2

Birinde Büyü Olduğunu Anlamak

Bir kişide ya da bir evde büyü olup olmadığını anlamak adına belli başlı belirtilere dikkat etmek gerekir. Bu belirtiler ışığında nasıl bir yol izleneceği konusunda uzmandan yardım alınmalıdır.

Ruh çalkantısı; kişi ya da eve yapılan büyüler uygulamasının var olup olmadığı ile alakalı olarak öncelikli olarak ruhsal duruma bakılır.Birinde Büyü Olduğunu Anlamak için  psikolojik anlamda sorunlar ve kararsızlıklar başlar. Büyü var mı yok mu kapsamında büyülerin enerjisinin yüksek olduğunu unutmamak gerekir. İnsan yaşamını direkt olarak etkilediği için kişileri ruhsal açıdan fazlasıyla sıkıntıya sokar. İnsanların hem ruhsal hem de bedensel açıdan enerjilerinde değişimler meydana gelir. Ciddi düzeyde ruhsal sorunların varsa ev ve kişi üzerinde büyü olduğu anlaşılır.

Birinde Büyü Olduğunu Anlamak için başka belirtliler;

birinde büyü olduğunu anlamak
birinde büyü olduğunu anlamak

Yorgunluk; ev ya da kişi üzerinde büyü olduğunu anlamak adına enerjisine bakmak gerekir. Çünkü büyüler üst düzeyde enerji emme özelliğine sahiptir. Halsizlik ve garip bir yorgunluk büyülerin en belirgin özelliği içinde yer alır.

Halsizlik, bitkinlik ve yorgunluk bedensel açıdan sağlık problemlerine işaret etse de büyü belirtileri içinde de yer alır. Bunun için öncelikli olarak tıbbi açıdan muayene olmak gerekir. Bir çözüm bulunamazsa dışarıdan gelecek olan baskının kişi üzerindeki etkilerine dikkat edilmelidir.

Uyku sorunu; yukarıda var olan sorunlar kişilerin sadece enerjilerini almaz. Zaman içinde ve özellikle geceleri zor uyumaya da sebep olur. Geceleri devamlı olarak düşünceye neden olur. Bundan kaynaklı olarak insanların çoğunda uykusuzluk sorunu meydana gelir. Bu kapsamda dikkat edilecek olan nokta büyü yapılan kişinin daha önceki uyku düzenin nasıl olduğu ile alakalıdır.

Sık şekilde idrara çıkma; büyü olup olmadığı ile alakalı sorunların yanıtlanmasında dikkat çeken diğer bir nokta da sık idrara çıkmadır. Bu büyüden kaynaklı olan enerjinin aslında dışa vurumu olarak tabir edilebilir. Büyüye maruz kalanların hemen hemen hepsi sık şekilde idrara çıkma sorunu ile karşı karşıya kalır. Bazı kişilerde de vücut yapılarından kaynaklı olarak idrara çıkamama sorunu meydana gelir.

Diğer Belirtiler

Kendini farklı bir dünyada hissetme;  büyülere maruz kalan kişilerde meydana gelen durumlardan bir tanesi de kendisini farklı bir dünyanın içinde hissetmesidir. Kişi bu dünyada bir yabancı olduğunu ve bu dünyaya ait olmadığını düşünmeye başlar.

Bu psikolojik durumdan kaynaklı olarak bazı kişilerde intihar eğilimi bile meydana gelebilir. Şu güne kadar yaşadıklarının yok olduğunu ve bu dünyanın kendisine boş geldiğini düşünmeye başlar.

Asabiyet ve sinirlilik durumu; büyüye maruz kalan kişiler daha önce ılımlı bir tabiata sahipken büyüden sonra daha sinirli ve asabi bir hale gelir. Gerginlik en üst seviyede seyreder. Bu durum vücutta bulunan enerjinin dışa vurumudur. Özellikle âlim ve selim olan kişilerde özellikle daha çok meydana gelmektedir. Yumuşak ve sakin tabiatlı olan kişilerde çılgına dönme durumları meydana gelir. Ayrıca normal halinde asabi olan kişilerde ani şekilde yumuşama meydana gelmeye başlar. Bu durum çevresinde

birinde büyü olduğunu anlamak
birinde büyü olduğunu anlamak

bulunan kişilerde şaşkınlık meydana getirir. Bu durum özellikle büyü olan kişilerde sık şekilde meydana gelmektedir. Büyünün en önemli belirtileri arasında bulunur.

Ev içinde iticilik; büyü nasıl anlaşılır kapsamında en önemli belirtiler arasında eve karşı antipati besleme meydana gelir. Eve karşı antipati besleme büyünün yapılması ile hemen ortaya çıkan bir durumdur. Kişi eve karşı bir iticilik ve soğukluk hissi yaşarsa, bu durum bariz bir şekilde yaşanmaya başlanırsa ve büyünün olduğunu düşünmek mümkün hale gelir. Bu kapsamda doğal ve normal koşullarda meydana gelirse ve nedeninin ne olduğuna bakmak gerekir.

Yapılan büyülerin neden yapıldığı ve kim tarafından yapıldığı konusunda özellikle uzman olan medyumlardan yardım almak gerekir. Uzman olan medyumlar bu konuda tecrübelidir ve yaptıkları tüm işlemlerde en doğru çözümü bulurlar. Konusunda uzman olmayan kişiler büyülerin bozulmasında kesinlikle yardımcı olmayacak ve sizi dolandıracaktır. Bundan kaynaklı olarak en doğru işlemleri yapmak gerekir.

Fiziksel Etkileri

En belirgin fiziksel etkisi sebebi anlaşılamayan yorgunluk hissidir. Bu yorgunluk hissi tıbben açıklanamayan boyutlara varabilir. Genellikle bu yorgunluk belirtileri dışarıdan bir baskı hissediyormuşcasına kendini gösterir. Özellikle gece saatlerinde uyuyamamak da en sık rastlanan belirtileri arasındadır. Ancak kara büyü gibi etkili büyülerin belirtilerinde olmadık zamanlarda uyuklama hali de gözlemlenebilir.

Normalden sık şekilde idrara çıkmak da en sık rastlanan fiziksel belirtilerdendir. Ancak bağlama büyüsü sonucunda idrara çıkamama da görülebilir. Açıklanamayan morluklar en şiddetli özellikle kara büyü sıfatındaki büyülerde görülen belirtilerdendir. Büyüye maruz kalan kimselerin görme yetilerinde azalma gözlemlenir. Bunun en bariz örneği aynada kendi suretlerini buğulu görmeleridir.

Ruhsal Etkileri

En belirgin etkileri ruhsal olarak görülür. Kişi hayatıyla ilgili olmayacak kararlar almaya başlayabilir. Huylarında değişiklik gözlemlenir ve bu değişimler ailede olumsuzluklara yol açar.

Ailede sürekli huzursuzluk çıkaran kimse girdiği her ortamda bu davranışlarını sürdürür. Herkesin kötülüğüne yaklaştığını düşünmeye başlar ve insanlardan gittikçe uzaklaşır. Bunun yanında agresif tavırlarda gözlemlenir

. Aynı zamanda hayvanların insanlardan daha güçlü sezileri olduğu bilinir. Büyüye maruz kalmış kişiye karşı hayvanların hareketleri değişkenlik gösterecektir. Kendini farklı bir dünyaya ait hissetme hissi ve intihar eğilimi görülen sık belirtiler arasındadır. Kara büyü sıfatındaki güçlü büyülerin etkileri arasında kişinin kendini farklı bir bedende hissetme hissi de yer alır. Bu his bedenine dokunduğunda kendini gösterir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. slm hocam eşim 8 aydır bi sıkıntının içinde panik atak olarak düşündük birçok doktora gittik bir sürü hap kullandı ama hiç biri fayda etmedi son zamanlarda da evimizde durmak istemiyor burada mutlu olamıyorum diyor ne yapılması vardır evde büyü olabilirmi

    • Merhabalar öncelikle geçmiş olsun. Konuyla ilgili yüz yüze görüşeceğiniz kişilerden destek almanız uygun olacaktır. Hanenize yapılan bir etki var ise medyum veya hoca gelip evinize bakabilir, hakikatten bir etki ya da tesir var ise evinize koyulan, bırakılan vs bulabilir size mantıklı bir şekilde durumu açıklayabilir ve yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir