0

Boşanma Büyüsü Nedir?

Boşanma Büyüsü
Boşanma Büyüsü

Günümüzün en çok yaptırılan büyüleri arasında bulunan boşanma büyüsünün çok etkili olduğunu ve kısa sürede gerçekleştiği bilinmektedir.

Evlilikleri belirli bir şekilde sonlanan çiftlerin genel olarak boşanma büyüsüne maruz kaldıkları görülmektedir. Bazı durumlarda ise bu evlilik tehditlerle sürdürülebilir. Tek taraflı olarak bakıldığında bu durum hiç de anlamı olmasa bile mutsuz olarak yaşayan çiftlerin günümüzdeki varlığından söz edebiliriz.

Boşanma büyüsü yapılmadan önce kesin karar verilmelidir. Çünkü bu süreç biraz zorlu geçecektir. Büyünün yapılmasından sonra geri dönüşü olmayan bir yola girildiğini de söyleyebiliriz. Evlilik bir süre sonra sekteye uğrar ve eşlerden biri tarafından boşanma kararı verilir. Bu büyüyü genel olarak kadınlar yaptırır ve az sayıda da olsa erkeklerden bazıları da boşanmaya karar verdiklerinde bu büyüyü yaptırmaktadır.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur

3 aşamalı olarak yapılan boşanma büyülerinde eşlerin doğum yılları esas alınır ve bir hoca ya da medyum tarafından yapılır. 2. Aşamada ise bizzat kişi tarafından boşanma büyüsü uygulanır. Son aşamada ise artık eşinizin boşanma kararını açıklaması beklenir. Büyü yapılan kişiye herhangi bir kışkırtma yapılmamalı ve durumun kendiliğinden ortaya çıkması beklenmelidir.

Sorunsuz bir şekilde ilişkinin bitmesini sağlayabilen boşanma büyüsünün gerçek anlamda işe yarayıp

yaramadığı konusunda da yaradığını söyleyebiliriz. Eşinizle bir sorun yaşamadan yollarınızı ayırmak maksadıyla yapılan bu büyünün geri dönüşü de bulunmuyor. Boşandıktan sonra eşinizin size karşı tüm duyguları yok olur ve herhangi bir şekilde görüşmek gibi istekleri olmaz.

Boşanma Büyüsünün Belirtileri

Boşanma büyüsünde ilk olarak bir soğukluk ortaya çıkar. Daha sonra büyü uygulanan kişi üzerinde bir sessizlik olur ve kısa süre sonra boşanmak istediğini belirtir. Bu büyüdeki amaç, belirttiğimiz üzere eşlerin sorunsuz bir şekilde ayrılmasını sağlamaktır. Pek çok kişi bu büyüye ihtiyaç duyar ve eşinden ayrılamayacağını düşünen bayanlar boşanma büyüsüyle birlikte geri dönüşü olmayan bir yola girmektedir.

Boşanma büyüsünden sonra pişmanlık duygusuna yer verilmemelidir. Çünkü ne kadar ertelenirse ertelensin yaşanılan sorunlar da o kadar büyüyebilir ve acının kaynağını bitirmediğiniz sürece eşinizle mutlu olamazsınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir