1. Anasayfa
 2. Meditasyon

Bolluk Getiren Meditasyon


0

Bolluk Getiren Meditasyon

Parayı kendinize çekmek, çeşitli bilinçaltı teknikleri ile mümkün. Meditasyon yaparak kendi iç dünyanızı keşfedebilir ve kendinize bolluk getirebilirsiniz.

Bolluk Getiren Meditasyon
Bolluk Getiren Meditasyon

Meditasyon, insanın kendi iç dünyasına yaptığı bir yolculuktur. Bedeni ve ruhu keşfetmek için muazzam bir yöntem olmakla birlikte, kişinin hayatını değiştirecek güce sahip olmasını da sağlar.Meditasyonun insan psikolojisini radikal bir biçimde değiştirebildiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Uyku düzeni, yeme alışkanlığı, öfke kontrolü gibi birçok durum meditasyon ile değiştirilebilmektedir. Bolluk Getiren Meditasyon türleri de bulunmaktadır.

Meditasyon, bir sihir ya da büyü yöntemi değildir. İnsanın kendi iç dünyasına yönelip kendini psikolojik ve spiritüel olarak teşvik etmesine yarar. Yani bolluk meditasyonu, kişinin büyülü bir biçimde zengin olmasını sağlamaz. Ancak zengin olmasına sebep olacak gücü kendinde bulmasına yardımcı olur. Para meditasyonu yaparak kendinizi fiziksel, psikolojik ve spiritüel olarak hazırlayabilir, zenginliği ve bolluğu kendinize çekebilirsiniz.

Meditasyonun gerçekliğiyle ilgili hiçbir şüphenizin olması gerekmez. Birçok şirket ve finans kuruluşu, çalışanlarına belli günlerde para meditasyonu seansları düzenlemektedir. Dünyaca ünlü finans kuruluşu Goodman Sachs buna örnek gösterilebilir. Para meditasyonu, iş hayatında ciddiye alınan bir uygulamadır.

Bolluk Meditasyonunun Kazandırdıkları

Belirtildiği gibi, hiçbir meditasyon size istediklerinizi birdenbire kazandırmaz. Ancak onları kazanabileceğiniz gücü ve motivasyonu elde etmenize yardımcı olur. Bolluk meditasyonundan sonra hayatınızdaki birçok şeyin değiştiğini ve eskiden zor, imkânsız görünen konuların artık bu şekilde algılanmadığını fark edeceksiniz.

 • İş hayatında başarı elde etmek
 • Para ile ilgili olumsuz, umutsuz düşünceleri yok etmek
 • Risk alma korkusunu bir kenara bırakıp, daha fazla zenginlik ve başarı için mücadele edecek motivasyona sahip olmak
 • Zenginliği imkânsız bir şey olarak değil, çalışarak elde edilebilecek bir olgu olarak görmek
 • İş hayatındaki stresi bir kenara bırakıp daha rahat ve özgüven sahibi olabilmek.
 • Parayı iyi yönlendirmek ve tasarruf sahibi olmak
 • Sahip olunan zenginliğin, paranın değerini bilerek onu arttırmaya çalışmak

Oldukça kolay bir ritüele sahip para çekme meditasyonu ile tüm bunları gerçekleştirebilir ve daha yüksek kazançlar elde etmenize yardımcı olacak bir motivasyona sahip olabilirsiniz.

Para meditasyonunun amacı, para kazanma ile ilgili olumsuz düşünceleri bir kenara bırakarak para konusunda fiziksel, psikolojik ve spiritüel olarak yoğunlaşabilmektir. Ritüeli ve meditasyonun aşamalarını belirleyen temel ilke budur. Para meditasyonunu düzenli bir biçimde yaparak zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Meditasyonu yapmaya başladığınızda bunun iş hayatınıza ve gündelik yaşamınıza tesir ettiğini ve daha çok kazanmak için motive olduğunuzu fark etmeniz zor olmayacaktır.

Bolluk Getiren Meditasyonun Yapılışı

Bolluk Getiren Meditasyon
Bolluk Getiren Meditasyon
 • Meditasyona başlamadan önce rahat bir ortam oluşturduğunuzan emin olmanız gerekir. Cep telefonunuzu, televizyonu ve dikkatinizi dağıtacak bütün cihazları kapatmalı ya da sessize almalısınız. Ayrıca gürültüsüz bir ortam seçtiğinizden emin olmalısınız.
 • Nefes egzersizleri yaparak meditasyona başlayabilirsiniz. Nefeslerinizi alırken, tutarken ve verirken bu işi belli sürelerle yapmalısınız. 4-4-4, 4-8-6 gibi nefes egzersizleri rahatlamanızı ve para kazanmaya odaklanmanızı sağlayabilir.
 • Nefes alıp odaklanırken kendi kendinize “Ben parayı seviyorum” deyin. Bir şeye ulaşabilmeniz için öncelikle onu sevmeniz gerekmektedir. Bu telkinin bir diğer amacı ise, bilinçaltınızdaki olumsuz düşünceleri ortaya çıkarmaktır. Kendi kendinize parayı sevdiğinizi telkin ettiğinizde olumsuz düşünceler savunmaya geçecektir. Bu aşamada sizin bu düşünceleri görmezden gelerek ya da karşı argüman üreterek onları bertaraf etmeniz gerekir.
 • Bundan sonraki aşama ise para hakkındaki olumsuz düşünceler ile bağınızı kesmektir. Bu bağ kesme işlemini yaptıktan sonra para kazanmak için motivasyona sahip olduğunuzu göreceksiniz.
 • Son aşama affetmektir. Daha önce para kazanmanıza engel olmuş davranışlarda bulunmuş olabilirsiniz. Kendinizi affettiğinizde ruhani bir rahatlık hissedeceksiniz. Önceki bütün davranışlarınız için kendinizi affedin.
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir