişilen herhangi bir işe ya da haneye okunabilir. Ancak amacına uygun zikir ve ayet seçimleriyle hazırlanmış olması gerekir. Aynı zamanda okuma zamanları konusunda da okuyan kişinin ebcet hesabından yola çıkarak bireysel bir saat aralığı verilir. Bereket duası okuma işlemi sırasında abdestli olmak ve bir de nafile namazı kılmış olmak önemlidir. Diğer bilinmeyen detaylarla ilgili, çalıştığınız medyum hocanın fikirlerinden yola çıkarak kendinize yön verebilirsiniz. Dua çalışmaları hakkında daha geniş bilgiler, onların ilim öğretilerinde mevcuttur.

Bereket Duası Okunuşu

Bereket duası okunuşu Arapça dil kuralları ve telaffuz şekillerine aykırı olmamalıdır. Dua içeriğinde sayısıyla beraber size verilen zikir asla ihmal edilmemeli, okuma zamanınızda uygulamanızı yapmalısınız. Bazı durumlarda hoca ek ritüeller de talep edebilir. Bolluk bereket tütsüleri yakmak, negatif enerjiden arınmak benzerindeki bu şeyleri de okuma esnasında hocanızın önerip yönlendirdiği şekilde yapınız.

Bereket duası okuma hiçbir şekilde kişiyi iç sıkıntılara sevk etmez. Ancak olası bir vesvese ve huzursuzluk durumu görülüyorsa, mutlaka hocanızla bunu paylaşmalısınız. Ayrıca okumada hata yapıp yapmadığınızı ve abdestli olduğunuzu da hocanızla konuşmadan doğrulamalısınız. Dua, okuma zamanlaması halâ devam ederken kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Gözlemleriniz doğrultusunda etki görme durumunda dua okumasını kesmemeli, iradî gücünüzü hocanın belirttiği güne kadar sürdürmelisiniz. Bazı kişiler için bereket duası tutma süresi 21 gün iken, bazıları konusunda bu süre 77 gün bandına kadar artabilir. Ebcet hesabıyla gün oranında netlik kazanılacaktır.

 

bereket duası
bereket duası

Başkası İçin Bu Duayı Okumak

Eş, arkadaş, aile bireyi, komşu ya da hiç tanınmamış biri olması fark etmeden başkası için bereket duası okumak mümkündür. Dua, tamamen adına okuma yapılacak olan kişi niyet tutularak ve ona ait bilgiler ışığında yapılmalıdır. O insanın yaşadıklarına özel zikir çalışmaları yapılarak duada güçlendirme yoluna gidilebilir. Başkası adına okunan bereket duası Arapça, normal okunuş kurallarına uyularak ve belirtilen zamanlarda yapılmalıdır ki bu süreçten sonuç alınabilsin.

Gizil ilimler, kişinin kendi için ayrı, başka biri için daha ayrı çalışmalar hazırlanmasını önerirler. Bireye değil de üçüncül kişiye ait yapılacak olan çalışmalarda, size destek olan medyum hocanın üst seviye ilim bilgisine sahip olması gerekir. Araştırmanızı iyi yapmanızı öneririz. Ayrıca adına dua okuduğunuz o kişiye rehavet yaratmamak adına bunu söylememeli, işlerin kendiliğinden rayına girdiğini görmelisiniz. Sabır, irade ve azim konusuna gerçekten ihtiyacınız olduğunu unutmayarak, yüksek bir çaba ile yaptığınız işlemden alınması muhtemel olan o sonucu alacaksınız.

Bereket Duası Faziletleri

Kime yapıldığı fark etmeksizin, iyi bir medyumun elinden çıkan bereket duası faziletleri saymakla bitmez. En önemlilerinden şu şekilde bahsedelim:

  • Duaya konu olan kişinin ruhsal gerilimleri azalır. Allah, kalbine her şeyin normale döneceğine dair ferahlama ve umut verir.
  • Hanesine hiç ummadığı yerlerden ve oldukça kısa zaman aralıklarıyla bolluk yağar.
  • İşleri ve iş içindeki sorunları kendiliğinden düzelir
  • Yolda ya da ummadığı yerlerde büyük ve sahipsiz paralara rastlar. Elinden geleni yapsa da o para onundur artık.
  • Tanımadığı yer ve kişilerden getirisi yüksek ve uzun soluklu iş fikirleri alır.
  • Dinsel değerleri güçlenir, ahiret inancı artar.

Bunlar en sık bilinen bereket duası faziletleri arasında yer alır. Daha fazla, daha karmaşık boyutlarda da bolca etkinin olduğunu bilmeniz gerekir. Daha belirgin olması istenen etki adına ona uygun zikir çalışmalarının yapılması da yerinde bir tercih olmalıdır. Dua okumalarına başlamadan önce bereket duası konusunda görmek istediğiniz etkiyi hocanızla önceden paylaşınız. Bu beklentiye vesile olabilecek ayetleri ve Esma’ları seçerek uygulamanızı kolaylaştırabilir.

Bu Duayı  Yazan Hoca

Medyum Yasin hoca, kişiye özel bereket duası niyeti tutar ve duanın özel hazırlanışını sağlar. Yeterli ilim bilgisiyle sonuçlandıramadığı hiçbir dua çalışması yoktur. Danışanına yapılacak ve yapılması gerekenleri an be an ifade eder, soru yöneltilmesi durumunda sorulara yanıt verir ve her zaman ulaşılabilir olup, danışanlarının dertlerini dinler.

Bereket duası hazırlanışının tüm ince detaylarına hâkim olan sayılı hocalardan biri olan Yasin hoca, çalışma yürüttüğü kişilere müşteri gözüyle bakan bir medyum değildir. Öncelikle duanın ya da adı her neyse işlemin sonuç alması ve danışanın memnuniyet seviyesi esastır. Okumaların yapılıp yapılmadığını takip eder, danışan süreçte kendini her zorda hissettiğinde hoca kendisiyle birebir ilgilenecektir. Ayrıca duaları muska halinde taşımak adına da çalışmalar yapan hoca, gereken bütün etki arttırım yollarını sizin için açar. Yapacağı her işlemde öncelikle tarafınıza detaylı bir bakım çalışması uygular ki maksimum fayda alınmasının önünde fizik ötesi engellerin olup olmadığını rahatça tespit edebilsin.

 Eğer siz de bereket duası yazdırmak, dua hakkında akla takılan sorularınıza yanıt bulmak ya da başka durumlarda danışmanlık almak isterseniz, güvenilir medyum hoca ile kendisiyle özel iletişim adresleri aracılığıyla direkt iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir