Parapsikoloji

Biyoenerji

Biyoenerji öğrenme ve kullanma teknikleri

Biyoenerji Nasıl Yapılır?

Biyoenerji tedavi şekli ile sizlerde var olan hastalıklarınızın önüne geçebilirsiniz. Vücutta bulunan negatif enerjinizi atıp neşeli ve mutlu olabilirsiniz.

Biyoenerji 300x300 - Biyoenerji
Biyoenerji

Biyoenerji işlemi kişinin tüm vücuduna balans ayarının yapılmasından oluşmaktadır. Bu enerji tedavisi işlemleri en az 3 seans yapılması gerekir. Var olan rahatsızlıklara göre ve bu rahatsızlıkların düzeyine göre seansların sayıları artabilir.

Bu tedavinin seans süreleri en fazla 45 dakika sürmektedir. Masaj masasına yatan kişi el değdirilerek seans işlemleri yapılmaktadır. Yapılacak olan tedavinin kesinlikle yan etkisi bulunmaz. Biyoenerjist olan kişi avuç içlerinin yardımı ile kişilerin vücutlarına pozitif enerji gönderir. Gönderilmekte olan enerji kişilerin sıkıntılı olan bölgelerinden içeri girer, dağılmaya başlar ve negatif enerjiyi hastaların bedenlerinden dışarı çıkmaya başlar.

Bu sayede kişilerin vücutları sağlıklı ve devamlı olan sistemini yeniden kurmaya başlar. Yapılacak olan seans esnasında biyonerjist olan kişi vereceği şifanın sürekliliğini sağlamak adına zihinsel bedenin var olan ihtiyaçlarına uygun şekilde düşünce yöntemlerini sunmaktadır. Bu yöntem tamamen olumlu olan bir yöntemdir.

Bu Enerji tedavisini yaşamak gerekir. Çünkü bu tedavi şekli oldukça mucizevî bir tedavi şeklidir. Var olan etkileri oldukça hızlı şekilde kendini gösterir. Kişilerde var olan ağrıların azaldığını, yok olduğunu, farkındalığın oluştuğunu, rahatlığın yaşamda oluşmaya başladığını, kişiyi hem fiziksel hem de ruhsal yönden güçlendirdiğini, kemiklerin kendisini yeniden düzenlediğini, açık yaraların hızlı şekilde kapanmaya çalıştığını ve tıkalı olan damarların açıldığını görebiliriz.

Biyoenerji  Nasıl Öğrenilir?

resim 20160803205105 - Biyoenerji
Biyoenerji

Bu Enerji kişilerde var olan bazı yeteneklerin ve bazı potansiyellerin ortaya çıkması işlemidir. Kişilerde bu tarz yetenekler ve potansiyeller mevcut ise uzaman olan bir kişiden eğitim alması gerekmektedir. Bu yeteneklerini kişiler eğitim alarak ya da kendini geliştirerek arttırabilirler. Biyoenerji eğitimi almış olan kişiler uzun seneler boyunca bu anlamda çalışarak kendilerini ispat etmişlerdir.

Biyoenerji Nasıl Kullanılır?

Biyoenerjiyi kullanmak için kişinin elinin sıcak olması gerekir. Bu sıcaklık enerji geçişini hissetmek adına olması gerekir. Parmakların birbirlerine birleştirilmesi gerekir ve avuca doğru hafif bir şekilde bükülmesi gerekmektedir. Bu esnada parmakların açık olmamasına dikkat etmesi gerekir. Sonrasında ağrıyan bölgelere eller götürülür ve ağrıma olan yer iki avucun ortasında kalır. Bu esnada hasta ile temas olmamasına dikkat edilmelidir.

Okumalısın  Pozitif Düşünce Gücü

3 cm civarında avuçlar ileride tutulmalıdır ve yavaş bir şekilde enerji aktarımına başlanmalıdır. Enerjinin aktarılabilmesi ve ağrının geçmesi adına şu tarz kelimeleri söylemek gerekir. Şu anda Ayşe’nin başının ağrısını çekiyorum ve başında negatif enerjiyi dışarıya atıyorum.

Ellerde elektriklenme mevcut ise yaptığınız işlem doğrudur. Eğer ellerinizde elektriklenme mevcut değilse çaba harcamanız gerekmektedir. Ellerinizde elektriklenmeyi hissettikten sonra ellerinizi sağa sola sallamanız gerekir. Aksi olan durumlarda biyoenerji yapan kişiye de ağrılar gelebilmektedir. Elleri sallayarak negatif enerji dışarı atılmazsa elektronik aletlerde bozulmalar, telefon hafızasında karışma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Biyoenerji; hücrelerde bulunan elektriğin titreşiminin ritmini arttırmak, dengeye sokmak ve bünyeyi buna uygun bir duruma getirmek adına vücut direncinin yükseltilmesi işlemidir.

Bu enerjinin uygulaması ile enerji alanları düzene sokulur. Negatif enerjilerden arınan kişilerin bilinçleri açılır, beyinleri oldukça aktif şekilde çalışmaya başlamaktadır. Beyin dalgalarının düzene girmesi ile kişiler daha neşeli ve daha mutlu şekilde yaşama karşı bakmaktadır. Kâinatta bulunan her şeyin bir enerjisi bulunmaktadır. Kişiler kendi enerjilerini ve potansiyellerini kullanarak hastalıklara karşı olan dirençlerini arttırabilmektedir. Hatta yapılan araştırmalar sonucunda insanlar hastalanmadan tam olarak 6 ay önce hastalığın belirtileri ortaya çıkmaktadır.

Bu konuda biyoenerji kullanarak var olan hastalıklar da ortadan kaldırılabilir.

Etiketler

Sizi Arayalım!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
DMCA.com Protection Status
Kapalı