1. Anasayfa
  2. Geri Getirme Duaları

Birini Geri Getirmek için Esmaül Hüsna


0

Birini Geri Getirmek için Esmaül Hüsna

Birini Geri Getirmek için Esmaül Hüsna
Birini Geri Getirmek için Esmaül Hüsna

Birini geri getirmek için kullanılan dualar, sevdiği kadından ya da erkekten ayrı düşmüş kişilerin kullandığı çok etkili bir duadır. Kişilerin yeniden mutlu olmalarına vesile olan büyük bir güçtür. Ayrı düştüğünüz birini geri getirmek için Esmaül Hüsna okumak arzuladığınız mutluluğa ulaşmanızda yardımcı olacaktır. Siz de sevdiğiniz kişiyi bir daha kaybetmemek üzere geri getirmek istiyorsanız esmaları kullanabilirsiniz. Bu dualar ve esmalar insanların özel hayatında mutluluğu ve huzuru yakalayabilmesi için kullandıkları çok güçlü anahtarlardır. Zira dualar yüce Allah’ın kullarına bahşettiği en büyük lütuftur.

Bu duaları kullanarak dönmez denilen kişiler sevdiklerine dönmüş ve hayatları boyunca mutlu olmuşlardır. İyi niyet ve temiz bir kalp ile yapacağınız geri getirme duası, Allah tarafından kabul edilecektir.

En Güçlü Geri Getirme Duası

Mucizevi etkiler gösteren geri getirme duası; ayrılan eşler, soğuyan sevgililer ya da küsen arkadaşlar için yapılabilir. Çok kısa sürede etki ettiği bazı kaynaklardan ve tecrübe edenlerin yorumlarından bilinmektedir. Dolayısıyla bu duanın ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha görebiliyoruz.

Bu duayı okuyacak kişilerin dikkat etmeleri gereken hususlar şunlardır:

  • Duayı okuyacak kişinin abdestli olması gerekir.
  • Duanın edileceği bir hafta içinde en az bir kere sadaka verilmiş olması makbuldür.
  • Duayı yapan kişi, duayı yaptığına dair ulu orta konuşmamalı ve bu konuda ketum olmalıdır.

Belirtilen bu üç hususa duayı yapacak kişinin dikkat etmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra, duanın kabul olması için içten ve samimi duygulara sahip olunması gerekir.

Resimle Geri Döndürme Duası

Birini Geri Getirmek için Esmaül Hüsna
Birini Geri Getirmek için Esmaül Hüsna

Resimle geri döndürme duasının nasıl yapıldığını merak eden çok sayıda insan bulunmaktadır. Bu konuda araştırma yapan kişiler, ayrı kaldıkları sevdiklerini geri getirmek için her şeyi denemektedirler. Son çare olarak dualara başvurmaktadırlar. Dualar bu konularda insanlara yardımcı olabilecek güçlü uygulamalardır. Bu dualar, sevdikleri ile kavuşmak isteyen insanlar için kesin çözüm olmaktadır.

Resimle geri döndürme duasının nasıl yapılacağı ile ilgili net bilgiyi, tecrübe sahibi medyum hocalardan almak en doğrusudur. Medyum hocalar, sevdiğiniz kişinin fotoğrafı ile birlikte hangi duayı, kaç kez okumanız gerektiği konusunda size yol gösterecektir. Kulaktan dolma bilgilerle geri döndürme duası yapmak size kesin sonuç sağlamayabilir. Bu yüzden mutlaka işinin ehli birinden destek almak en doğrusu olacaktır.

Ya Vedud ile Sevdiğini Geri Getirme

Eski sevgiliyi geri getirmek için kullanılacak esmalardan biri de Ya Vedud olmaktadır. Temiz bir niyetle okunacak Ya Vedud esması sevdiğinize kavuşup mutluluğu yakalamanızda yardımcı olacaktır. Sevdiği kişiyi geri getirmek için dua ve esma okuyacak kişiler, bunları kaç defa ve nasıl okuyacaklarını merak etmektedir. Bu konuda medyum hocalardan sevdiğiniz kişinin geri gelmesi için okuyacağınız duanın ve esmanın kaç defa okunması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Ya vedud esması ile okunacak dua, kaybettiğiniz sevdiğinizi çok kısa sürede geri dönmesini sağlayacaktır. Bu esma ile dua eden çok sayıda kişinin sevdiklerine kavuştuğu ve hayatlarında huzuru yakaladıkları bilinmektedir. Sevdiğiniz geri dönsün ve daima sizi sevsin istiyorsanız Ya Vedud esmasını kullanabilirsiniz.

Aşk İçin Okunacak Esmalar yazımızı da okuyabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir