1. Anasayfa
 2. Tılsım

Boy Hamaylı Muskası


16

Boy Hamaylı Nedir?

Muskalar bizi korumak kadar büyü gibi tılsımları da içlerinde barındırırlar. Bu uygulamalar havas ilminin yardımları ile yapılmaktadır.

Bu işleme genellikle boylama denmektedir. Daha çok iyi amaçlar ile yapılan bir uygulamadır ve yapmak gerçekten zordur.

Boy Hamaylı Muskası
Boy Hamaylı Muskası

Diğer bir adı muska hamaylıdır çünkü bu büyüden çok muska yapmak anlamına gelmektedir. Bu muskalar daha çok iyi şeyler için yapılmaktadır.

Boy hamaylının birçok çeşidi vardır, bunların başında koruma hamaylı gelir. Kötülüklerden korunmak, rahat uyumak ve büyüden korunmak amacı ile yapılmaktadırlar.

Âşık etmek, sevdiğinizi kendinize meftun etmek amacı ile yapılan boy hamaylı da vardır. Bunların yanında bir eşi evine bağlamak, gözünü kör etmek amacı ile de yapılmaktadır.

Rızk isteyen, evinde bolluk ve bereket ile yaşamak isteyen kimseler de boy hamaylından faydalanmaktadırlar.

Boylama vefk gibi yapılmaktadır. Bu konulardan uzman birinden yardım alınarak yapılmalıdır. Yanlış sonuçlar doğuran uygulamalara yol açmamak için doğru bir yol seçilmelidir.

Boylama denmesinin sebebi muskanın yazılacağı duaların boya göre ayarlanmasındandır. Çünkü vefkler yazıldıktan sonra kişinin ortasından geçmesi gerekecektir. Bu yüzden boylama oldukça önemlidir.

Boy Hamaylı Nasıl Yapılır?104-1

Boylamanın yapılması ne için yapıldığına göre değişmektedir. Hangi konu üzerinde çalışma yapılacak ise o konu için belirli uygulamalar ve dualar vardır.

İlk olarak boy hamaylı kimin için yapılacak ise ona göre bir boylama yapılır. Daha sonra konuya uygun vefkler hazırlanır. Ancak yapan kişinin bu konuda uzman olması gerekmektedir.

Uzman olan ve tecrübeleri ile yeteneklerini kanıtlamış bir kişiye yaptırmanız oldukça büyük avantaj sağlayacaktır.

Yapılacak kişinin anne isminin bilinmesi şarttır. İlk olarak kişinin üzerinde bir büyü olup olmadığı ve ya baskı altında olup olmadığı kontrol edilir ve eğer gerekli duyulursa arındırma yapılır.

Yapılan ebced hesaplarında annenin de hesaplanması gerekir, çünkü orada çıkan sonuç ile uygulamanın yapıldığı saat oldukça büyük önem taşır.

Kişilerin burç ve yıldızları belirlendikten sonra ise malzemeler seçilir. Bu malzemelerin ilk defa kullanılıyor olması çok önemlidir. Eski izleri taşımayan amber, gül suyu, safran ve misk kullanılması daha uygundur.

Bu tarz işlemler tütsü olmadan fazla bir işe yaramaz, işlemler kesinlikle tütsü yakıldıktan sonra yapılmaya başlanmalıdır.

Boylama sırasında uygulamayı yapan kişi cansız varlıklardan güç alır. Bu yüzden onlarla bağlantı kurabilecek biri olmasına önem vermeniz gerekiyor.

Daha önce hiç kullanılmamış hatta hiç dokunulmamış olan bir kâğıt kullanmak gerekir.

Yapılacak işleme göre belli günlerde okumalar yapılır, etkiyi görmek için uzman kişinin vereceği gün sayısı önemlidir.

Boy Hamaylı Muskası

Muska bilindiği üzere kişiye özel yapılan bir uygulamadır. Çoğu kez yanlış uygulamalar sayesinde nasıl durumlar olduğunu bilinmektedir.

Boylama muskası yapılırken belli günlerde uzunca okumalar istenir, okumalar tamamlandıktan sonra kişiye muskası verilir ve nerede saklaması gerektiği söylenir.

Genelde birini kendine âşık etmek amacı ile yapılan muskalar göğüs hizasın taşınmalıdır. Bunun sebebi kalple olan bağlantıyı güçlendirmek içindir.

Eğer birinin size gelmesini istiyorsanız, muskanın dışında yapılması gereken daha birçok şey vardır. Sadece boy hamaylı muskasını taşımak bu gibi durumlarda yetmemektedir.

Uygulamayı yapan kişi size bunu söyler ve ona göre yardımcı olur. Genellikle âşık etmek istediğiniz kişinin saç telinden yararlanılır. 7 adet saç telinin her birine olmak üzere 9 kere ya vedud denir ve daha sonra niyet ederek kişi saç tellerini ateşe atar.

Sadece muskanın yeteceği durumlarda ise yapılacak bir yöntem vardır. Eğer evinizde bolluk bereket istiyorsanız, rızık ayetini ezber etmeli ve sürekli okumaya gayret göstermelisiniz.

Daha sonra bu ayeti bir mürekkep ile boyunuz kadar olan misk ve ya amber üzerine yazarak devamlı yanınızda taşımanız gerekmektedir. Kâğıtlar büyük dahi olsa katlanır küçük bir boyuta getirilerek derilere sarmalıdır.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (16)

Popüler Yorumlar
 1. Asmin hanım merhaba,

  Bağlama hamaylı kişiye özgü olan bir işlemdir. Bu özelliğinden kaynaklı olarak da tutma süresi kişiden kişiye değişir. Bu şamadan sabırlı olmak ve beklemek gerekmektedir. Yalnız ilk adımı sizin atmamanız gerekir. Birde bağlama hamaylını doğru şekilde yapıp yapmadığınızı kontrol etmenlisiniz. İşlemler ve uygulama doğru yapıldıysa beklemeniz gerekir.

Yapılan Yorumlar
 1. Hayırlı akşamlar işlerim bir türlü yolunda gitmiyor ne yapsam olmuyor nazar mı var üstümüzde bilmiyorum nedendir hocam yardımcı olursanız sevinirim

  • Yılmaz bey merhaba,

   İşlerinizi yoluna sokmak ve üzerinizde bulunan nazarı def etmek adına Ya Cebbar esmasını okumalısınız.  Mübarek olan bu esmayı 7 gün boyunca zikir etmelisiniz. Günlük olarak sayısını kendini belirleseniz bile 7 gün içinde toplamda 42.436 kez zikir etmeniz gerekmektedir. İlk zikir yapıldıktan sonra ikinci zikire başlamadan hemen önce niyet etmeniz ve sadaka vermeniz gerekir. Üçüncü zikiri bitirdikten sonra da iki rekât şükür namazı kılmalı, niyet etmeli ve sadaka vermelisiniz.

 2. Ben ask bağlama hamaylı yaptım. Bugün 16 günüm dayanamadım iki gün önce ben msj attım ama hala ses seda yok acaba benim ondan adim atmasını mı bekliyeyim cevap lütfen

  • Asmin hanım merhaba,

   Bağlama hamaylı kişiye özgü olan bir işlemdir. Bu özelliğinden kaynaklı olarak da tutma süresi kişiden kişiye değişir. Bu şamadan sabırlı olmak ve beklemek gerekmektedir. Yalnız ilk adımı sizin atmamanız gerekir. Birde bağlama hamaylını doğru şekilde yapıp yapmadığınızı kontrol etmenlisiniz. İşlemler ve uygulama doğru yapıldıysa beklemeniz gerekir.

 3. MERHABALAR BENİM AİLEM EVLENECEĞİM KİŞİYLE EVLENMEMİ İSTEMİYOR NE YAPMALIYIM HİÇ BİR ŞEKİLDE İKNA EDEMEDİM

  • Merhaba dil bağlama vefki adı verilen tılsımı yaptırmanızı öneririm yüksek oranda istenen sonuçlara veren etkili uygulamalardır.

 4. Boy Hamayli yaptırdım kaç günde etkı etmye başlar benım 5 gün oldu

  • Merhaba yaptırdığınız işlemi yapan kişiyle görüşmeniz daha uygun olacaktır, süreci kullanımı konusunda sizi bilgilendirecektir. Her insanın ilmi farklıdır o yüzden doğru olanı yapan kişiyle iletişime geçmektir.

 5. Hocam ben de nazar vardı anne karnında almışım tedavi oldum sonuç olarak hamali var üzerimde lakin abdest alırken birazcık nemlenmiş içine geçmemiş ama şüpheye düştüm bir kap bulup alacağım ıslanmasın diye benim paketlemem doğru olur mu bozulmamıştır inşallah yoksa uyumuyorlar beni sizden fikir alamak istedim hocam yardımcı olursanız çok sevinirim

 6. Boylama nuskasi nedir her dilek icin yapiliyomu bunu m ediyorum

 7. Ben hamayil yaptırmak istiyorum bilgi verirmisiniz

 8. Slm koruma duasi ariyorum bende buldum vcok sagolun

 9. Hocam benim kızımı ders not ları iyi degil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir