1. Anasayfa
 2. Sevgi Duaları

Birinin Seni Sevmesi İçin Zikir 2022


2

Birinin seni sevmesi için zikir dua olarak yapılır ve gelecekteki süreçlerin tamamı için çok hayırlı bir sürece kapı açan, ak bir çalışmadır. İnsanlık tarihinden beri inanışlar ve bu inanış sistemlerinin getirdiği belli enerji aktarım çeşitleri vardır. Dualar, büyüler, celp işlemleri ve zikir çalışmaları enerji aktarım yollarından biridir. Kişinin huzuru, aşkına karşılık bulması adına birinin seni sevmesi için zikir çalışmaları yapılabilir.

Kelimelerin ve harflerin enerjisel gücünden faydalanan hocalar sayesinde, profesyonel bir zikir çalışması hazırlatılabilir. Kendimiz ilim yönünden ehil kişiler kadar kuvvetli olmadığımızdan, bu zikirleri kendi başımıza seçip hazırlamamalıyız. Çünkü birikimimizin ve bilgilerimizin eksiğinden dolayı, yaptıklarımız sığ kalacaktır.

Birinin Seni Sevmesi İçin Zikir Okunuşu

Birinin seni sevmesi için zikir okunuşu, çeşitli nedenlerle değişkenlik gösterir. Bu nedenler ilişki durumu, iletişimdeki kişinin partneri tanıyıp tanımadığı, iletişime geçmek isteyen partnerin inancı ve çabası gibi pek çok şey olabilir. Birinin seni sevmesi için zikir nasıl okunur?

 • İlim sahibi gerçek bir hocadan sevi duası ya da sevi zikri istenir.
 • Zikir, genelde etkili olsun diye dua eşliğinde verilir.
 • Gün içinde medyum hocanın verdiği zaman aralıklarında, yine onun belirttiği sayılar kadar okunur.
 • Günlük vakit namazları ve günlük nafile namazı kılınmalıdır.
 • Zikir ve sevi duası, kul abdestliyken yapılır
 • Söylenen sayıdan az olmamalıdır, fazla zikir çekilebilir.
 • Birinin seni sevmesi için zikir Arapça olmalıdır.
 • Birçok medyumun söylediği içinden zikir çekme tercih edilmemelidir. Kulun işini kolaylaştırmak için olsa da içinden çekilen zikrin bir faydası olmaz, telaffuzunuzu yutmadan, eksiksiz yapmalısınız.
 • birinin seni sevmesi için zikir
  birinin seni sevmesi için zikir

Bu Zikir Günah mı?

Birinin seni sevmesi için zikir büyü yerine geçmediğinden, kayda geçer bir günahı yoktur. Ancak eğer evli ya da ilişkisi olan bir kişi için bu zikir çekiliyorsa, Allah işlemden olumlu sonuç alınmasına engel olabilir. Yapılan çalışmanın tutmama olasılığı vardır, bu olasılığın günah olduğunu söylemek güçtür. Allah’ın sıfatlarını karıştırıp, kötülüğe alet etmiş olmanın belki şu koşullarda bir günahı olabilir:

 • Adına birinin seni sevmesi için zikir hazırlatılan kişinin evli olduğunun bilinmesi
 • Sevi duası ya da zikrinin saf duygular için değil de çıkar adına yapılması
 • İntikam güdüsüyle zikir çalışmasının yapılması
 • Evliliğe gitmek değil de zinanın amaçlanıyor olması.

Anlaşılacağı gibi halis niyetle yapılmayan zikirlerde işlem olumlu sonuç almaz ve bu yapılandan dolayı yüksek bir ihtimalle Allah tarafından kişi cezalandırılabilir.

Birinin Bizi Seni Sevmesi İçin Zikir Kaç Günde Sonuç Verir?

Meditasyon çeşitlerinde ve telepati yöntemlerinde tekrar etmenin gücü büyük önem taşır. Bu güç, dinimizde de zikir olarak karşımıza çıkar. Zikir, kişinin kalbinden geçenleri diliyle söyleyerek kelimelerin enerjisini hedef kanala iletme yoludur. Bu kutsal ve aşılması güç bir enerjidir. Birinin seni sevmesi için zikir tutma süresikonusunda net bir gün belirtmek yanlıştır. Çünkü sevi duası ya da zikirleri, kişinin o şeyi ne kadar istediğine ve kişinin o şeye olan kalbî duygularına bağlıdır. Bazı durumlarda 3 gün içinde sonuç alınabilirken, bazen istisnasız 41 gün birinin seni sevmesi için zikir çalışması yapmak gerekebilir. Bu konuda en güçlü kalıp bilgiyi, beraber çalıştığınız hoca ile edinebilirsiniz.

Birinin Bizi Sevmesi İçin Zikir Yazdırma

Medyumlar, kişinin Allah ile etkin iletişim kurmasına yardım eden ilim sahibi kimselerdir. Büyülerden tutun da zikir yazmaya kadar pek çok konuda yeterlilikleri vardır. Üstelik hazırladıkları işlemler, eğer önlerinde başka bir engel yoksa kesinlikle tutar. Örneğin birinin seni sevmesi için zikir medyum desteği, kişiye şunlar konusunda katkı sağlar:

 • Kelimelerin fizik ötesi gücünün bilinmesi ve doğru kelime seçimleri
 • Zikre başlanmadan önce karşı taraf üzerinde büyüsel etki olup olmadığının anlaşılması
 • Kişiye takıldığı yerlerde manevi destek
 • Gerekli durumlarda zikir ve sevi duasına ek çalışmalar hazırlanması

Hedefe giden yolda, medyum desteği gerçekten büyük bir güçtür. Birinin sevmesi için zikir okuma en masum yalvarış şeklidir ancak bunda bile neyi ne amaçla yaptığımızdan emin olmamız gerekir. Nasıl bir arabaya ehliyet hocası olmadan oturmamamız gerekirse, dua, büyü ya da zikir adı ne olursa olsun ritüel çalışmasına da bir güvenilir medyum yardımı olmadan başlanmamalıdır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

 1. selam,
  hoşlandıgım cocuk için sevgi duası çalışması istedim falcı babadan zikirler verdi çok ilgilendi sagolsun . aynı masada oturdgumuz çocuk ben hiç tanıyordu bu zikirlere başlayınca benimle ilgilenmeye başladı sevindim bende çok mutlu oldum daha tam bitmeden bu etkileri olduysa dedim kendime bitince dha nasıl olacak sormadan edemedim hoca çok iyi daha başında böyleyse sonu düşündükçe kalbim yerinden cıkıyor sizinde böyle bir duruma ihtiyacınz varsa falcı baba harika yardımcı oluyor kızlar ben muradıma erdim ..

 2. Merhaba benim adım sezer sevgilimle yaklaşık 6 Yıldır beraberdik gayet iyi anlaşıyorduk son 2 aydır benden soğuduğunu ve bir daha birliktelik yaşamak istemediğini belirtti onca emeğin sevginin gayretin ardından bu şekilde bitmesini kabullenemedim bi kaç medyumla çalıştım tabi adı medyum sadece hiçbir şey yapmadılar benim için bir arkadaşın tavsiyesi üzerine yasin hocay ile çalışmaya başladık önce detaylı bakım yaptık ne var ne yok bana aktardı bakım fazlasıyla hallediyor bence çünkü söyledilerinin hespsi bire bir aynıydı ortalama bir hafta sürdü işlemler suan sevgilim bana taparcasına ilgili kesinlikle tavsiye ediyorum..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir