web analytics
MeditasyonMumla Yapılan Büyüler

Beyin Gücü İle Zayıflama

Beyin Gücü İle Zayıflamak mümkün mü?

Beyin Gücü İle Zayıflama

Beyin Gücü İle Zayıflama metodu, son zamanlarda Avrupa’da çokça tercih edilmeye başlanan bir meditasyon çeşididir.

Bey%C4%B1n G%C3%BCc%C3%BC %C4%B1le Zay%C4%B1flamak 300x300 - Beyin Gücü İle Zayıflama
Beyın Gücü ıle Zayıflamak

Avrupa ve Amerika ülkelerinde çokça tercih edilen ve bilinçaltı değişimi ile fazla kilolardan kurtulmaya yönelik işlemlere Beyin Gücü İle Zayıflama adı verilir.

Türkiye’de de denenmeye başlanan bu uygulama obezite ve aşırı kilolu olan kişilerin sağlığına kavuşması için tercih ediliyor. Uzmanlar da zihinsel antrenmanlar ile birlikte zayıflanabileceğini savunmaktadır.

Bilinçteki bilgilerin ve inançların duyguya dönüştüğü gerçeği kabul edilir. Bu yüzden hormon salgılarıyla ilgili beyin gücünü kullanarak zayıflayabilirsiniz.

Duyguların ürettiği hormonlar beyindeki farklı bölgelere giderek hücre içindeki DNA bilgilerini değiştirmesiyle tüm vücudun etkilendiği görüşü bulunmaktadır.Bu sayede bedensel bir değişim de söz konusu olabilir.

Zayıflama Büyüsü

Zayıflama büyüsü yapmak isteyenlerin beyaz bir kâğıt parçasına vermek istediği kiloyu yakarak ve daha sonra bu kâğıdı yakarak ‘yan, yan, yan, kilolar gitmeli ve kalmamalı!’ sözlerini 7 gece ya da 14 gece tekrarlaması gerekir.

Büyüyü yaparken daha güzel kalmak için kâğıdı yakacağınız mumu pembe olarak da tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu işlemi yaparken karnınızda ufak bir yanma hissetmeye başlamalı ve yağların ısınarak buharlaştığını düşünmeniz önemlidir. Zayıflama büyüsü nasıl yapılır ile ilgili merak edilen soruların yanıtları bu şekildedir.

Zayıflama Meditasyonu

Zayıflama meditasyonu yapmak için;

  • Ellerinizi kulaklarınıza bastırın.
  • Ellerinizde biriken enerji kulaklarınıza aktarılmış olacak.
  • Midenin akupunktur noktaları kulağın içinden geçtiği için bu meditasyon çok önemlidir.
  • Bu uygulamalardan sonra kulağınız ısınmaya başlayacak ve gözlerinizi kapatmış olacaksınız.
  • Bedeninizi karşınıza alarak konuşmaya başlayın.
  • Konuşurken ‘ben artık doydum ve bana yemek yedirmeni istemiyorum. İhtiyacımız olmayan besinleri de olduğu yerden çıkarmanı istiyorum. Bunu sana emrediyorum’ demeniz gerekiyor.
  • Her gün 5 dakikanızı bu işleme ayırarak meditasyon yapmış olacaksınız.

Zayıflamak İçin Zikir

Bey%C4%B1n G%C3%BCc%C3%BC %C4%B1le Zay%C4%B1flamak 1 300x300 - Beyin Gücü İle Zayıflama
Beyın Gücü ıle Zayıflamak

Zayıflamak için zikir konusunda sizlerle bir takım bilgiler paylaşıyor olacağız. Şişmanlık durumundan dolayı rahatsız olan ve zayıflamak isteyen kişilerin bolca Allah Allah demesi makbuldür. Ayrıca La İlahe illallah okurken bitiminde Muhammedur Resullullah demesi gerekiyor.

Okumalısın
Mum Büyüleri

40 gün boyunca tüketilecek 1 lokma ekmeğe ‘El-kabidu’ esması yazılarak tüketilir. Abdestli bir şekilde yazılması uygundur. Günde 520 defa ise Ya Samed esması okunmalıdır. Her şey Allah’tan geldiği için bu zikirlerde de sabırla beklemeli ve şifa istemelisiniz.

Zayıflamak için zikir ederek fazla kilolarınızın yok olması için dualarınıza devam edebilirsiniz. Şişmanlığınız dolayısıyla hastalığınız var ise yine şifa için dua etmeli ve bu esmaları okumalısınız

. Her derde deva olan Allah’ın kullarına yardımcı olacağını bilmeli ve bu süreçte tüketeceğiniz yemeklere dikkat etmelisiniz.

votes
Article Rating
Etiketler

Whatsapp Canlı Destek

Hocamıza 7/24 Whatsapp üzerinden ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Revan
Revan

Beyin gucu ile zayiflama gercek ise yariyo eskiden70 kilodum 2haftaya 68 dusdum basarili

Başa dön tuşu
Kapalı