7

Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Okunacak Dua

Bir Kadını Aşık Etme Büyüsü ve Aşık etme duası uygulama öncesinde iyice öğrenilmiş ve telaffuzuna uygun şekilde hatasız olarak okunması gereken dualardandır. Detayların bilinmesi ile gerekli uygulama yapılacaktır.

Bir Kadını Kendine Aşık etme
Bir Kadını Kendine Aşık etme

Son derece güçlü ve etkili bir dua olan aşık etme duası uygulama öncesinde iyice öğrenilmiş ve telaffuzuna uygun şekilde hatasız olarak okunması gereken dualardandır. Bununla birlikte duayı iyice kavrayabilmek için duaya ait ince ayrıntı ve detayların bir kenara not alınması bu anlamda son derece önem taşımaktadır. Bu nedenle kendine aşık etme duası en ince ayrıntısına kadar düzgün bir şekilde okuması öğrenilmeden uygulamaya başlanılmamalıdır. Aşık etme duası ile canbar aşk adı verilen büyü birbirine son derece benzerlik göstermektedir. Aralarında çok ufak farklar vardır. Bu nedenle aşık etme dualar ile canbar büyüsünü birbirine karıştırmamak gerekmektedir.

Son derece önem taşıyan bu detaydan sonra bir kişiyi kendine aşık etme duası ayrıntılarına geçebiliriz. kadınları kendine çekme duası; namaz, abdest ve duanın Kaidelerinin başında etkiye neden olan her duanın duanın başında olduğu üzere bir kadını kendine çekme yani aşık etme duası tatbik edilmeden önce bedensel ve maddi kirlerden arınmak gerekmektedir.

Bu arınma abdest ve gusül yani boy abdesti ile gerçekleştirilmektedir. Kaidelerine uygun şekilde abdest icra edildikten sonra ise ruhsal ve manevi kirlerden arınmak adına niyet ve şükür namazı icra edilmelidir. Bu namazı iki ya da dört rekat olarak kılmak gerekir. Özellikle Cuma günü sabah namazından sonra bu namazın eda edilmesi niyetinizin kabulünde son derece önem taşımaktadır. Usulüne uygun bir şekilde alınan abdest ve kılınan namazın ardından bir kişiyi kendine aşık etme duası için hazırsınız demektir.

Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duasının Kaideleri

Bir kişiyi kendine aşık etmek istiyorsanız öncelikli olarak kendi fotoğrafınız ve o kişinin fotoğrafını bir araya getirmelisiniz. Eğer size aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafı elinizde yo ise onu temsil eden bir resim veya küçük bir heykelciğini de yapabilirsiniz. Bu anlam da heykelin profesyonel bir heykel olmasına gerek olmadığı gibi temsili bir benzetme olması yeterlidir.

Bu anlamda önemli olan o kişiye karşı olan niyetinizdir. Resim ya da heykeli kendi resminiz ile bir araya getirdikten sonra her iki resmin kalp hizasını daire içine alarak bu dairelere bin (1000) kere ‘’Ya Vedüd’’ adını aralıksız olarak okumak gerekmektedir.

Allah ‘’CC’’ kuran-ı kerimde yer alan 99 adından biri olan Ya Vedüd anlam itibari ile Aşk ,sevgi ve muhabbet anlamı taşımaktadır. Allah ‘’CC’’ bu isim altında dünyamızı ve içinde yaşayan canlıları nasıl bir aşk, sevgi ve muhabbetle yaratarak onları nasıl sarmaladığı ifadelendirilmektedir. Bu sebeple her nevi aşk ve muhabbet için bu ismin inanılarak ve kaidelerine uygun şekilde zikredilmesi son derece önemlidir. Bin okumanın sonunda her iki resme de birer defa daire içine alınan bölümlere sıcak nefes üflenerek duanın resimler ve resimlerdeki kişilerin

Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü
Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü

üzerinde yoğunlaşması sağlanmaktadır.

Bir Kişiyi Kendine Aşık Etme Duasında Okunması Gereken Kelimeler

‘’Ya Vedüd’’ zikri ile üflenen resimler herkesin görebileceği yerler konulmalıdır. Resimlerin kalp hizalarına ise aşağıdaki dua yazılmalıdır.

‘’Ey Rabbimin malukatı, bu iki kişinin birbirlerine aşık oldukları bilinsin ve ona göre hareket edilsin’’

İfade edilen bu dua küçük bir kağıda yazılarak resimlerin üzerine asılarak 7 gün boyunca resimler ile birlikte kalması sağlanmalıdır. Allah ‘’CC’’ rızası ile dua tesirini 7 gün içerisinde gösterecektir. Bu dua edilirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus Cuma günü sabah namazının ardından dua ya başlanmasıdır. Duanın etki gücüne yürekten inanmakta duanın gerçekleşmesinde önemlidir.

Ayrıca dua sonrasında bir Fatiha, üç İhlas suresi, üç Felak suresi ve üç Nas suresi okunması gerekmektedir. Ayrıca evli çiftler de birbirine olan bağlılıklarını ve mutluluklarını taze tutmak için bu duayı zikredebilirler. Evli çiftlerinde aynı hususlara uygun olarak Cuma günü sabah namazından sonra bu duaları zikretmeleri gerekmektedir

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (7)

  1. sevdiyim kişiyi benimle olsun istiyorum

  2. Bir bayani kendime bağlamak

  3. 5 sene önce

    Ben birini seviyorum oda beni sevmesini istiyorum

  4. Birini asık etmek istiyorum kendim nasıl yapabilirim

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir